פרס ספיר 2007 יוצא לדרך!

ToryMaster

New member
ישמור השם

סופר צריך דמיון וזהו? הוא לא צריך לדעת להתנסח, לדעת ליצור עלילה, ליצור דמויות ולחבר את הכל לסיפור?

ToryMaster

New member
אני יכול לדבר לעניין

הצרה היא שאני בחורה, ושאני די בטוחה שדיברתי הכי לעניין שאני יכולה. אני אומנם לא יודעת הרבה על פרסום ספרים, אבל אני יודעת דבר או שניים [ולפעמים מחניפה לעצמי במחשבה שאף יותר] על כתיבה, ואני יודע שכותב טוב הוא אדם שיודע, ובכן, לכתוב טוב. מצד שני, אולי סופר טוב הוא לא כותב טוב, תמיד חשדתי שמאחורי "סופרים" טובים ומפורסמים מתחבאים כמה עורכים לשוניים שעושים בשבילם את כל העבודה.

ובכן את צודקת כנראה שיש כאלו סופרים..

בכל אופן , את צודקת כי סופר צריך לדעת ליצור דמויות ולקשר אותן לסיפור , כשדיברתי על דמיון התכוונתי לזה בדיוק במילה אחת ובתמצות מירבי שכן אין טעם להגרר לויכוח האם אני יודע תחביר , זה לא לענין , אני מחשיב את עצמי כיודע גם תחביר וגם היכן לשים פסיקים , אבל זה לא הנושא , בקשתי לדבר לענין הייתה לתגובה גם שלכם בפורום על הספר , על הדמויות , על העלילה. הספר שלי ב"ה נרכש ומקבל תגובות טובות , רציתי לשתף אתכם ולכן העלתי מעבר לשלושת הפרקים שמצויים באופן קבוע באתר , עוד 12 פרקים , וזה לא דבר של מה בכך שכן כך מעתיקים בקלות ספר , אבל הביטחון שלי בספר הביא אותי לא לחשוש מהעתקות. את מוזמנת לאתר לקרוא את שלושת הפרקים הראשונים וכן את הביקורות ולהמשיך להגיב לענין , אני אגיב בכבוד כמו שלדעתי מגיע לפורום מכובד

עוד דבר, אם אתם באמת רוצים סופרים בפורום

אז באמת אין טעם להתנצח איתם , או להוכיח שאתם יודעים טוב יותר תחביר ולשון , תגיבו לספר ושאלו שאלות , ואם סופר רוצה לקדם ספר , אז מה , תגיבו לענין !!!!!! מהר וחלק , תנו קצת כבוד , הסופר השקיע הרבה עד שיצא הספר ... ובזכות סופרים כמוהו מתקיים פורום זה. אלא אם אתם מעונינים לקיים שיחות בינכם בלבד :)

ToryMaster

New member
אני מצטערת

אני לא חושבת שאני צריכה להתרפס ולהתחנן בפני סופר כדי שהוא ירשה לי ברוב טובו לקרוא את הספר שלו ויואיל לרדת מההר ולהתחכך בעמך, ואני גם לא אוהבת את הגישה הזו, היא מנעה ממני יותר מפעם אחת מלקרוא ספר/סיפור, לא משנה של מי.

ToryMaster

New member
יחס גורר יחס

אני לא יודעת במה דברים אמורים, לא הייתי כאן כשנכנסת לפורום בפעם שעברה, אז אני לא יכולה להתייחס לזה, אבל אני גם לא אוהבת שבאים ואומרים מה עושים לא בסדר, למה אנחנו לא נותנים כבוד ומגיבים "מהר וחלק" למישהו שעם כל הכבוד, לא הראה שיש מה לכבד. הדרישה לתגובה מהירה וחלקה בכלל נשגבת מבינתי בשעות האלו.

ראי - הרפתקאות דון והחיות הלבנות - הודעתי מ..

מיום 17.5 בדף 1214 - את היית שם , כמה שורות מעל וכמה שורות מתחת

ToryMaster

New member
ובכן, אם הייתי

לא הייתי מודעת למתרחש, כנראה. הנקודה שלי בעינה עומדת.

אתה פשוט יהיר ונרקיסיסט ברמה בלתי נתפסת!!!!!!

אין לי מושג בן כמה אתה אבל אתה מדבר כמו איזה בן 15 שאבא שלו הוציא לו לפני חודש ספר ורוצה לראות את כולם משתחווים לו. מזה אם סופר רוצה לפרסם ספר אז מה ? תן לספר שלך לעמוד בפני עצמו לעזאזל!! אם הוא טוב הוא יצליח לבד אם הוא לא הוא לא.... זה נורא פשוט ..... אני מצטער שאני נשמע קר וכל זה אבל זה היחס שאתה דורש אתה מדבר כאילו כתבת לנו פה את יצירת המופת הראשונה של המאה ה21 ואנחנו דפוקים שכמונו לא ידענו להעריך את זה. חשבת שאנשים נכנסו קראו ולא אהבו ? באמת שאני מרגיש ממש חרא עם עצמי שאני אומר לך את המילים האלה אבל זה מעצבן! תבין זה מעצבן לראות סופר שמשווק את עצמו זה פתטי! כבר הפסדת קורא אחד עכשיו אפילו אם יגידו לי שכתבת את הספר הכי טוב בספרות המקור אני לא אקרא אותו אפילו אם אני אקבל אותו במתנה!

Kalla

New member
אין שום דבר פסול בכך שסופר מקדם את הספר שלו.

השאלה היא רק איך הוא עושה זאת. אם הוא יומרני, מתלהם, גס רוח ובא בדרישות ובטענות - מסכימה איתך לחלוטין. לעומת זאת, סופר שמציג את ספרו בצורה ישרה, ללא התתחכמויות והעמדות פנים, מכובדת ומנומסת - אין לי שום בעיה עם זה.

מסכים שמתי שזה בצורה ישרה זה יותר טוב :)

אבל עדיין אני הייתי ממליץ לכל סופר לא לעשות את זה. לי אישית זה מוריד את החשק לקרוא את זה זה מרגיש לי כאילו ניסו לדחוףלי אותו עם כפית לפה. אבל כל סופר יעשה את מה שהוא רואה לנכון זה לא דיקטטורה :) אבל הוא ממש עיצבן אותי חושב שהשמש זורחת לו מהחור של התחת

uri80

New member
ירדן, ההתבטאויות האלה מיותרות כאן.

מסכים לגבי חלק מהדברים שכתבת, אבל אין צורך להציג זאת כך.

h a y a f a

New member
ירדן ? שפת רחוב ולא יותר אולי

סופר מתוסכל ???? מה שבטוח שזו הסיבה שאני נכנסת כל כך מעט לפורומים ,

היייי תשמעי איך שלא קוראים לך אל תפלי עלי

הוא דיבר בשחצנות מה זה דברו לעניין ואל תנסו להתווכח עם הסופר מזה הסתיימת פיות המזורגגת הזאת מה הוא אל ? אם הוא לא היה מתנשא תאמיני לי שהייתי מכבד אותו לאא הוא השתמש בשפה עשירה בתגובה שלו נכון? ממש פואמה הוא רשם כאן ..... אני סופר מתוסכל ? ממש לא ושאני אהיה סופר יהיה לי כבוד לקוראים שלי לא כמו מישהו כאן

ToryMaster

New member
אפשר להיות צינית ושנונה?

תודה, "כשאני אהיה", לא "שאני אהיה". הכל בחיבה.

צודק אוריאל אבל רק שצועקים מקשיבים

וחוץ מזה ראית איך הוא דיבר?? אתה יכול להגיד עלי מה שבא לך שאני בכיין שאני ילד אבל אתה לא יכול להגיד שזה לא מעצבן ההתנשאות שלו ממתי אני מדבר ככה למישהו ככה סתם? ששבתאי קור היה פה דיברתי איתו ביפה הצגתי לו את הדעות שלי בצורה הכי עדינה שיש כי אני מכבד אנשים אבל תראה אותו איך הוא מדבר דברים כאלה ממש משגעים אותי.

uri80

New member
מוזר, בחיים אני משתדל תמיד שלא לצעוק ובכל זאת

נראה שזה עובד ומקשיבים. אם אני צועק כנראה שבאמת כלו כל הקיצין. דרך אגב, מעולם לא טענתי שאתה בכיין או ילד, ירדן. גם אם מישהו אחר מעצבן אותך, אין צורך להתחיל לנתח לאלו מקומות בדיוק אור השמש הגיע אצלו. זה פשוט לא מתאים לפורום. מה שכן, מעולם לא הבנתי מה דוחף אנשים לבחור התמחות בפרוקטולוגיה כמקצוע לחיים.

למעלה