פתיחה וסיום חדשים, מכיל

mitska

New member
את ההתחלה והפסקתי.

אבל בכל זאת, מה הקשר לראנגיקוXאוריהימה?

mitska

New member
היגיון, סוף סוף >>

אבל את הלקח שלי על דיוני שיפים- לא דיוני שיפים(עזבי דיונים, להביע ולהגיב לכן דעה שלי ששונה משלכן זה מסוכן XD;) למדתי P=

Neon taichou

New member
../images/Emo205.gif זה לא כאילו שקטלתי את דעתך

פשוט ציינתי ששלי שווה יותר משלך. D:

mitska

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה מצחיקה את היום יוני :ם תיראי,אי אפשר להגיד שדעה שווה יותר מאחרת, אפשר להגיד שדעה אחת הגיונית יותר מהשנייה ולא מסונוורת משום אובססיה ללסביות D= [מה שהופך את הדעה שלי להגיונית ומבוססת יותר משלך D<]

Neon taichou

New member
../images/Emo205.gif אה

הדעה שלך ממש לא מסונוורת משום אובססיה ללסביות. בסדר. חוץ מזה, מאטסומוטו ואוריהימה באמת מתאימות אחת לשנייה [לפני שאת מתווכחת, תקראי את המנגה. מאטסומוטו אפילו אוהבת את הבישולים שלה, למען השם], ויש לשיפ הזה אשכרה ביסוס במנגה, עד כמה שהוא פאנסרביסי וקלוש. זאת מערכת יחסים הרבה יותר בריאה בשביל מאטסומוטו מאשר האהבה החד-צדדית שלה למישהו שלא שם עליה, שלא לדבר, רוצה להשמיד את העולם ולא יהיה לו אכפת יותר מדי עם היא תמות יחד עם השאר. אני תומכת בזה בגלל שאני אוהבת את מאטסומוטו וחבל לי שתשאר מדוכאת ולבד, לא בהכרח בגלל שהן לסביות.

mitska

New member
וממתי לי יש אובססיה ללסביות? ם_0

הייתה לי תקופה שבאמת אהבתי שוג'ו איי יותר משונן-איי אבל זה אף פעם לא הגיע לאובססיה ללסביות. להפך-אני גובלת בליהיות לסבופובית ^^ פחחחחחח אהבה חד צדדית >__> גין חולה למאטסומוטו על התחת D:
ל62 והוא אפילו אמר שהוא מצטער על זה שהוא עוזב עם אייזן.והוא התיחס אליה נורא יפה ונחמד:ם (ובניגוד לאייזן ולטוסן הוא לא רצח/קרע/חתך את ראנגיקו ^_^).

Neon taichou

New member
../images/Emo205.gif חח, בסדר.

את לסבופובית. כן. ברור. XDDDDDDDDDDDDDDגגגגגגגגגגגגגג -שיעול- בכל מקרה, גין לא "חולה למאטסומוטו על התחת". אם כבר, הוא נתן לה לחיות בגלל הקשר שהיה ביניהם כשהיו ילדים - יכול להיות שהוא מרגיש משהו כלפיה, אבל כרגע הוא עסוק בלרקום מזימות יחד עם אייזן וטוסן בהואקו מונדו והסיכויים שיצא מהקשר הזה משהו חוץ מסבל למאטסומוטו הם מתחת לאפס.

mitska

New member
וואאאההה >__>

"גובלת בליהיות לסבופובית" משמע- זה המקסימום שאני אגיע/מגיעה אליו ם_ם; ומה הקשר למה שהיה ביניהם כשהם היו קטנים? לא היה משהו בין אייזן להינאמורי? לא היה משהו בין טוסן לקומומורה? אם גין היה רוצה לירצוח את ראנגיקו הוא היה עושה את זה כבר ב48. גם אם הם יגיעו לפשיטה על הסול-סוסאטי, אז כמובן שגין ילך ישר להרוג את ראנגיקו.אבל זה לא רק שהוא לא יהרוג אותה,הוא גם יציל אותה וימות בסוף כי היטסוגאיה הרג אותו. ראנגיקו אולי רק תסבול מהקשר הזה- אבל מה לעשות? לא כל האהבות מושלמות, ולא כולם יוצאים מנצחים בסוף ^^

Neon taichou

New member
../images/Emo205.gif לא

גובלת = על גבול. זה לא שבימים גרועים את לא סובלת לסביות, זה שאת כמעט שונאת אותן אבל לא לגמרי. הבנת? יופי. בין אייזן והינאמורי היה משהו מהצד של הינאמורי. אייזן לא שם עליה, היא הייתה רק כלי בשבילו, ולכן הוא שיפד אותה בלי שום בעיות. בין טוסן וקומאמורה היה קשר דיי חזק, באמת אין לי מושג מה הקטע של טוסן. ס_O שוב, לגין יש רגשות כלשהם כלפי ראנגיקו, אבל הוא לא מתכנן לעשות איתם שום דבר. "גם אם הם יגיעו לפשיטה על הסול-סוסאטי, אז כמובן שגין ילך ישר להרוג את ראנגיקו.אבל זה לא רק שהוא לא יהרוג אותה,הוא גם יציל אותה וימות בסוף כי היטסוגאיה הרג אותו." ...המשפט הזה לא הגיוני בכלל. בא לך להתנסח מחדש כמו בן אדם? ס.ס; נכון, לא כל האהבות מושלמות, ולא כל האהבות נמשכות לנצח, וברגע שראנגיקו תבין שהקשר הזה רק מזיק לה היא תעבור למישהו שהיא יכולה להיות מאושרת בחברתו. כמו, למשל, אוריהימה. ^_^

mitska

New member
זה מה שאמרתי לא?

טוב אני לא אתווכח כי אני באמת לא מובנת. וראנגיקו לא תמשיך הלאה, כי היא מאוהבת בגין מעל הראש ועובדה שהיא לא וויתרה עליו עדיין. היא ידעה מה ההשלכות היו בלהתאהב בו כבר בפרק 48. אם היא תיהייה עם מישהי כמו אוריהימה זה יהיה סתם סטוץ' והיא לא תרגיש שלמה, ובסופו של דבר תשלים עם זה שהיא אוהבת רק את גין. אבל את יודעת מה? עזבי את ראנגיקו. אוריהימה בכלל מאוהבת באיצ'יגו, ואם לא באיצ'יגו אז באישידה ואם כבר ההנחה שהיא לסבית/בי-סקסואלית, אז היא תיהיה עם טאטסקי ולא עם ראנגיקו.

Neon taichou

New member
../images/Emo205.gif ...

ראנגיקו תמשיך הלאה. גם אם היא תמיד תאהב את גין, היא לא תחייה מאות שנים לבדה וחושבת רק עליו. אפשר לאהוב שני אנשים באותו הזמן.בסופו של דבר היא תתגבר עליו. איצ'יהימה - באמת חיכיתי שתגיעי לקטע הזה, כי זאת טענה הרבה יותר מוצלחת ללמה לא מאטסוהימה מאשר "כי ראנגיקו אוהבת את גין". P: בכל מקרה, כן, היא מאוהבת באיצ'יגו, ואין סיכוי שראנגיקו ואוריהימה יהיו ביחד במנגה - אבל בפאנדום, מי שם על הקאנון?! ס_O גם את תומכת ביורוסוי, ויורואיצ'י בקושי שמה על סוי בכלל. יורוהארה הרבה יותר סביר מיורוסוי. זה אומר שחייבים לתמוך בזה? יופי. אז אני חושבת שמאטסומוטו ואוריהימה צריכות לעשות סקס לסבי לוהט, זאת דעתי ולא אזוז ממנה. עכשיו סתמי כי הוויכוח הזה חסר טעם. פ_פ

Goggle Girl

New member
*עושה פרינטסקרין, מדפיסה וממסגרת

שיוני אומרת שיורוהארה הרבה יותר סביר מיורוסוי ושיורואיצ'י לא שמה על סוי*

Neon taichou

New member
../images/Emo205.gif אף פעם לא הכחשתי את זה.

למען האמת, כבר אמרתי את זה בעבר.

mitska

New member
ניראה לי שאני היחידה (?) בפורום הזה

שמוצאת ביורוסוי יותר מ2 לסביות שאוהבות להתמזמז להנאת הצופים ם.ם; הבושה>__>

למעלה