רגע לפני יום כיפור

קצפת~

New member
../images/Emo41.gifרגע לפני יום כיפור../images/Emo41.gif

חברים שלי השבוע חל יום כיפור, ורגע לפני אני פונה אליכם בבקשה קטנה שמבוססת על נסיון השנים הקודמות. יש בינינו דתיים ויש חילוניים, יש מאמינים ויש שלא, הבית הזה הוא בית של כולנו ולכן אני מבקשת מכולם לכבד את קדושת היום ולהימנע משרשורים חברתיים ביום זה. התמיכה תישאר פעילה ביום זה.........באם יהיה מי שיחוש צורך לאוזן, כתף , עצה או עידוד אני אהיה פה........אם יש אלוהים בשמים הוא בטח יסלח לי על כך. מנצלת את הבמה ואת ההזדמנות לבקש סליחה באם פגעתי במי מכם שלא בתכוון שתהיה לכולם חתימה טובה אוהבת קצפת~

Espresso

New member
אני רואה נכון?......./images/Emo96.gif

אני סולח לך גם עבור השנה הבאה!! אבל.... אני קורא ולא מאמין....מה הקטע? קדושת היום? מי שגולש הנה ביום כיפור לא מקדש את היום הזה...נקודה. מי שחשוב לו ורוצה בכך, שיצום ויתפלל בבית הכנסת איני מבין את "ההוראה" הזו כלל וכלל. עם כל הכבוד לתמיכה כאן...אנחנו לא עוסקים בהצלת חיים ולכן מבחינתי יש רק שתי ברירות: א. "לסגור" את הפורום במהלך החג. ב. להמשיך כרגיל ללא התניות. גמר חתימה טובה יקירתי.

BABE111

New member
קצפת.....ממוש

את יכולה להיות פעילה כאן בפורום בכיףף גם ביום כיפור אך גם בי עלתה המחשבה...האם אנו עסוקים כאן בהצלת חיים? אספרסו קצת צודק לדעתי. גמר חתימה טובה לך....ולכל באי הפורום אוהבת.....BABE

קצפת~

New member
אספרסו יקירי תרגע

על מה יצא קיצפך? ראשית שום דבר לא נכתב בלשון הוראה הפניתי בקשה לחברים וזכותם לקבל או לא לקבל. ולגבי גלישה ביום כיפור....... התגובות הגיעו למחרת ............. בקיצור יקירי אם זה ממש ממש מפריע לך אתה וכל אחד אחר מוזמן לכתוב בפורום ביום כיפור לא אפריע , לא אמחק ולא אעיר

Espresso

New member
בחיי אני רגוע....../images/Emo96.gif

נו טוב....דיברנו כבר על זה ובכל זאת, אני אבהיר... אני אף פעם לא כועס כאן...נשבע לך
ואחת על כמה בטח לא עליך. ולעניין עצמו...לא יודע מי התלונן בשנים קודמות ולא מבין על מה התלונה אבל זה מריח לא טוב. האינטרנט הוא מעוז הפלורליזם הפעילות בו היא ללא גבולות יש מקום לשמירה על מוסר ואיכות דיון ראויה אך בשם הדת??? לא ולא!!! זה מזכיר לי סיפור על תלמיד חכם שהתלונן כי השכנה שלו מסתובת עירומה בביתה מול חלונו. אז הגיע שוטר ולאחר בדיקה קצרה אסר עליו לטפס על העץ בחצרו ולהשקיף על השכנים. אני מניח שאת תמצאי את הקשר. אז זהו...ובכלל שמחתי לראות אתכם אתמול. גמר חתימה טובה לכולם.

מתחברת

New member
קצפת יקרה

אני מוקירה את פועלך העצום לבאי הפורום הנהדר הזה. אך לא מדובר כאן בהצלת נפשות כמו שמחלתינו היא לא תחת קטגוריית פיקוח נפש. לכן, לדעתי האישית בלבד, רצוי וראוי לסגור את הפורום ליום אחד קדוש. האמיני לי, לא יקרה לנו כלום, רק נתברך בכך. בברכת גמר חתימה טובה לכולם, וצום יעיל וקל.

איש הישר בעיניו יעשה

אני לא מתכון לכתוב ביום כיפור אבל אני חושב שמי שרוצה שיכתוב מי שלא שומר על יום כיפור יכול לכתוב מה שבא לו ולמי שזה מפריע שלא יקרא אני לא חושב שמישהו שכותב ביום כיפור הוא אדם שלא מתחשב באחרים זאת דעתי האישית ומכיון שהפורומים לא סגורים ביום כיפור אז באמת איש השיר בעיניו יעשה את אותו הדבר אפשר להגיד על כל יום שבת קודש לא?

קצפת~

New member
הבהרה

הדברים שנכתבו באו בעקבות תגובות בשנים קודמות היה מי שנפגע מכך שהפורום היה פעיל באופן רגיל ביום כיפור (חברים נכנסו למחרת היום וראו את הדברים) לי אישית אין בעיה עם זה אבל מן הראוי שנמנע מלפגוע במודע בחברינו אין דרך לסגור את הפורום והאמת לא נראה לי שיש צורך בכך כל שביקשתי זה שנתחשב האחד בשני סה"כ יש לנו הצ'ט ותוכנות מסרים ותיבות מסרים בואו לא נקים מהומה על מאומה

BABE111

New member
קצפת שלי../images/Emo124.gif

אף אחד לדעתי לא רצה לעשות כזה סיפור גדול מהתגובה שלך כאן בפורום. לך היתה כוונה טובה כמו תמיד ואת נפלאה רק מה שנראה לי שהפריע כאן זאת העובדה ש....הפורום יהייה פתוח לאנשים שיזדקקו לעצות עידוד וכאלה. באמת שכולנו כאן מעריכים את כל מה שאת עושה או לפחות אני כי עשית למעני המוןןןןןןןןןןןןןןןןןן שוב מזכירה לך אם שכחת.....אוהבת אותך
BABE

מתחברת

New member
צודקת

חלילה לנו ממהומה, ועוד לפני יום כיפור. הובעה כאן דעה אישית בלבד. ורק זו הייתה הכוונה, להחליף דעות. לא להתלהם או לבוא בדרישות. ואת קצפת, את מקסימה את! גמר חתימה טובה

פשוש 28

New member
הריני קדה בפנייך, קצפת יקירתי

אני אבלה את יום כיפור הרחק מהמחשב, כך שרק אוכל לחשוב עליכם. מקווה שכולנו נוכל לנצל את היום הזה כדי לחשוב איש איש על חבריו ואולי, גם אם נדוש טיפה, איך נוכל להפוך את השנה הבאה לטובה יותר מזו שהיתה. שנה טובה וחתימה טובה לכולם וחיבוק ענק לקצפת...

למעלה