פרק סיום העונה - פרק 140

../images/Emo41.gifפרק סיום העונה - פרק 140../images/Emo41.gif

"El Principito - הנסיך הקטן" פרק אחרון לעונה! טינה יולדת, נשארת בחיים אבל התינוק נלקח ממנה. החברים נותנים עצות לפס וקמילו לקראת החתונה. האם ה"טין נשאר מחוץ "הגל החדש" שוב? מה ראש מועצת השרים זוממת נגד הנסיך? שירים שיופיעו בפרק - (וחסר להם שיגנזו משהו!)
Cuando Llege Tu Amor - Teen Angels (להורדה - http://www.megaupload.com/?d=QL5OI8RP)
Salvar La Paz (Version Especial) - Teen Angels (להורדה - http://www.megaupload.com/?d=M58J68AE)
למפספסים (וקשה לי להאמין שיהיו כאלו
) - שידור חוזר בשעה 22:00 וביום שבת ב20:30! ובנימה קצת יותר אישית - הנה,הגיע הפרק שהכי לא רצינו שיגיע,הפרק האחרון לעונה. אני כותבת את זה חצי מבואסת וחצי המומה,לא מאמינה שכבר הסתיימה העונה. את שרשור "הפרק היומי" הבא,סביר מאוד שתראו בסביבות ספטמבר 2010,כשתחל העונה הרביעית. למרות שאין סיכוי קלוש שבעולם שהם יקראו אני רוצה לומר תודה להפקה ולשחקנים על עונה מדהימה,מרגשת וממש לא צפויה. אני מאחלת לכולם צפייה מהנה,מותחת ומרגשת. תכינו את הטישיו ואל תתביישו לבכות! נתראה בעונה הבאה

shahar katz

New member
העלילה ממשיכה

העונה אומנם נגמרה בערוץ הילדים אך היא עדיין ממשיכה באינטרנט. עיקבו אחר המשך עלילת כמעט מלאכים בשני אתרים: www.Shamaim.dox.co.il ("השמיים הפתוחים שלנו") ו- www.Maakav.dox.co.il ("מעקב וירטואלי") שני האתרים הללו יתנו לכם אפשרות לצפות בסרטונים שונים יעם כתוביות לעברית שיעלו אליהם עד תחילת העונה הרביעית בספטמבר. ואל תשכחו: "מעבר לעננים השמיים תמיד כחולים"...

shahar katz

New member
מחר (20/03), יום שבת, יעלו סירטונים חדשים

לאתרים "השמיים הפתוחים שלנו" (www.Shamaim.dox.co.il) ו-"מעקב וירטואלי (www.Maakav.dox.co.il).

shahar katz

New member
אין סיכוי שיורידו את השירים

שניהם של התוכנית, הם מורידים רק שירים שאין להם זכות לשדר בתוכנית מחוץ לארגנטינה. עניין של זכויות יוצרים.

דוס1916

New member
יש סיכוי מישו שולח לי את השירים? ../images/Emo2.gif

אני לא מצליחה להוריד אותם...

איזה באסהההה ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

זה כל-כך יחסר לי
נחכה לספטמבר....ומזלם שהם מגיעים לארץ לצ'פר אותנו !

אלכס288

New member
):

פפרררררק עצצווב אבל גגם יפפפה , זה כול כך יהיה חסר לי !!!!!!!

shahar katz

New member
לא צריך להיות לך חסר

את יכולה להמשיך לעקוב אחר העלילה ב"השמיים הפתוחים שלנו" ו"מעקב וירטואלי".

shahar katz

New member
לא צריך להיות לך חסר

את יכולה להמשיך לעקוב אחר העלילה ב"השמיים הפתוחים שלנו" ו"מעקב וירטואלי".

Lali Esposito

New member
../images/Emo10.gif זהו נגמר .בכיתי עכשיו כל הפרקקק

מתי העונה הרביעית?

Lali Esposito

New member
בע"ה בלי נדר יום ראשון הופעה ..עצוב לי../images/Emo10.gif

תסבירו לי מה אני יראה עכשיו בהוט ויאודי מה ?

shahar katz

New member
למה VOD?

פשוט כנסי לאתרים "השמיים הפתוחים שלנו" ו"מעקב וירטואלי" ותמשיכי לצפות בעלילה.

כנסוו כלום !

מישהי יודעת לכתוב בספרדית ממש טוב כי אני רוצה לתת לאלי מכתב וזה חשוב נורא !!!!!! אזז אני צריכה שמישהיי תיתן לי את האיימל שלה פלייז! המייל שלי [email protected] תודה רבה! ואאז שתעזור לי תודה
!

אורין23

New member
מי שרוצה לתרגם לספרדית../images/Emo22.gif../images/Emo22.gif../images/Emo22.gif

תרשמו בגוגל - גוגל תרגם ותכנסו לאתר הראשון , יופיע לכם טקסט שתוכלו לתרגם מעברית לאנגלית .

למעלה