פלאש פורוורד 2 - באיחור קל (בגלל הממיר)

Y. Welis

New member
../images/Emo41.gif פלאש פורוורד 2 - באיחור קל (בגלל הממיר)

- לא תוכנת להקליט כסידרה (הכפתור הירוק). תוקן ומעכשיו יקליט. אז מה היה לנו - פרק יותר מתון וירידה במתח, ועם התקדמות איטית קדימה, על סמך הרמזים המסתוריים מאוד מהקודם. מישהי תמהונית מופיעה בסניף ה-FBI של LA - זו ה-ד. גיבונס שבפתק הצהוב שמארק (גוז'ף פיינס) הדביק על הלוח בעקבות ה'פלאש' שלו לעתיד. מסתבר שזו היא - אופה בקונדיטוריה קטנה בנבאדה. היא זוכרת שיחה טלפונית עם מישהו לא ידוע, ורק שה-FBI הוזכר בה. זה מעורר את הצוות לבדוק מה היא קשורה לזה. הם מגלים שהטל' הסלולארי שלה חייג בזמן התרדמת הכלל עולמית, לטל' של אותה דמות מסתורית מהאיצטדיון, שנקלטה במצלמות הולכת בזמן התרדמת - אולי היחידה מסוגה. בינתיים אשתו של מארק פוגשת את אותו גבר מסתורי מהפלאש שלה - בחור עם מבטא בריטי (אגב בספר שלפיו הסידרה נוצרה, הוא אחת הדמיות הראשיות, אבל בתפקיד שונה), ולו ילד שסובל מאוטיזם מסוג לא ברור. הבת שלה מזהה את אותו ילד מהפלאש שלה. היא לחוצה אבל מבטיחה למארק שהיא לא מתכננת לעזוב אותו. יש תחושה שהילד הזה אולי לא מוצלח בעולם הרגיל הממשי, אבל בעולם הרוחני והמטאפיזי, הוא חזק מאוד. הרמזים מגיבונס מקפיצים את מארק, הסיני (בעצם קוריאני) ועוד לנבאדה למארב שלא מעלה דבר בעזרת שריפית מקומית, ואח"כ למחסן נטוש אליו הם נכנסים עם פנסים, במיטב המסורת של האקס-פיילז (אין על מבני פח שוממים ומלאי גרוטאות - זה *תמיד* מקום המסתור של הרעים). הם מגלים שם סדנה להרכבת בובות, ומעליה מישהו מסתורי שנעלם ומצית את המקום עם חומר דליק + נפץ, ויורה בשריפית שאיתם. גם היא סיפרה שלא היה לה פלאש. הקוריאני בלחץ כי גם הוא חסר פלאש, ובסיום מישהי עם מבטא צרפתי מספרת לו שהיא ראתה את שמו ברשימת נספים. מכל מקום כך מגיעה התמונה עם ראש הבובה (הזכירה לי את צ'אקי משום מה, מסידרת 'צ'אקי' הנהדרת על הבובה הרצחנית). בסיום מארק מחליט להיפטר מהצמיד שהכינה לו בתו - נסיון נוסף לשינוי העתיד. אורח הפרק - אלן ראק, שפעם היה ב'ספין סיטי' הקומיקאי הציני עם השורות הכי טובות (כמו לארוקט ב'בית דין לילי'), ושהתחיל ב'פאריס ביולר' הקלאסי, כאן בתפקיד מישהו שצועק בפגישת ה-AA.

poland1

New member
אוי.. התפוז הזה.. הנה המשך ההודעה:

אולי לא שמת לב, אני אני בטוח ב-100%, בגלל הקול והמראה שלה.. שה"צרפתייה" (מי שהתקשרה לקוריאני ואמרה שהיא ראתה שבאמצע חודש מרץ ירצחו אותו) שיחקה את הדמות "דיינה" המצויינת בעונה הרביעית של 24. היא הייתה האמא של הילד בארוז. אהבתי מאוד את המשחק שלה בעונה הרביעית.

Y. Welis

New member
יתכן. נראתה מוכרת

היא אגב זכתה לפני שנה בפרס על סרט עצמאי.

למעלה