קצת חדשות

מצב
הנושא נעול.

scooby5

Member
אם אפשר "להתעלק" לך על השרשור

קצת חדשות

1. עודכן אתר "חדשות הרכבת" - כל הכבוד חן
2. היום נצפה על ידי בפעם הראשונה מרצדס OC500 על כביש באר שבעי מבצע קו 392 אם אני זוכר נכון מב"ש לאילת דרך מצפה רמון...היה מוזר לראות שילוט קו מתחלף על מכונה בינעירונית. 3. 14 מנהגי מטרודן השובתים חזרו לעבודה, קו 16 שהיה מושבת עד לפני יומיים חזר לפעול בתדירות מלאה וכמו כן כל קווי האוטובוס בבאר שבע עובדים בתדירות מלאה עד לשעה 18:00 לערך. גלישה מהנה לכולם.
ולספר לכם על ה-OC500, שנסעתי בו. נסיעה נעימה מאוד, שקטה וחלקה. הדוושות לנהג, בצורה לא ברורה, כמו ברכב פרטי, והפעמון - סוף סוף חזק (כמו אצל דן) וברור בכל האוטובוס. יש הרגשה של קידמה באגד. רק חבל שיש את הקרקושים של השילוט, למי שיושב מקדימה. לו הייתי הנהג, או נוסע בקו 991/394 ודומיהם - הייתי מתחרפן.

fireman

New member
בכיף אחי....

ולספר לכם על ה-OC500, שנסעתי בו. נסיעה נעימה מאוד, שקטה וחלקה. הדוושות לנהג, בצורה לא ברורה, כמו ברכב פרטי, והפעמון - סוף סוף חזק (כמו אצל דן) וברור בכל האוטובוס. יש הרגשה של קידמה באגד. רק חבל שיש את הקרקושים של השילוט, למי שיושב מקדימה. לו הייתי הנהג, או נוסע בקו 991/394 ודומיהם - הייתי מתחרפן.
בכיף אחי....
זה בדיוק מה ששאלתי את עצמי היום... איך הנהג יכול לסבול את זה כל הדרך עד אילת?!

scooby5

Member
זוועה !!!!

בכיף אחי....
זה בדיוק מה ששאלתי את עצמי היום... איך הנהג יכול לסבול את זה כל הדרך עד אילת?!
זוועה !!!!
אני נסעתי בו בחיפה 10 דקות בתוך העיר. זה לא מפריע עד שאתה שומע את זה פעם ראשונה, כשאתה מבין שזה זה, ואז זה לא עוזב אותך. בהתחלה הייתי בתוך שזה הרטרדר של הנהג, אבל - לא ! (אפילו הרדיו לא עוזר) מצד שני, סביבת הנהג ממש יפה, נעימה לעין וברורה, כולל תצוגת מצב של תיבת ההילוכים.

עד שלאגד יש שילוט בינעירוני

זוועה !!!!
אני נסעתי בו בחיפה 10 דקות בתוך העיר. זה לא מפריע עד שאתה שומע את זה פעם ראשונה, כשאתה מבין שזה זה, ואז זה לא עוזב אותך. בהתחלה הייתי בתוך שזה הרטרדר של הנהג, אבל - לא ! (אפילו הרדיו לא עוזר) מצד שני, סביבת הנהג ממש יפה, נעימה לעין וברורה, כולל תצוגת מצב של תיבת ההילוכים.
נורמלי הוא חורק?!!אני מקווה שהם ישימו לב לזה ויסדרו את העניין.

fireman

New member
הוא לא חורק

נורמלי הוא חורק?!!אני מקווה שהם ישימו לב לזה ויסדרו את העניין.
הוא לא חורק
ככה זה נשמע שהכנפונים של השילוט נסגרים ונפתחים גם בעירוניות שומעים את זה אני יודע שבמטרודן בוולבו של מרכבים ביטלו את זה כאן אחרי יומיים כנראה שהנהגים התחרפנו מהרעש של זה.

אז מה הם עשו?רק שמו את

הוא לא חורק
ככה זה נשמע שהכנפונים של השילוט נסגרים ונפתחים גם בעירוניות שומעים את זה אני יודע שבמטרודן בוולבו של מרכבים ביטלו את זה כאן אחרי יומיים כנראה שהנהגים התחרפנו מהרעש של זה.
אז מה הם עשו?רק שמו את
מספר הקו וזהו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה