קצת חדשות

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifקצת חדשות../images/Emo41.gif

קצת חדשות

1. עודכן אתר "חדשות הרכבת" - כל הכבוד חן
2. היום נצפה על ידי בפעם הראשונה מרצדס OC500 על כביש באר שבעי מבצע קו 392 אם אני זוכר נכון מב"ש לאילת דרך מצפה רמון...היה מוזר לראות שילוט קו מתחלף על מכונה בינעירונית. 3. 14 מנהגי מטרודן השובתים חזרו לעבודה, קו 16 שהיה מושבת עד לפני יומיים חזר לפעול בתדירות מלאה וכמו כן כל קווי האוטובוס בבאר שבע עובדים בתדירות מלאה עד לשעה 18:00 לערך. גלישה מהנה לכולם.

תודה ערן על החדשות המעניינות!!

קצת חדשות

2. היום נצפה על ידי בפעם הראשונה מרצדס OC500 על כביש באר שבעי מבצע קו 392 אם אני זוכר נכון מב"ש לאילת דרך מצפה רמון...היה מוזר לראות שילוט קו מתחלף על מכונה בינעירונית. 3. 14 מנהגי מטרודן השובתים חזרו לעבודה, קו 16 שהיה מושבת עד לפני יומיים חזר לפעול בתדירות מלאה וכמו כן כל קווי האוטובוס בבאר שבע עובדים בתדירות מלאה עד לשעה 18:00 לערך. גלישה מהנה לכולם.
תודה ערן על החדשות המעניינות!!

ארזS

New member
רגע... אז הסתיימה השביתה ב"מטרודן"?

קצת חדשות

רגע... אז הסתיימה השביתה ב"מטרודן"?
ואם כן, אז מה השיגו השובתים ?

fireman

New member
השביתה לא נגמרה

נראה לי שכמה חברה נשברו,בעיקר
בגלל התרגיל ששטרית עשה.
השביתה לא נגמרה
העובדים שחזרו לעבודה הגיעו למסקנה ששכר המינימום שההסתדרות משלמת להם (יותר נכון לא משלמת) לא תפרנס אותם. עד כמה שידוע לי הועלתה המשכורת של הנהגים... יש עדיין כמות גדולה מאוד של נהגים שובתים. אגב, החברה מקריית אונו מוזמנים לבוא לבאר שבע לראות B7L של קווים נקי לשם שינוי

מה קרה שקווים ניקו את המכונות

השביתה לא נגמרה
העובדים שחזרו לעבודה הגיעו למסקנה ששכר המינימום שההסתדרות משלמת להם (יותר נכון לא משלמת) לא תפרנס אותם. עד כמה שידוע לי הועלתה המשכורת של הנהגים... יש עדיין כמות גדולה מאוד של נהגים שובתים. אגב, החברה מקריית אונו מוזמנים לבוא לבאר שבע לראות B7L של קווים נקי לשם שינוי
שלהם ?מלחמה?

fireman

New member
קווים לא ניקו כלום

שלהם ?מלחמה?
קווים לא ניקו כלום
המכונות נמצאות תחת שרביט הניהול של מטרודן והיות והן חונות בחניון מטרודן ומסיעות את הלקוחות של חברת מטרודן מן הראוי שהתושבים יקבלו את אותו השירות שהם מקבלים ממטרודן שזה אומר נסיעה באוטובוס נקי, מבפנים ומבחוץ גם המכונות של מרגלית שהגיעו במצב דומה לוולבו דאבל בקאקס הממוגן שארז צילם לפני יומיים נראים לבנים כמו שהם אמורים להיראות. אגב, ראיתי בבאר שבע B7L של קווים עם טאסות....לא שמתי לב איזה מרכב...למישהו יש פרטים?

אוטו של מרכבים,המכונה בתחילת דרכה

קווים לא ניקו כלום
המכונות נמצאות תחת שרביט הניהול של מטרודן והיות והן חונות בחניון מטרודן ומסיעות את הלקוחות של חברת מטרודן מן הראוי שהתושבים יקבלו את אותו השירות שהם מקבלים ממטרודן שזה אומר נסיעה באוטובוס נקי, מבפנים ומבחוץ גם המכונות של מרגלית שהגיעו במצב דומה לוולבו דאבל בקאקס הממוגן שארז צילם לפני יומיים נראים לבנים כמו שהם אמורים להיראות. אגב, ראיתי בבאר שבע B7L של קווים עם טאסות....לא שמתי לב איזה מרכב...למישהו יש פרטים?
אוטו של מרכבים,המכונה בתחילת דרכה
הייתה שייכת לנהג דן לשעבר(לא זוכר את שמו)היא הייתה שמורה מאוד.היום לפחות ממה שאני ראיתי היא נראית זוועה אך הטאסות עדיין שם.

scooby5

Member
עד כמה שאני יודע

קווים לא ניקו כלום
עד כמה שאני יודע
כל האוטובוסים של קווים (תוצרת וולוו) הם בעלי מרכב של מרכבים. סוג של שת'פ בין שתי חברות ששייכות ל"מאיר". איך לימדו בפועל את נהגי קווים, את המסלולים?

יש אחד או שניים שהם האבות

עד כמה שאני יודע
כל האוטובוסים של קווים (תוצרת וולוו) הם בעלי מרכב של מרכבים. סוג של שת'פ בין שתי חברות ששייכות ל"מאיר". איך לימדו בפועל את נהגי קווים, את המסלולים?
יש אחד או שניים שהם האבות
טיפוס והם מתוצרת היספנו.

scooby5

Member
מה זאת אומרת

לקווים יש 5 היספנו, הטאסות שערן ראה
הן של היספנו על מרכב מרכבים.....
מה זאת אומרת
היספנו על מרכבים ??!? ז\אלו לא שתי חברות שונות שמייצרות מרכבים לאוטובוסים בכלל ובתוכם גם ל-B7L?

fireman

New member
מה שג'קסון אומר

מה זאת אומרת
היספנו על מרכבים ??!? ז\אלו לא שתי חברות שונות שמייצרות מרכבים לאוטובוסים בכלל ובתוכם גם ל-B7L?
מה שג'קסון אומר
זה שהטאסות האלו הגיעו עם האוטובוסים שהורכבו בהיספאנו ואיזה נהג שנורר אותם לטובת האוטובוס שלו שהורכב במרכבים

fireman

New member
הם נסעו עם מלווים שהדריכו אותם

עד כמה שאני יודע
הם נסעו עם מלווים שהדריכו אותם
את מסלולי הקווים בשבוע הראשון

fireman

New member
שלא יחשבו על זה אפילו....

זה לקראת ההתחלה
לעבוד באיזור העמק. הפ אפילו פתחו מרקז מידע מיוחד בשביל זה. אולי הם פוזלים לכיוון דרום.
שלא יחשבו על זה אפילו....
אני אפזר חצי טון מסמרים בכניסה לבאר שבע.

scooby5

Member
עד היום

אני אבוא להזדהות ולעזור לך...
עד היום
לאחר נסיעה במספר חברות, קווים היא האחרונה, לפניה - "נתיב" אח'כ מטרופולין, דן ואגד. מטרופולין היא החברה שהכי מתקרבת לנוחות ולשירות של אגד, בתחום הבינעירוני.

מצב
הנושא נעול.
למעלה