קנייה - מכירה - דרושים

UrBaN Man

New member
מגהדת', איירון מיידן וACDC עם קלידן?

אני רוצה לשמוע את זה

yotamn9

New member
עכשיו לא...

וגם באמת לא היה להם. לא ממש הקדשתי לזה מחשבה עמוקה בזמן שכתבתי את ההודעה. אבל זכרתי כמעט בוודאות שבחולצה שלהם שהייתה לי פעם הייתה גם תמונה של קלידן. וכשחושבים על זה יותר לעומק, גם לא שומעים קלידים בשירים שלהם. לא נורא, גם לי מותר מדי פעם...

jason newsted

New member
אין בעיה לעשות איירון מיידן עם קלידים

דרים תיאטר עשו קאבר לדסיק the number of the beast והקלידן פשוט תופס את המקום של הגיטרה המובילה...

sheepeH

New member
זה לא שבהכרח נעשה שירים של ACDC עם קלידן

יש הרבה שירים של רוק קלאסי עם קלידן. אבל הכיוון הוא יותר בין הבי מטאל לטראש מטאל. ויש הרבה קלידנים באזור הזה. [אף על פי שבטראש מספיק באס תופים סולן ודיסטורשן מנסר]

NYMets Man

New member
תוריד את SOMWHERE IN TIME

ואת SEVENTH SON OF A SEVENTH SON שני דיסקים עם עבודות קלידים של איירון מיידן

SchyteRage

New member
מחפש מורה לגיטרה בראשון לציון

אני מנגן על חשמלית לבד כבר כמה שנים, אבל אני גרוע (!) ולא מצליח להתקדם ללא הכוונה... לכן, אני מחפש מורה טוב שיכול לתת לי דגש על נגינת מטאל, בראשל"צ. למישהו יש המלצה?

gibson88

New member
פנדר הוט רוד דלוקס למכירה

התנצלות בפני כול הפונים אחרי שפרסמתי בחודש שעבר ונעלמתי . (עברתי דירה ואיבדתי את הפלאפון ) עימכם הסליחה . המגבר בן שנה וקצת במצב חדש , 3200 ש''ח ניתן לפנות במסרים או בפלאפון 054-5410535

haimwe

New member
למכירה...

גיטרה חשמלית של Vorson יד ראשונה בקושי נגנו עליה + מגבר של caraya 35W עוצמתי במיוחד... מת למכור, אנא פנו במסרים לתמונות ופרטים או לפלאפון שלי 0522556203... (לא בשבת)

MishkaBass

New member
מחפש בס פרטלס לא מסומנת

דרושה בס פרטלס לא מסומנת, 4 מיתרים, עד 5000 ש"ח בערך [ניתן לחרוג למעלה, תלוי בכלי], במצב טוב. ניתן ליצור איתי קשר בנייד: 0524372497 או במייל: [email protected] לא מעוניין בבס מסומנת, מחפש את האתגר

ADIERENTAL

New member
מחפשת מגבר 15 וואט

אני מחפשת מגבר 15 וואט, פתוחה להצעות מחיר. לא משנה איזו חברה,, אפילו פנדר פרונטמן קטן יהיה טוב. צרו קשר במסרים.

red violin

New member
דרוש מתופף להרכב

מטאל סימפוני, דת' מטאל [או במילים אחרות, מטאל עם כינור, ווקאל בסגנון קלאסי וגראולים]. גילאי שאר חברי הלהקה הם 15-17. מקבלים גדולים יותר וצעירים יותר בתנאי שיהיו רציניים. אנחנו מאזור המרכז [כפר סבא/אשקלון/הרצליה]. חומרים מקוריים. לא דרושה טכניקה מפעימה, אפשר להשתפר יחד עם הלהקה =]. אם אתם מעוניינים, שלחו לי מסר או מייל ל: [email protected]

mabutu19

New member
למכירה! גיטרה חשמלית, מיקסר ומולטי!

למכירה: גיטרה חשמלית washburn x 20 שעברה כמה שדרוגים – פיקאפ הגשר הוחלף לדימרציו סופר דיסטורשן – פיקאפ חם עם אחלה סאונד, פיקאפ הצוואר הוחלף ל סימור דנקן stk-1 האמבאקר בגודל סינגל. 24 שריגים. לגיטרה יש טיונרים של גרובר 18:1 – מעולים! היא לא יוצאת מכיוון! גשר צף של וושבורן. הגיטרה במצב מעולה, נשמעת פיצוץ נמכרת כי החלטתי לעבור לגיטרה אחרת. עם הגיטרה באים כל המפתחות שבאו איתה, וידית הטרמולו. אני רוצה עליה 1700 ₪ (גמיש) מיקסר של בהרינג'ר דגם ub1002fx מקבל 10אינפוטים ב 4 ערוצים (לכל ערוץ יש 2 אינטפוטים ויש 2 אינפוטים שהם RCA) ומציא אותם כאאוטפוט אחד שאת עושה לו את הבאלאנס. יש לך שליטה ל וויליום, טרבל, בס, מיד, ופרזנס על כל אחת מהכניסות. הכניסות הם 4\1 אינטש סטנדרטיות, וגם 2 כניסות XLR למיקרופונים. יש במיקסר גם אפקטים (את יכולה להוסיף רוורב, דיליי,אקו,קורוס, פלנג'ר...) מגיע עם קופסא מקורית וכל הניירת. המחיר הוא 550 ₪ כשהמכשיר הוא במצב ממש חדש! מולטיאפקט זום 505, מולטי פשוט, אבל טוב שעושה את העבודה שלו בצורה מעולה.יש בו טיונר (אני מוכר בשביל חבר) 250 ₪ אפשר ליצור איתי קשר ב 0549-340-167 (אריה) לא בשבת.

mabutu19

New member
המיקסר

מצטער על האיכות - זה מהפלאפון (המצלמה נגנבה לצערי הרב.)

miki872

New member
למכירה- Digitech 2120 מולטי/פרה-אמפ 2 מנורות.

למכירה/טרייד מולטי אפקט/פרה אמפ 2 מנורות Digitech Artist 2120. מכשיר מדהים, כל האחים הקטנים שלו מסתובבים פה בפורומים לפעמים, זה הדבר האמיתי. :) המכשיר במצב מצויין, מגיע עם הפדאל שליטה שלו Digitech Control One ועם קייס לראקים, ישנו בו עוד מקום אחד לראק פנוי. מבקש על המכשיר 3000 ש"ח (המנורות בפנים יחסית חדשות והקייס ראקים שווה לא מעט, מה גם שמגיע איתו הפדאל שליטה, המחיר יותר מסביר. אם למישהו יש בעיה עם המחיר, הוא מוזמן לפנות אליי בפרטי). מוכן לקבל טריידים על פדאלים איכותיים אפשר גם בתוספת כסף מצידכם אם שווי הפדאלים לא מספיק, וגם על מגברי מנורות באותו שווי (אפשרי להוסיף כסף מצידי.) לפניות: טלפון- 0525242119 Messenger- [email protected] ICQ- 154955699 או בתיבה האישית. מיקי.

theriddler

New member
os2 וספרי תווים

למכירה os-2 של boss חדש במצב מעולה (עם קופסא ו"חוברות") ובנוסף למכירה ספרי תווים מקורים של Pink Floyd -Dark Side Of The Moon(תווים+טאבים) metallica -And justice for all...(תווים+טאבים) Dream Theater -Awake (תווים+טאבים) Red Hot Chilly Peppers -Blood Sugar Sex Magik(תווים+טאבים) Joe Satriani -Flying In A Blue Dream (תווים+טאבים) PInk Floyd -Wish You Were Here (תווים- אקורדים) כולם במצב טוב חוץ מהמטאליקה שמצבו קצת פחות גיא [email protected]

למעלה