פינת המלצות

a Warming Sign

New member
../images/Emo41.gifפינת המלצות../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

טוב,מכיוון שהפורום מתייבש לו אט אט החלטתי לפתוח פינה חדשה ונחמדה שבה אתם,כן כן אתם, יכולים להמליץ על קטעי וידאו,ראיונות,קטעים מהופעות ועוד כל מיני דברים נחמדים שקשורים לרובי ואהבתם
.. וכאן זה בהחלט המקום לפרסם שוב את האתר ששירי הכירה לנו: כ-א-ן שכשנרשמים אפשר לבקש קבצי וידאו
,ויש אפשרות להירשם גם לאתר Streamload ששם יש כמעט את כל קבצי הוידאו האפשריים של רובי
..פרטים מלאים על כל זה ניתן למצוא
פה.. טוב,אז ההמלצה שלי היא ההופעה של רובי בתכנית של ג'יי לנו- tonight show(כשהחליפו את ג'יי לנו באיזשהי מנחה)והוא מבצע שם את Feel בדרכו המיוחדת
-הוא הולך לקהל ומחבק כל מיני נשים
,עושה כל מיני מעשים על ברכיו של סיימון
(השופט מאמריקן איידול) וזה קטע מאוד נחמד
.. לקטע קוראים- Feel live at nbc tonight show

וואלה אני אזמין

ואני הורדתי משם את קאם אנדן באייפל טאוור- רובי מתנהג בצורה מפחידה שם לקראת הסוף... ושוב- תודות לשירי

a Warming Sign

New member
../images/Emo9.gifטוב נו,אני אמליץ על עוד משהו..

הראיון של רובי ב2001 אצל פרקינסו
ן.. ראיון ממש נחמד ומצחיק
,למרות שרובי מובך שם מאוד כי המנחה מתעקש לשאול אותו על התקופה של ההתמכרויות
,וזאת בדיוק השנה שהוא התחיל לצאת מזה.. אבל עדיין זה מעניין,חביב,ואני ממליצה!

אהבתי הכל

אבל במיוחד את Soccer 6, למרות שזו התקופה הגרועה של רובי והוא נראה בה מאוד שמן, אהבתי איך שהוא יצא למגרש במכנסיים קצרים וחיכה שכולם ישימו לב לרגליים החשופות שלו
ואהבתי גם את הקטע שהוא מופיע עם מארק אואן
ב-Knebworth..

a Warming Sign

New member
עוד המלצונת..-נחמד להמליץ לעצמי-

זה נקרא-CDUK interview וזה מחולק לשני קבצים-לי יש רק את הראשון כרגע.. (אגב,האתר של טייק דאת בשיפוצים אז אי אפשר לבקש קבצים השבוע
) וזה ראיון ממש נחמד,מתקופת היציאה של האוסף וכל זה.. בהתחלה יש קטע כזה מצחיק שהמנחה מדברת אל המצלמה ורובי מסתכל לה על המחשוף וכל פעם שהיא מסתובבת אליו הוא כזה מחייך אליה בתמימות
.. הם מדברים על האוסף,על הסיבוב הופעות הבא,על התקופה המשעממת שהייתה לו(שביקור אצל הרופא שיניים היה נחשב אירוע מרתק
).. וכל מיני דברים..אחלה בחלה של ראיון!

למעלה