פתיחה וסיום חדשים, מכיל

לבנדר א

New member
../images/Emo58.gif מנגה דווקא הפתיח

גרם לי להאמין שאנחנו באמת לקראת סיום. איצ'יגו נלחם נגד הולואיצ'י, אוריהימה והחור השחור שמתפשט על הסיכה שלה, שיניגאמים בעולם האמיתי, וגם כל ההבזקים בעיר החשוכה נראים כמו הולואים מגיעים לקראקורה.

זה לא בהכרח אומר משהו.../images/Emo58.gifלמנגה

כל אלה יש בפילרים. ובשלב הזה במנגה כבר לא היו הולואים. מה הקשר הולואים? ><

shui chan

New member
ראיתי את הקליפ שוב

וזה רק עשה לי יותר חשק לראות שוב את האנימה >: שיגמרו כבר הפילרים!

Goggle Girl

New member
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאה

כל כך שמחה שהבית ריק אשכרה צרחתי את הריאות שלי ועכשיו כואב לי הגרון וזה עוד אחרי יום מעייף בימית 2000. רק רציתי להוציא מהלב. (זומג איצ'יהימה זה קאנון!!!!! אונדד!!!!!!!!!!!!!!!!) החזון שלי מתגשם אגב! איצ'יהימה מבוסס על הגשת שתייה אחד לשני ודברי מאפה!!!

פאק.

היה שווה לחזור הביתה ולו רק בשביל זה. *נשימה עמוקה* הולואיצ'ייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי!!!! אחד הדברים שאני הכי מחכה לו! *.* ואיזה יופי של אווירה אפלולית D< מאוד מתאים להמשך, אני חייבת לציין. והאנימציה.... איזו אנימציה!!! |נרגעת| |הולכת להשתגע עם 279 של וואן פיס|

שמתי לב T_T

וגם הפרקים הבאים T________________T נמנמ, הם קרובים למנגה, בסדר, אבל זה עלוב יותר מפילרים לטעמי <.< מזל שיש את המיני אומק לפחות. הוא גאוני XD

Hinamori

New member
היטסוהינה.../images/Emo181.gif

היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה היטסוהינה. ^_^~

Goggle Girl

New member
חד צדדי.

חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי. חד צדדי.

Hinamori

New member
ששששששששששששששששששששששששששששששששששש

ששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

למעלה