פינות חדשות בפורום

גלשני

New member
../images/Emo41.gifפינות חדשות בפורום../images/Emo41.gif

החל מהשבוע הבא נפצח בפינה שבועית חדשה
אשת השבוע
בכל יום ראשון תציג את עצמה אחת מבנות הפורום, ותהיה נתונה למתקפת שאלות שכל מטרתן - להכיר אותה טוב יותר, ללמוד מנסיונה ולהנות מהצצה לחייה
כמובן שהשירשור ינעץ ויוקפץ כך שאשת השבוע תזכה ללוות אותנו במהלך כל השבוע. מיכל (מיכי2) התנדבה לרכז את הנושא (
גדולה לך יקירה
). כל מי שמעוניינת לזכות בכבוד ולהיות אשת השבוע מוזמנת לשלוח למיכל מסר, מיכל תרכז את כל המעוניינות ותפתח שרשור אשת שבוע בכל יום ראשון.
כמו כן החלטנו לנסות ולשחזר מנהג מימים עברו ולחגוג ימי הולדת למשתתפי הפורום
מיכי2 התנדבה לרכז גם את הנושא הזה (שוב
) ולפתוח בכל בוקר שירשורי יומולדת לחוגגים
מי שמעוניין/ת לחגוג עימנו מוזמן/ת לעדכן את יום ההולדת בלוח האירועים שלנו
מנצלת את ההזדמנות להמליץ לכולם להציץ במאמרי הפורום שלנו מידי פעם ולהנות ממאמרים חדשים וקטגוריות חדשות שנוספו לאחרונה
והכי חשוב- חג שמח לכולנו והמון אור בבית

city

New member
../images/Emo45.gif כל הכבוד על היוזמה מיכי../images/Emo45.gif

מיכי2

New member
../images/Emo13.gif תודה בנות על כל המחמאות...

אבל חייבת לומר שזו יוזמה של המנהלות ואני שמחה לשתף איתן פעולה..
כל מי שמעוניינת להשתתף במשחק מוזמנת לשלוח לי מסר ומבטיחה שתיכנס לרשימה... סופ"ש נפלא לכולן!

dafgol

New member
אחלה רעיון ../images/Emo45.gif

כל הכבוד ו
לך מיכל ולכולנו

גלשני

New member
ובקשה קטנה.....

כל מי שמעדכנת יומולדת בלוח האירועים אנא הקפידו לציין פרטים מלאים!! אל תציינו רק "יומולדת למתן",אלא "יומולדת למתן של גלשני", כי למרות שכל אחד הוא יחיד ומיוחד עדיין יש לנו כמה וכמה בעלי אותו שם בפורום...

מיכי2

New member
ווווא, איזו הענות בנות - כל הכבוד|!

המסרים לא מפסיקים להגיע!! איזה יופי, אני שמחה. המשחק יתחיל ביום ראשון הקרוב, ויום לפני כל תחילת משחק אני איידע את מי שהולכת להיות אשת השבוע.. שתתכונן..
אני מתנצלת שאני חייבת עכשיו לברוח, יש ראיון.. אבל מבטיחה לסדר את הרשימה ולחזור לכל אחת מכן ששלחה/שולחת מסר לבקשת השתתפות. יום טוב לכולן!

blue4u2

New member
לא מצליחה לעדכן את יום ההולדת../images/Emo10.gif

אוףףףףףףףף נכנסתי שם ל"ספר לנו על אירוע", כתבתי את הפרטים ולחצתי על "שלח" אבל אני לא רואה את יום ההולדת.... יש למישהי עזרה!??!?!?!

liza26

New member
צריך לחכות לאישור מנהלי הפורום

הבקשה נשלחת למנהלות הפורום ואחרי אישור- זה מתווסף לרשימה

blue4u2

New member
אה.....אופס......אז שלחתי בטעות כמה

פעמים - אני מקווה שיסלחו לי, נכון?

למעלה