פינת התרבות השבועית

Nights Unseen

New member
Possessed Memories

[I. A citadel of lost devotion] A century of pain is now on its ending A life-long pleading for your counterfeit emperor, The one with a lack of ambition, a sensuous portal of hypocrisy A bitter death for all your belongings and hope Sent my last rowboat for its final departure A journey to a place which mustn't be named For its horror and sorrow Thy nightmares are as heavenly goddess to him Flee from chains, cold steel cages, hurting as boiling burns from frozen hearts Like porcelain that breaks in a midwinter night, Like crack of dawn in a timeless land Gathered your tears and built a fortress Thou won't be longing for its flaws Since your fairytaled beauty is no longer an entity. [II. Matter of life or death] Constant dreaming of a complete figure Carried by a fiacre, like in thy old fairytales A Perfect harmony, thy hopes are high A happy ending, a perfect love Made a wish, prayed and hoped For it's all drowns to nothing Thou yearn for the golden life An infinite dream, A childhood fantasy that never came true I'd rather die than stay alive disenchanted. [III. Hear our prayers] Despondency Hopeless hearts Conspiracy of deceived minds Democracy All in vain Oh lord, please help me to get out of this cruel game Despondency Hopeless hearts Conspiracy of deceived minds Democracy It's a shame That we are only here to live sorrow and pain.​

Wrath Within

New member
כ"כ טעון, אבל מדהים...../images/Emo11.gif

רק את יכולה לכתוב ככה...זה פשוט חזק.

PUMPKIN juice

New member
אין שם. ../images/Emo48.gif../images/Emo209.gif

עוד לב שבור. עוד עיניים ריקות. עוד מציאות עכורה. עוד נשמה עייפה. למה זה קורה? מי אחראי לכל? ילדה קטנה שעשתה טעויות אינספור. ילדה קטנה שמצטערת על כך. ילדה קטנה שכבר לא יודעת מה לעשות. ילדה קטנה שלא נותנת לאף אחד להתקרב כי היא יודעת, שבסוף כולם יפגעו, גם אם לא תרצה בכך. גם אם היא תנסה הכי חזק שבעולם, היא תמיד תישאר אותה ילדה קטנה, שפוחדת מעצמה. אשמח לתגובות.

PUMPKIN juice

New member
לא יודעת למה.. ../images/Emo48.gif../images/Emo209.gif

אבל יש לי צורך לציין שהקטע הזה נכתב לפני הרבה זמן, ברגע אחר. 'ברגעים שטוב לי אני לא יכול לכתוב' :) סו.. כן. פשוט אהבתי את הקטע. ~סוףחפירה~ ;;

ImNOTokay1

New member
זה מקסים.. ../images/Emo23.gif

עמוק,נוגע ומרגש. מבינים שזה נכתב בתקופה 'לא משהו'.

NotFamous

New member
|אבקסטרילי| מדהים...../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif

זה ממש עמוק...ואמיתי.

Burn It Down

New member
סיום.../images/Emo129.gif

סיום של עידן ישן. סוף לכתיבה. אושר שלא מתבצע בכח,אלא בשלווה. אולי זה יחסר לי בעוד שנים רבות, בחיוך וחיבוק,דרכינו נפרדות. שלום לך מחברת ועט המונח בצד, כשתחביב אחד נופל,אחד אחר נולד. סוף. --------- אז זהו כנראה

NotFamous

New member
|אבקסטרילי| אע,

גם שאת מסיימת משהו את עושה את זה מושלם?
תחלקי בכישרון, למדת על המילה שיתוף? ;; חח סתם כפרעלייך את יודעת פשוט לנצל את הכישרון שיש לך
אני מקווה לראות דברים אחרים שלך בהמשך

Burn It Down

New member
תודה../images/Emo23.gif../images/Emo129.gif

אולי אני אמשיך ולא אחסוף...אבל אני אתן לך לקרוא מידי פעם
מתוקה שלי את כותבת מקסים

litaf1

New member
אני מקווה שלא הבנתי טוב

את מפסיקה לכתוב???
כי אני מודיעה לך, את לא.
אנשים היו הורגים בשביל כישרון, וככה את מוותרת עליו? את לא רצינית. רגע, את לא רצינית!
|אני בהכחשה| את לא מפסיקה לכתוב, נ ק ו ד ה ואין על מה לדבר יותר.. אזזזזז... על מה השיר הבא?

Burn It Down

New member
ליטפי אני א מפסיקה לגמרי../images/Emo129.gif

כמו שאמרתי למורי.. יש מצב שאני אכתוב וזה יהיה פעם ב.. אני פשוט לא מרגישה שזה נותן לי משהו כמו פעם. אני אפסיק בטח לפרסם פה אבל אני אשמיך פעם ב

Burn It Down

New member
היי ליטפי,../images/Emo129.gif

את באמת מקסימה ובאמת בגלל התגובות שלך אני ממש נהנת לשים פה קטעים שלי אבל, יו נואו קורה לפעמים
מבטיחה לשלוח לך במסר או משהו כל שבוע דברים ישנים שכתבתי

litaf1

New member
אני עדיין בהכחשה.../images/Emo11.gif

אני חושבת שאני צריכה כמה ימים להתאושש מהחדשות שלך
אבל את מבטיחה שכל פעם שיהיה פינת תרבות תשלחי לי משהו במסרים? מבטיחה??

למעלה