צריך חוות דעת דחופה...

../images/Emo41.gifצריך חוות דעת דחופה...../images/Emo70.gif

פשוט זה למחר.... אני מחר הולך לבית דפוס להדפיס עבודה של לקוח אז אני עושה את זה על הדרך...
הראשון, השני, או השלישי
ובכלל... כל הערה או ביקורת שיש... אשמח לקבל
- דודי

איה@

New member
אני הייתי מורידה ../images/Emo26.gif

את התמונות (גם העין וגם הדליים) ומשחקת עוד קצת באפקטים גרפיים עם צבעי האדום כחול צהוב שבחרת לדעתי - כרטיס בעיצוב נקי ומינימליסטי - מעביר את המסר טוב יותר (אבל זו דעתי, וזה טעמי) אם תרצה להעלות עוד נסיונות - אני כאן בשעה הקרובה. בהצלחה
איה.

../images/Emo26.gif

זה מה שאורן בתקשורת חזותית גם אמר לי.. עשיתי את הניסיונות הלאה... זה קצת נראה לי חיוור...
מה דעתך

אני בהתלבטות דיי קשה ../images/Emo4.gif

מחר אני צריך לקום מחר לבה"ס... ואחר"כ ישר לנסוע מהלימודים לבית הדפוס... אני לא אספיק בכלל להיות בבית לעבוד על זה עוד קצת אולי או להשקיע יותר מחשבה...
אין לי מושג מה לבחור...
וניסיתי את מה שאמרת... לא נראה טוב כ"כ
אבל לא נורא

איה@

New member
וואלה......? קלעתי לדעת חכמים ../images/Emo8.gif

אני אוהבת את הראשון. נראה טוב. אבל אם אתה לא שלם עם העיצוב - אולי עדיף לא להחפז לעבוד על זה עוד קצת - ולהגיש לדפוס עוד יום יומיים. ליל מנוחה.
איה.

וואלה וואלה ../images/Emo8.gif

זה לא שאני לא שלם.... אני דיי שלם עם רוב העיצובים רק לא יודע מה לבחור... ואני גם לא ממש יכול להדפיס ביום אחר... מהסיבה הפשוטה שבעל בית הדפוס עושה לי זאת בחינם על אותה פלטה שהוא מדפיס ללקוח שלי את העבודה... ויש לי לוח זמנים עם הלקוח
אני צריך לעמוד בו... - דודי

vo5

New member
אני מציע

את השני. האחרון בעדיפות אחרונה כי הכיתוב לא מספיק ברור ואחרי הכול זה כרטיס ביקור,שהפרטים זה הדבר החשוב.

liorcomp

New member
נחמד מאד!!!

טוב נו זה ארביב אז מה הפלא שאני יגיד שזה אחלה .... סתם בלי שום פרוטקציה זה באמת נראה אחלה...

liorcomp

New member
נחמד מאד!!!

טוב נו זה ארביב אז מה הפלא שאני יגיד שזה אחלה .... סתם בלי שום פרוטקציה זה באמת נראה אחלה...

תודה לכולם... ו...../images/Emo26.gif

כיוון שרוב האנשים ובעלי המקצוע אמרו לי ללכת על הסגנון הנקי אז... הנה התוצר... שימו לב לרקע וגם לקווים הלא נקיים מבעבר... מה דעתכם עכשיו
- דודי

למעלה