קנייה - מכירה - דרושים

Mr Sager

New member
דרוש באסיסט

מתופף וגיריסט מחפשים באסיסט בשביל הרכב ג'אז רוק באזור צפון נתניה. אנחנו בני 16 אבל עם חזון! אם אתם באסיסטים או מכירים באסיסטים באזור ובסגנון בבקשה תידעו אותנו
אני יודע שבאסיסטים זה הכי קשה למצוא - באסיסטים זה כמו בנות, אין הרבה שוות ועד שמוצאים אחת שווה היא כנראה כבר תפוסה. בסופו של דבר נצטרך גם קלידן... אנחנו חמדנים אנחנו

kviz

New member
מחפש לקנות BOSS GT-8

רוצה לקנות BOSS GT-8 יש מישהו שמוכר?

yotamn9

New member
דיסטורשן SM7 של איבנז

למכירה פדאל דיסטורשן Smash Box-SM7 של Ibanez. אפשרויות שליטה על ה- drive, high, low, level בכפתורים ננעלים. כמו כן יש אפשרות לבחור את הגוון של הדיסטורשן- smooth edge או sharp edge. בפדאל מובנה נויז גייט יעיל מאוד שלא אוכל הרבה מהסאונד. יש אפשרות של לנגן ללא נויז גייט, ויש עוד שתי אפשרויות של רמות שונות שלו. בנוי ממש כמו טנק. מעולם לא עשה בעיות. אפשר להוציא איתו סאונדים רוצחים וקטלניים, ואפשר להוציא איתו סאונדים רכים וחמים, למרות שבכלליות הגוון שלו הוא כבד יותר. מחיר: 200 ש"ח. טלפון: 0524-816911 אימייל/מסנג'ר: [email protected]

Omermetalol

New member
למכירה - BOSS OD-20 דיסטורשן

דיסטורשן במצב מעולה!! 22 סוגי דיסטורשן ואוברדרייב אפשרויות זיכרון! עומר - 0545446620

el00

New member
tonebone trimode

בן שנה, כמו חדש. 1200 ש"ח, גמיש. 052-3524194 אני מת"א

Quna

New member
גיבסון פליינג וי 1985 + קייס קשיח מקורי

4100 ש"ח

jako1234

New member
מכירת חיסול../images/Emo41.gif

גיטרה פנדר סקואייר בולט עם סט מיתרים חדשים של גיבסון מגבר פנדר עוצמתי 25 וואט מולטי DIGITECH RP 100 עם 80 אפקטים ומכונת תופים בנוסף אני מוכר גם את הסטנד של הגיטרה החמשלית שיהיה איפה לשים את הגיטרה הכל במצב מצויין שסתם עומד בחדר שלי ואני בקושי נוגע בו...באמת הבנתי שאין לי כישרון למוזיקה אז אני מוכר הכל מחיר לכל החבילה גיטרה + מגבר + מולטי (כלול מכונת תופים) + סטנד לגיטרה+ רצועה 1500 לפרטים נוספים 052-3288889

jako1234

New member
המולטי../images/Emo70.gif

80 סוגים אפקטים + מכונת תופים!! וגם טיונר יש בדבר הזה!

Morgan Rose

New member
דרושים נגנים תותחים להקמת הרכב פרוגרסיב מטאל

שמושפע מדרים ת'יאטר,ליקוויד טנשן אקספרימנט וכדו',אני מתופף מאיזור הדרום בן 18,ויש לי מקלט שאפשר לערוך בו חזרות,ההרכב נועד למטרות רציניות ולכן דרושה השקעה ורצינות. icq :393170546 msn :[email protected]

sheepeH

New member
מחפשים בסיסט חולוני

להקה צעירה שכרגע בקטע של קאברים אבל כותבת חומר מקורי מחפשת בסיסט באזור גיל 15-20. אנחנו מנגנים בעיקר מטאל והבי, מלהקות כמו מגהדת', איירון מיידן ואניהילייטור עד לרוק קלאסי כמו AC/DC. יש לנו כבר גיטריסט, סולן מתופף וקלידן. אתם מוזמנים לשלוח מסר!

למעלה