פינת השאלה הקיומית.

תמיד חשבתם להתקדם בחיים

מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא במהלך אחד משיטוטי ברשת, ובדיוק כמוכם עכשיו, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על כך שאתם יכולים לחלום על להרוויח כסף והרבה, בהשקעה קטנה. כל מה שאתם צריכים הוא להשקיע השקעה בסיסית רק20 ש"ח שלעולם לא תראו אותם וללכת לדואר, לחכוח שעה בתור, ולקנות 4 בולים. המחשבה הראשונה שלי היתה שזו הונאה, אבל גם המחשבה השניה והשלישית. "כן בטח, הייתי סקפטית (לא טעות). אבל גם הייתי סקרנית (שוב לא טעות), והמשכתי לקרוא. היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח לכל אחד מ 4 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם שלך והכתובת שלך כמספר 4 בתחתית הרשימה ולשלוח לכל פורום אינטרנט אפשרי כאילו שאני לא הנודניק המיליון עם ההצעה המגוכחת הזאת. אין מלכודת, זה עובד. כל אחד רוצה רווחה בחייו. זה מאוד מרגש אותי אפשרות הקבלה והנתינה (לי ורק לי). המחשבה שלכולנו יש אפשרות לשפע ורווחה בחיינו בכל התחומים, וזה כולל גם רווחה כלכלית, מרוממת את רוחי. אם מכתב זה ימשיך כפי שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, ונבטח, אני ימשיך לעשות עליכם כסף. כמה אבסורדי לחשוב שמרמים אותנו ב-5 שקל, כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק? הרי 120 חברי כנסת מרמים אותנו במיליוני שקלים. השאלה הראשונה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק ולהיות מעורבת בדבר הזה ששינה את חיי היה. האם זה נכון? ובכן, התשובה היא כן. זה נכון וזה עובד! האדם שהיה תחתי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל מזומן בדואר. הייתי בשוק! הייתי בהלם. הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על-זה יותר מדי. התפטרתי מהעבודה כי המזומן המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 100 שקל, בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 835 שקל, בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ3500 שקל וזה עדיין גדל. עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ6000 שקל וזה עדיין ממשיך להגיע. זה בהחלט היה שווה 20 שקל ו4- בולים!!! לתשומת לבכם! עקבו אחרי ההוראות המטופשות ותחלמו איך הכסף מגיע! זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 20 ש"ח +4בולים (הדואר האלקטרוני לא הגיע לפירמידות). התכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. עזרו לכל אחד מאיתנו לעזור לשני (לדפוק את השלישי). להלן 4 הצעדים הדרושים: צעד 1 קחו 4 חתיכות נייר נפרדות וכתבו על כל אחת מהן :"לא לוקחים מפתח בלי רשות של רגע ודודלי". עכשיו קחו 4 מטבעות של 5 שקלים והכניסו לכל מעטפה. מה שאתם מתבקשים הוא ליצור שירות:אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימות הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה (ובגדול). שלחו את 4 המעטפות לכתובות הבאות: 1)לבית שלי 2)לא משנה למי, תמיד השמות פה לא אמיתיים 3)למוכר במכולת ליד הבית שלי ( אני צריך לסגור חובות במכולת ) 4)לדוד טוביה הטוב ת.ד 8898 חיפה בסוף התהליך אתם הפסדתם רק 20 ש"ח ו-4 בולים. מנה שווארמה וקולה עולים יותר. אני לעומת זאת אתעשר ואצחק על כל מי שהאמין ומאמין שמפירמידות אפשר לעשות כסף

../images/Emo41.gif פינת השאלה הקיומית.

אוקי חבר'ה הפעם השאלה הקיומית היא לא בדיוק שאלה אלא התעלקות על הודעת פרסום שנחתה אצלינו בפורום (ושורשרה להודעה זו). תנו בבלאגן, כי הרי תמיד רציתם לרדת עליהם
.

freak2100

New member
מממ... עכשיו הסתכלתי...

מה שהוא כתב זאת לא ההודעה הרגילה, הוא בעצמו ירד על המכתב שרשרת הזה... אני יודע שבטח לא קראת את זה כי ישר פסלת את זה (כמוני), אבל עכשיו כשהסתכלתי ראיתי...

j i m m y

New member
לעשות כסף מהר-ובקלות!

אני יודע שאתם בטח קראתם הודעות מסוג כזה כל כך הרבה פעמים וכבר למדתם להתעלם מהם בטח, אבל אני מבטיח שזו הדרך הכי נכונה בעולם וכל אחד שיעקוב אחרי הצעדים המוצגים פה יזכה לעושר מהיר וללא טיפה אחת של זיעה! לא, אין צורך במעטפות, ואין צורך בבולים. אין צורך בכלום! אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאילו שמחפשים את האוצר המהיר הם בטח אנשים תפרנים כל כך שאפילו חברות האינטרנט הולכות לנתק אותם כל שניה נתונה. אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שבטח אין לכם אפילו קו טלפון כי כל מה שאתם עושים בבית זה לשבת ולגברץ ולראות טלוויזיה שאפילו תילקח עוד מעט ממכם ע"י אנשי הגביה. אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שלא תעשו כלום בחיים שלכם חוץ מלחפש משחקי פירמידה ותגרדו מהשכן הזקן מלמעלה עוד כמה שקלים תמורת הוצאת הכלב שלו לטיול או שאולי תשרצו אצל סבתא שלכם ותקחו אותה תמורת דמי כיס לכל מיני קונצרטים עד שהיא תתפגר ואז תזכו בכסף הגדול באמת. אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאין לכם טיפת מוסר עבודה, ולוקחים את זה עלינו! אז קדימה חברות וחברים, יוזמה היא דבר נפלא, אבל היא דבר שיש לנו ולכם אין!!! (נה-נה בננה!!!) אז אנחנו נצא מנקודת הנחה שרק באמצעות פיצוץ פורומים בכל מיני פורטלי אינטרנט נחפש עוד טמבלים כמוכם, שיפוצצו עוד פורומים של עוד פורטלי אינרטנט, וכן הלאה וכן הלאה, וככה נבנה את פירמידת הSPAM הגדולה ביותר בעולם, וכשכל הפורומים ביקום יתמלאו בעוד הודעות פירמידה משעממות וחסרות תוכן, וכל הכסף יזרום אלינו חזרה, נדע שסוף סוף, הצלחנו להשתלט על העולם.. בתודה מראש, המוח.. (וכמובן, פינקי. נארף.) {אני לא מאמין שעשיתי את זה.}

BigD00

New member
האמן לי...

אני גם לא מאמין שעשית את זה, מי המטורף שנתן לך את המקלדת?

למעלה