פרישה מניהול הפורום

silverhawk

New member
../images/Emo41.gif פרישה מניהול הפורום ../images/Emo41.gif

שלום חברים, לפני כשבוע התחלתי פרק חדש בחיי (סטאז' במשפטים, למתעניינים). לפיכך, נוכח דרישות המקצוע התובעניות, לא אוכל עוד להקדיש את הזמן הנדרש לניהול הפורום ואיאלץ לפרוש מתפקידי. ואולם, טרם שיוסר מעליי הצבע הכחלחל באופן רשמי, אבקש להגיד מספר מילים (ואני מתנצל מראש על האורך
). הצטרפתי לניהול פורום חלומות צלולים בתפוז לפני לא פחות מאשר 6 שנים ארוכות(!). בהצטרפי לניהול, הצבתי לפניי מטרה אחת מרכזית – הגברת מודעות האוכלוסייה בארץ לנושא המרתק הזה. כל מי שזכה להתנסות בתחום, יודע שהחלומות הצלולים טומנים בחובם עולם ומלואו: בראש ובראשונה, משמשים החלומות הצלולים ככלי חווייתי להנאה בסיסית ופשוטה – כפי שהגולשים הקבועים בפורום ודאי יודעים היטב, את החלומות הצלולים אני נוהג להגדיר כ"מציאות המדומה האולטימטיבית", בה יכול האדם למלא ולהגשים את כל משאלותיו וחלומותיו בסביבה בטוחה ואינטימית, כאשר הכל ייראה וירגיש לו מציאותי לחלוטין. כל אדם יכול להגיע לרמה זו בעזרת מעט השקעה ומאמץ, והתמורה, ללא ספק, גדולה. יחד עם זאת, כפי שהדגשתי פעם אחר פעם, עולם החלומות הצלולים כולל אף משמעויות ואפשרויות עמוקות ומשמעותיות הרבה יותר. בשימוש הנכון, החלומות הצלולים עשויים להוות כלי עוצמתי ביותר לשיפור העצמי (במובן המילולי ביותר של המונח, להבדיל ממשמעויות ניו-אייג'יות שונות). באמצעות מעט עבודה והשקעה, ניתן להיעזר בחלומות הצלולים בכדי להתגבר על פוביות עמוקות, בכדי לשפר את ההבנה העצמית ולהכיר לעומקם את המטענים הכבדים אשר מצויים בתת-המודע של כל אדם, בכדי להתחבר למאגרי יצירתיות בלתי נדלים כמעט ועוד רבות וטובות. אין ספק שמדובר באחד התחומים המסקרנים ביותר ובעלי הפוטנציאל הרב ביותר לתרום לפסיכולוגיה האנושית. ואמנם, אני מודה ומתוודה שמאז שלמדתי להכיר את עולם החלומות הצלולים באופן מעמיק, התפלאתי פעם אחר פעם כיצד הפסיכולוגיה טרם רתמה לשירותה את הכלי המדהים הזה, אולם אין לי ספק שבמוקדם או במאוחר, החלומות הצלולים יהפכו לאמצעי בסיסי ויעיל ביותר בטיפול הפסיכואנליטי (ואם מי מכם שוקל קריירה בפסיכולוגיה, כפי ששקלתי אני בעבר, אני ממליץ לכם בחום לנסות ולפתח את הנושא). לפיכך, אלו מכם שמצויים עדיין בשלבים הראשונים של הכרות עם חוויית החלומות הצלולים, אני ממליץ לכם בחום לא להתייאס ולהמשיך לנסות – יש שמצליחים ליצור חלומות צלולים תוך מספר ימים ויש כאלו אשר נדרשים למעט יותר השקעה, אולם מעולם לא שמעתי על מישהו שניסה ולא הצליח. לכן, קחו את הזמן, חברים, עבדו ע"פ הכללים ואל תתייאשו, ואני מבטיח לכם שבמהרה גם אתם תזכו להנות מהחוויה המדהימה הזו. אלו מכם שכבר מצויים בשלבים מעט יותר מתקדמים, אני מפציר בכם לנסות ולחקור את הרבדים העמוקים יותר של עולם החלומות הצלולים. האפשרויות הטמונות בו הן כמעט בלתי מוגבלות, ואני מבטיח לכם שלא תתחרטו על כך. וכעת, כמה מילים אישיות אליכם, חברי הפורום: פורום חלומות צלולים בתפוז נועד לקדם את תחום החלומות הצלולים בארץ. הוא מהווה את מאגר המידע הגדול ביותר בנושא בישראל, וכמעט כל מי שהתעסק בתחום, בין אם כחצלול אקראי ובין אם תוך ניסיון לשפר את יכולותיו וידיעתו בתחום, עבר בו בשלב זה או אחר. הפורום נועד לשמש כפלטפורמה לסיוע למחצללים חדשים וותיקים להפיק את המירב מהנושא וכן כבמה פתוחה ונוחה לשיתוף רעיונות ולפיתוח כלים ושימושים חדשים העושים שימוש בעולם זה. כאשר נכנסתי לניהול, היה הפורום שומם כמעט לחלוטין. לפיכך, המטרה הראשונה שלי הייתה לנסות ולהגביר את הטראפיק בו. לשמחתי, תוך זמן קצר הגיעו מחצללים רבים חדשים והפורום פרח וצמח. מאז ועד היום חווה הפורום עליות ומורדות. לצערי, כיום מצוי הפורום בתקופה רדומה וקשה למדי. יחד עם זאת, חשוב לזכור שאתם, חברי הפורום, הם אלו שעושים את הפורום למה שהוא – אתם קובעים עד כמה פעיל הוא יהיה, אתם קובעים את האווירה בו ואתם קובעים במה הוא יעסוק וכמה כיף ומעניין יהיה לחזור ולהכנס אליו בכל פעם מחדש. אכן, אין לי ספק שכולכם שותפים לדעתי בדבר חשיבות הנושא ותרומתו הפוטנציאלית לכל אדם ואדם וכן בדבר חשיבות הפורום בקידום התחום. לפיכך, אני מפציר בכם להקדיש את הזמן הקצר ולקחת בו חלק פעיל (ע"י שאלת שאלות, מענה וסיוע לאחרים, סיפור על חצלולים שחוויתם, רעיונות שעולים במוחכם וכו'), וכן להזמין אנשים נוספים ולהכיר להם את הנושא. אני מבטיח לכם שלא תתחרטו על כך ושאף הם יודו לכם על כך לאחר מעשה. עם קצת מאמץ, יוכל הפורום לשוב ולפרוח ולהפוך למוקד לצמיחת תחום החלומות הצלולים בארץ ישראל. וכעת, לסיום הדברים, אני מעוניין להודות לכולכם, הגולשים החדשים והוותיקים גם יחד. לאורך השנים זכיתי להכיר מגוון גדול של גולשים ומחצללים, ומכולם למדתי והשכלתי, ואני מקווה שבתורי גם הצלחתי לסייע לכם ולהם להתקדם ולשפר את היכולות בתחום. היו לי אלו הזכות והעונג לנהל את הפורום לאורך השנים, נהניתי מכל רגע ולמדתי המון, ואין ספק שאמשיך לבקר בו אף כגולש רגיל. אני מאחל לכולכם להצליח להפיק את המירב מעולם החלומות הצלולים, להנות, ללמוד ולהשתפר, ולהצליח בכל מה שאי פעם חלמתם (או תכננתם לחלום
). אז בפעם האחרונה, שלכם ובשבילכם, דודי, מנהל פורום חלומות צלולים

שיהיה לך בהצלחה בכל אשר תעשה

אני מאחלת לך שתצלח את שנתות הסטאז (שנתיי לא?),ושיהיה לך בהצלחה בהמשך,במקצוע,ובכלל בכל אשר תעשה מה אומרים...אל תפסיק לחלום

Amaterasu

New member
בהצלחה

בהצלחה נץ כסוף, תחסר לנו מאוד. עם זאת, אנחנו מקווים שנוכל לשמור על הרוח הנעימה שהבאת אל הפורום הזה עד קץ הימים.

../images/Emo43.gif פרישת מנהל הפורום ../images/Emo43.gif

אנו מודים ל silverhawk על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

MrCola

New member
תודה רבה לך!

באמת השקעת זמן מטורף מהחיים שלך על מענה לאנשים! מאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך!

ravehor

New member
בהצלחה ותבוא לבקר! ../images/Emo9.gif

גם אני מחכה ליום שבו הפורום יתמלא מחדש

למעלה