ציוד לתינוקות

ציפ1974

New member
נורא דומה לי, הבאתי הבייתה את

האלבום שלי, ויש תמונות שאנחנו נראות אותו הדבר

teanana

New member
אני כבר עכשיו התחלתי להתארגן

אמנם אני בסוף חודש חמישי אבל כבר יש לי בבית מיטת תינוק ובהדרגה אתארגן על כל היתר. הסיבה שלי היא פרקטית בלבד. אנחנו גרים בארה"ב ואין לנו משפחה כאן שתעזור ותארגן לנו. כיוון שלא מתאים לי להתעסק בזה בחודש האחרון של ההריון ואני גם רוצה את בעלי לידי בבית חולים אז אנחנו קבענו שנתחיל להתארגן כחודשיים-שלושה לפני הלידה.

אם זה מאוד חשוב לך לסדר הכול לבד

תזמיני מראש. אבל לא יותר מידי זמן לפני התל"מ... גם אני לא מאמינה באמונות טפלות, אבל למקרה שיקרה משהו רע חס וחלילה, אני לא ארצה לחזור הביתה מביה"ח ולראות חדר מיותם של תינוקת...
אני סומכת על 2 הפולניות שלי (אמא שלי + אמא של בעלי) שינקו ויסדרו את הכול לפני שאני אחזור מביה"ח.

pitzi35

New member
אני אסדר הכל

חדר ממש לא נראה לי שאני אסדר כי הוא ישן איתנו עד שימאס לנו (לאחותי זה לקח שנה) אז נראה לי מיותר להתחיל לצבוע קירות וכאלה. אבל אני מתכוונת לעשות הזמנת לידה ולקחת הכל עד שבוע 36-37. אני לא רוצה שבעלי או אחת האמהות יתעסקו בלכבס ולסדר, אלא שיתעסקו בלעזור לי ולתינוק. אני מעדיפה לשלוח אותם לבשל לי מאשר לכבס ולסדר. חוץ מזה ככה אפשר לראות שהכל תקין ולא חסר כלום ולא להתחיל לרוץ אחרי החנויות אחרי שהוא נולד ואז להתחיל להתפשר (וכבר שמעתי פה שזה קרה). אני לא מאמינה באמונות טפלות, אני לא מאמינה שזה שאני אסדר הכל יגרום למשהוא רע לקרות. להפך אני מאמינה במציאות שאני יוצרת, ואני חושבת שלסדר ולהכין הכל זה חלק מההכנה הפסיכולוגית שלי להורות, להבין שזה ממש קורה ולא משהוא באוויר. אם חס וחלילה יקרה משהוא, אז אני לא מאמינה שזה שכבר כיבסתי הכל זה מה שיגרום לכאב להיות גדול יותר, ודווקא אז אני פחות אצטרך עזרה צמודה של ההורים ואז יהיה להם הרבה יותר זמן פנוי להעיף הכל לפני שאני אחזור מבית חולים (לפרק תמיד לוקח פחות זמן מלסדר).

dalina

New member
כמעט הכל מוכן ../images/Emo57.gif

השידה כבר מלאה (ואגב עכשיו אני מבינה שבאמת שידת 4 מגירות פשוטה מאיקאה מספיקה!!!!!! לגמרי!!!!). הכל מכובס מסודר ונקי (שבוע 34). מגירה אחת מלאה במלא בגדים פצפונים (נראה לי שיש לו בגד לכל יום לשלושה חודשים ראשונים) שתי מגירות מלאות במגבות שמיכות וסדינים ומגירה אחת בחיתולים (חבילה אחת) צמר גפן, תכשירים, מדי חום, תחתוני רשת, וכו וכו נשאר להרכיב את המיטה להחליף וילונות לקנות אמבטיה ועגלה. שונאת עגלה. אגב... יש שלג בחוץ! מ-ל-א שלג בחוץ!

tinas

New member
בעד, גם אני מעדיפה...

גם בעלי לא מתלהב מלהתרוצץ במקום להיות איתי בבית חולים וגם בא לי לסדר הכל ביחד עם בעלי ברוגע לפני הלידה ולהכין הכל לתינוקי... בעיני זו מעין הכנה רוחנית של הבית לקראת התינוק וגם הכנה נפשית שלנו. חוץ מזה שזה כיף גדול ועכשיו יש לי סבלנות וזמן פנוי מה שלא בטוח שיהיה אחר כך, וגם אם מתחרטים על משהו שנקנה או מגיע מוצר פנוי יש זמן להחליף ודאוג להכל... אני מאוד נהנית מהקניות והסידורים של החדר וקונה את הכל לאט לאט ולא בבת אחץ שלא ייגמר הכיף!

למעלה