קלאב 69 מארח את פיקודרום

../images/Emo41.gifקלאב 69 מארח את פיקודרום../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

קלאב 69 בערב ענק!!! פיקודרום בהופעת בכורה! עם חומרים חדשים וחמים! 4.6.2005 שבת הקרובה פתיחת שערים 22:00 כרטיס כניסה: 20 ש"ח בלבד
ערב היפהופ מטורף!! אחרי ההופעה - אפטר פארטי, לוהטטטטט!!! טרומפלדור 15 (צמוד לפסיכודלי לשעבר). הפלייר: http://img198.echo.cx/img198/6802/pikoodarom692lj.jpg

twigy

New member
אחרי ההופעה אפטר פארטי ?

אפטר פארטי זה הלילה שאחרי מסיבה..ככה שזה קצת נשמע דבילי לרשום את זה על הפלאייר. שיהיה בהצלחה !!

depon

New member
ובנוסף,פיקודרום בקול ישראל מחר!כנסו

פיקדורום ביום שלישי הקרוב (31.5.05) יהיו ברדיו "קול ישראל" בתוכנית "בראש צעיר"רשת א' 107FMהתוכנית תשודר בשעה 15:00בתוכנית יתארחו אומנים כמו: מוקי, אריאל זילבר וכמובן פיקודרום התוכנית תהיה על מחאה ואנחנו נתארח על רקע מחאה דרומית נבצע שיר לייב. קישור לשמיעה דרך האינטרנט: http://aleph.iba.org.il/

קבאבי

New member
תיקון... 100.7 MF

זה בתדרים שונים בכל הארץ אבל בב"ש זה 100.7FM = מאה נקודה שבע פ' מ' חחחחח

קבאבי

New member
בעיקרון זה גילאי

תיכון.. אבל תבואו.. תגידו שאתם מפורום באר שבע בתפוז.. חחחחח

TURMALINA

New member
סליחה על החוצפה, אבל...

אני קוראת סמויה בפורום כבר הרבה זמן, ורציתי לדעת מי אלה לעזאזל פיקודרום?? התכוונתם ללהקה הצבאית של פיקוד דרום? אם כבר, הם יכלו למצוא שם פחות מעפן... ניסיתי גם להאזין לשירים שלהם (נכנסתי לקישור לבמה) ולא הבנת ימה ההתלהבות בכלל. כולה חבורת תיכוניסטים שלא יודעים לשיר מחקים זמרי היפ הופ. ומחקים אותם בצורה חובבנית וגרועה! ואני רואה איזה פרסום עושים להם כאן בפורום, ולדעתי אתם מייחצנים אותם שלא בצדק, וזה רק בגלל שהם חברים שלכם ולא בגלל שהם יודעים לשיר, כי הם ממש לא! ועם כל הכבוד לזה שהם הגיעו ל"קול ישראל", זה עדיין לא אומר שהם להקה ששווה להקשיב לה. ומי בכלל מקשיב ל"קול ישראל" חוץ מזקנים בני 80!? להגיע לגלגל"צ= כבוד. להגיע לקול ישראל= מבאס ת'תחת. בקיצור- מספיק לפרסם אותם בכל חור. קלטנו כבר שהם קיימים. תביאו להקות מעניינות יותר... נטע.

Daniel1988

New member
../images/Emo6.gif

חחח --אם אני לא טועה--- שמעתי אותם בב"ש בקפה אלטרנטיבי...דיי נדחפו לשם בהתחשב בזה שכולם שם פריקים ושומעים אחלה מוזיקה(-:... אני לא יגיד מילה רעה כי אני לא זוכר איך הם..פיקוד דרום זה נראה לי סתם שם..לא קשור לפיקוד דרום אשקרה...לא בטוח חח(-: אבל כל ההיפ הופ הישראלי זה פחות או יותר תיכוניסטים שמנסים לחקות זמרי היפ הופ. בכלל רוב ההיפ הופ זה פוזה יותר מאשר מוזיקה אמיתית- חוץ מחלק מהשירים של סאבלימינל והצל שהם פוליטיים ומשמעותיים, ומוקי אם אפשר לקרוא לזה היפהופ שהוא אחלה וחסר כל פוזה לגמרי... אני אתפלא אם זה שונה במשו\-:

Tomish

New member
למה סתם??

בתור אחד שעבר את הפוזה הזאת של "אני ראפר מאגניב יו יו " ואחד ש"שומע אחלה מוזיקה" אני יכול להגיד לכם שאתם סתם נטפילם אליהם מי ישמע איזה פרסו םעשו להם כוהל הם מופיעים בפאב אז ממפרסמים את זה.. בגלל דברים כאלה המוזיקה הישראילת לא מצליחה בכלל.. חבל שאתם ישר קוטלים

depon

New member
נראה מה תגידי עוד חודשיים,הדיסק

אליך הביתה חינם,עליי.

super sheepi

New member
נכנסתי לפה רגע ולא יכולה שלא להגיב

יש לי הרגשה שלא כל כך הבנת...זה לא אחרים מייחצנים אותם ולא החברים שלהם מייחצנים אותם , אלא הלהקה עצמה מייחצנת את עצמה.. הם מופיעים והם מפרסמים את זה כדי שיבואו אנשים, מה הבעיה פה? מה רצית שהם יעשו?! יפרסמו להקות אחרות ("מעניינות יותר")? אם הם לא ייחצנו את עצמם , לא ידעו עליהם...סבבה, גם אני בד"כ לא שומעת סגנון מוזיקה כזה אבל תני לאנשים צ'אנס, אם את לא אוהבת אל תקשיבי, ואם התחת שלך מתבאס מקול ישראל אז חבל אבל מה לעשות שגם זו הצלחה מסויימת וגם זה פרסום, מה גם שכדי להגיע לגלגלצ צריך פשוט קשרים וויטמין פי אה ונל...אוהבת המון

e2 aka e2

New member
תגובה לשתי האנשים שהגיבו פה :)

קודם כל ... מי שמפרסם ומפיץ ומייחצן זה אנחנו (פיקדורום=דניאל,קאבי,איתו ויני) בקשר ל"מחכים היפ הופ" ,טעות גדולה... לא מנסים לחכות אף אחד... מביאים את מה ששלנו ... מה שלאף אחד אין,את הדרום. בקשר לשם,את יכולה לחשוב שהוא מעפן... זה לא צריך לעניין אותי בקשר לשירים,עד עכשיו הוצאנו שתי שירים,איך אפשר לשפוט סטייל כשרון וסגנון רק על זה? מביקורות שקיבלנו מאנשים טיפה יותר חשובים ממך בעולם המוזיקה היינו מאוד מרוצים ... כמובן שתמיד אפשר להשתפר ולהיות יותר טובים! ושוב,הכל כמובן על טעם ועל ריח,את אוהבת? תשמעי,את לא אוהבת אל תשמעי אבל אל תלכלכי סתם :) שיהיו לך חיים טובים

קבאבי

New member
אם אפשר... גם תגובה שלי..

אז ככה.. אם את "קוראת סמויה" ודווקא פיקודרום גרמו לך להגיב זה אמור שהם הזיזו לך משהו בלב.. תודי.. את מאוהבת... "חבורת טיכוניסטים".. טוב תסלחי לי הוד רוממותה בת ה24 על זה שנולדתי 6 שנים אחרייך.. תסלחי לי על זה שאני ילד כל כך קטן ואת כל כך בוגרת... תסלחי לי על זה שאני מבטא את עצמי דרך מוזיקה וכשאני אומר "אני" אני מתכוון 'אנחנו' ו.. תרצי או לא תרצי.. זה יבוא לך מכל הכיוונים.. את לא חייבת לכבד אותנו בנוכחותך בשירשורים שלנו. תודה. דניאל 1988.. נדחפנו, צודק.. מודה באשמה, טעות שלנו.. (לאאאא!) אבל עלינו והיה אפשר להרגיש שהקהל קופץ.. ירדנו אחרי 3 שירים והקהל המשיך לשיר את הפזמון בלופים!! הקהל רצה עוד! מפריע לך? אתה מוזמן להיות מאלה שיוצאים כשאנחנו עולים.. דבר איתי כשתהיה לך להקה ותגיע אחרי 4 חודשים למה שאנחנו הגענו..

Daniel1988

New member
אם תקרא שוב את מה שכתבתי

תבין שלא אמרתי מילה רעה עליכם... וזה באמת דיי נכון שנדחפתם כי שם הולך מטאל ורוק נטו. זה לא משו רע עליכם..אני לא מכיר את המוזיקה והייתי שמח להכיר בהזדמנות ובאמת שאני מאחל לכם בתור מישהו שגם עושה מוזיקה ומקליט בקרוב הרבה הרבה הצלחה..מכל הלב.

Daniel1988

New member
ואגב...אני לא מאלה שיוצאים כשמישו

עולה...זה חוסר כבוד לגמרי..כל החברים שלי יצאו אבל אני נשארתי לבד... לא הייתי רוצה שזה יקרה לי כמו שאף אחד שעולה להופיע לא רוצה, אז אני נותן את אותו כבוד מינימלי שאני הייתי רוצה לקבל גם ממישהו שלא ממש מתחבר למוזיקה שלי...או בכלל לא קרוב..

zilber z

New member
לא תהיה סלקציה נכון ?

למה יש לי טראומות מהדברים האלו ...

חברה חברה למה לבקר אחד את השני

שכל אחד יעשה מוזיקה איך שבא לו ויעשה מה שבא לו, למה להגיד "תיכוניסטים שמחקים זמיר היפ הופ" הם מנסים לעשות סוג מסוים של מוזיקה ושיהיה להם בכייף למה סתם להעליב אותם במקום לחזק אותם, הם בנתיים לא הפריעו לאף אחד

למעלה