פרק ראשון בעונה 2 - קבלה

סהרסושי

New member
איזה פרק יפה!!!

איזה חמוד הוא היה עם המשקפיים!!! חיחיחי הייתי כל כך מרוכזת בפרק שביקשתי שלא יעבירו לי שיחות חיחי

אוףף ../images/Emo10.gif../images/Emo204.gif../images/Emo216.gif

לא ראיתי את ההתחלה כי בדיוק ראיתי עידן הקרח ושהעברתי לערוץ שלוש בחזרה ראיתי איזה אסיר וכלא ולא הבנתי מזה וחשבתי שאולי התבלבלתי עם השעות והמשכתי לראות עדין הקרח ורק אח"כ הבנתי שפיספסתי את ההתחלה
איזה יופי שיש היום שידור חוזר

נ ר ו ש

New member
איזה פרק טוב ../images/Emo2.gif

כיף לראות שוב את האוס.
התגעגעתי להומור שלו. חזרה מרשימה

roin10

New member
אני אראה את זה היום ב20:45

אני חדש-ישן פה,פעם הייתי פעיל עד שהעונה הראשונה נגמרה בHOT,כי לא רציתי להיות בקצב אמריקה

חכו שתגיעו לפרקים המתקדמים

סופסוף העלילה מקבלת קצת גיוון... סידרה שעשויה באמת בטוב טעם... איכותית!

2X01 - ACCEPTANCE

כל הנושא של הפרק - הצורך להציל אדם שבעצם כבר נקבע מותו מראש, הוא מאוד מעניין ומעלה שאלות שונות, כגון: האם זה הגיוני בכלל לבזבז משאבים על מישהו שהוא "מת מהלך" והאם לא יותר מוסרי לטפל בזמן הזה במישהו אחר, יותר "ראוי", וגם שאלות יותר כלליות על עונש מוות, גורמים חברתיים מול ביולוגיים לפשיעה ועוד נושאים רבים שיכולים לשמש לכתיבת הבגרות בחיבור. המשחק של הראפר שגילם את קלרנס היה מוצלח באופן מפתיע. הקטע עם המזכיר של קאדי היה ממש מצחיק וגם הקטע בו האוס משתכר כדי לגרום לבחור לשתות. את הנוכחות של סטייסי אני ממש לא אוהבת, אבל זה ברור מאליו ואין טעם להרחיב בנושא. כל האזכורים לעברו של פורמן והיחס שלו אל קלרנס היה מעניין, למרות שהסצנה בה הוא לא נותן לו אטרופין הייתה בלתי נסלחת, לדעתי. קמרון הייתה מתוקה ואומללה, טוב הלב שלה הוא על אנושי. הסירוב של האוס לעזור לה הרגיז גם אותי, הרי כמה פעמים הוא הציל חולים סופניים? אני בטוחה שאם הוא היה לוקח את המקרה היינו מגלים שזה לא סרטן והיא פשוט הורעלה מחתיכת עובש או משהו. אהבתי את זה שבסופו של דבר הרציחות כן היו קשורות לאיזושהי בעיה פיזית אבל זה לא לגמרי מנקה אותו מאשמה ולא ממש נותן לנו סיבה לרחם עליו. הערה שטחית לפני סיום: השיער של ווילסון קצר מדי לטעמי. לסיכום, פרק מעניין מאוד ודי מדכדך 7/10
ציטוט נבחר: האוס - Mommy and Daddy are having a little fight, it doesn’t mean we’ve stopped loving you.

סיכום מצויין! ../images/Emo45.gif

אני מסכימה בהכל, חוץ מזה שהציון שלי לפרק היה קצת יותר גבוה
"והיא פשוט הורעלה מחתיכת עובש או משהו." - הרגת אותי!

תודה.

אני בכוונה מתקמצנת על הציונים כדי שכשיהיו פרקים ממש טובים אני לא אצטרך לכתוב 800/10
זה היה פרק ממוצע לדעתי.

אני לא מסכימה עם שני דברים ../images/Emo29.gif

אחד זה סטייסי - אני אישית אוהבת אותה, ואני חושבת שהיא מוציאה מהאוס צדדים אחרים, וחלק מהקטעים הכי מצחיקים של האוס קשורים אליה (לדוגמה הציטוט שנתת והשיחה שלהם אחריו.) ובקשר לזה שהאוס לא עזר לקמרון - האוס אוהב חידות, כשמישהו מנסה לשכנע אותו לקבל מקרה חייב להיות משהו מוזר בשביל לגרום לו לקחת אותו. אצל קמרון הדיאגנוזה הייתה ברורה לגמרי, היא פשוט לא רצתה להאמין שזה נכון. בנוסף, אפשר היה לוודא את הדיאגנוזה בעזרת ביופסיה, אבל קמרון לא רצתה לעשות את זה כי זה פולשני מידי.

למעלה