רביעי ה- 17/3 בערוצי yes stars

liranru

New member
../images/Emo41.gif רביעי ה- 17/3 בערוצי yes stars ../images/Emo41.gif

מופע שנות ה- 70' - פרקים 1-2 | החל מ- 19:05 ב- yes stars Comedy החל מהערב, כל ערב בימים א' - ה' ב- 19:05 yes תשדר (לראשונה בתולדותיה) 2 פרקים בסדרה המתארת את חייהם המצחיקים של צעירים בתיכון בעיירה קטנה בוויסקונסין של סוף שנות ה- 70'. בין שחקני הסדרה: אשטון קוצ'ר, טופר גרייס ומילה קוניס - שמגלמת גם את קולה של מג גריפין ב"איש משפחה"). כולם אוהבים את ריימונד 6 - פרקים 21-22 | החל מ- 19:55 ב- yes stars Comedy על טבעי 5 - פרק 8 | 20:50 ב- yes stars Next HD מרפאה פרטית 3 - פרק 7 | 21:25 ב- yes stars Drama HD ניפ/טאק 6 - פרק 11 | 22:10 ב- yes stars Drama HD מספ7ים 5 - פרק 7 | 22:00 ב- yes stars Action HD שומרת סוד 2 - פרק 5 | 22:45 ב- yes stars Action HD צפיה מהנה !!!

OKDeSign

New member
ממש נהנתי משנות ה70

אחד השידורים היומיים היותר מוצלחים, בואו נקווה שאני באמת אצליח להשלים את כל החוסרים :D

riktal

New member
יום טוב מאוד של טלויזיה

על טבעי פשוט משתפרים מפרק לפרק - הם ממש חזרו לעצמם-מה שמוכיח שוב שאני לא היחידה שחשבה שהם איבדו את הדרך בעונה הקודמת, אבל כל עוד הם מצאו אותה בחזרה - אני מרוצה
. הדבר היחיד שמעצבן אותי זה שחשבתי שכבר סיימתי עם קניית מארזי הדיוידי שלהם (כי נשבעתי אחרי העונה הקודמת שאני לא קונה עוד מארז שלהם), אבל נראה שאני אצטרך לקנות עוד מארז אחד...לפחות יש עוד עונה אחת בלבד (בינתיים) אחרי זאת (הם הוחתמו מראש לעונה 5 ו-6), אז לא נורא...
מרפאה פרטית עוד לא ראיתי (הקלטתי ואני כנראה אראה את זה רק ביום שבת), אבל מכיוון שעד היום כל פרק היה מרתק - אין סיבה שמשהו ישתנה עכשיו...
כולם אוהבים את ריימונד היא סדרה גדולה ומאוד מומלצת למי שלא שעדיין לא ראה אותה! אין הרבה קומדיות שאני ממליצה עליהם, אבל ריימונד היא אחת מאלה שכן מומלצות!

liranru

New member
על טבעי היה מצוין

וגם אהבתי מאוד את מופע שנות ה- 70'.

Bleed for Me

New member
../images/Emo45.gifפרק אדיר בעל טבעי!../images/Emo47.gif

זה היה אחד הפרקים הכי מדוברים ומצופים בארה"ב פרק גאוני, כל הכבוד.

למעלה