פורומים חדשים בתפוז אנשים

תמיר1991

New member
למה? הכרחתי מישהו לקרוא? לא.

אז אם זה לא מתאים למישהו, ואתם לא אוהבים את מה שאני כותב, דלגו. גם אני מדלג פה. תמיר.

B a m b o o k

New member
וואו איך אתה אוהב לעצבן זה מדהים

ואני אפעם לא מגיבה להודעות שלך... אבל די כבר

תמיר1991

New member
לא רוצה להפסיק. יש לך בעיה?

אני לא ניסיתי לעצבן אף אחד. אני לא מאמין באלוהים וזה טבעי מבחינתי כמו שזה טבעי לאחרים להאמין. למה לא איש באמונתו יחיה? אה, אופס! שכחתי. דתיים לא ממש מאמינים בזה
תמיר.

זונע

New member
מה זה חשוב אם אתה מאמין באלוהים או לא!!!!

עדיין לא קלטת??? אתה אידיוט או שאתה סתם עושה את עצמך?

FartherAway

New member
באמת שאני מעדיף לא להכנס לזה,

אבל קצת מתחת את הגבול. אני אומנם לא מאמין גדול באלוהים, אבל יש אנשים שכן. כשאתה אומר "איש באמונתו יחיה", כנראה שאתה לא בדיוק מבין מה אתה אומר. הכוונה זה לא רק לתת לבנאדם להאמין במה שהוא רוצה, אלא גם לכבד את זה. השינוי הזה באמת היה דבר דבילי, והדבר היחידי שהייתי מציע לך לעשות עכשיו זה לבקש סליחה. להמשיך לנסות להוכיח שיש הגיון במה שאתה אומר, כשבעצם אין, סתם מוציא אותך יותר מפגר.

תמיר1991

New member
אתה קורא לי "מפגר", וטוען שאני צריך לבקש

סליחה? מה זה הפורום הזה, אם מילים רגילות מפריעות, אבל קללות לא? תמיר.

FartherAway

New member
לא קראתי לך מפגר,

אבל אם תמשיך ככה, זה מה שייצא מכל הנושא הזה. פשוט... עזוב את זה, באמת שאני אומר את זה לטובתך.

תמיר1991

New member
לא אני זה שנכנסתי לזה, אם תשים לב זה מספר

אנשים הם אלה שהדגישו משהו אחד ויחיד מתוך כל השאלון העצום הזה..... תמיר.

B a m b o o k

New member
כנראה שאתה ממש ממש לא מכיר אותי...

אני הכי בעד בעולם שכל אחד יחיה באמונתו
אז נא לא להכליל... ואם אתה לא מאמין בסבבה שלך, לא אמרתי לך תאמין כי אני חושבת שהוא נמצא... אבל למה לעשות דווקא?

noname202

New member
וואי, זה כ"כ שטויות

קוד כל, אף אחד לא יכול לדעת שבהודעה שלך הוא ייתקל בדבר כזה. דבר שני, באמת שאני לא מבינה את הפואנטה למה היה השינוי המפגר הזה? אם אתה יודע שיש אנשים שזה מפריע להם, אז למה, דווקא?

תמיר1991

New member
גלי, יש פה אנשים שיש להם תגובות עוינות לכל

הודעה שניה שלי. אז למה מלכתחילה הם קוראים אותן, אם הם שונאים אותי? והאנשים שזה מפריע להם לא מעניינים אותי, מהסיבה הפשוטה שבגללם אין לי אוטובוסים בשבת, שאני צריך לממן את הרבנים שלהם, וש- 400,000 ישראלים לא יכולים להתחתן בגללם. אם הם לא רוצים להתחשב, למה לכפות עלי? תמיר.

noname202

New member
בחיאת, תמיר

אל תרד להכללות. אתה יודע, לא הם קבעו את זה, לא הם ביקשו את זה, וגם אם כן - לכל כלל יש יוצא מהכלל, ואם נפלת דווקא עליו? וזה לא קטע של להתחשב, זה לא שהיית צריך לכתוב את זה, אתה פשוט בחרת לקחת ת'מילה ולהחליף אותה, וזה אשכרה נראה דווקא, פשוט דווקא. באמת, אתה מנסה למצוא סיבות לריב בכוח?

זונע

New member
מעניין למה...

שמע...רצית צומי, קיבלת אותו. אתה רוצה עוד? לא מספיק?

תמיר1991

New member
לא רציתי שום צומי, סך הכל שיניתי שאלה בטבעיות

לצרכי. אתם צריכים להבין שאני לא מאמין באלוהים שלכם ולא רואה אותו בטבעיות. לא ציפיתי שיגיבו לזה ושיתעסקו בזה, מה זה כבר משנה איך עניתי? תמיר.

B a m b o o k

New member
אני באמת מבשקת סליחה מהוד מעלותו

שבגללי אין לו אוטובוסים בשבת והוא לא יכול להתחתן בלי ללכת לרבנים. באמת סליחה

hkatsman

New member
נמחק לי מקודם סעמקום

כללי: שם: חיים כצמן AKA כצי המסוקס כינוי נוכחי: גוי, אתאיסט כל הכינויים שהיו לך בחיים: ישו, כצי, כצילה מין: זכר גיל: 15 מיקום: פ"ת זהות מינית: סטרייט אני חושב צבע אהוב: כחול או שחור השם שהייתם רוצים שיקראו לכם: ווימבלדון מתי הקאתם בפעם האחרונה? לג בעומר היה נעים? כן זה שיחרר קצת המילה האהובה עליכם: בדחן או חרטא ברטא מילה אחת שמאפיינת אתכם: מלך? מה מרגש אתכם? הכל רגישים? לא האם אתם מסתפקים במה שיש לכם? לא! אין בעד מה או יש בעד מה? אין בעד מה, שימותו המתחכמים. אתם יודעים מה אתם רוצים? לא מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות? לא הציעו לי, אני בן אתם לא יכולים בלעדיי: מוזיקה השם הכי מוזר ששמעתם: גדליהו המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו: לא מכיר מאכלים מוזרים טובים בלימודים: בפוטנציאל אוהבים לאכול: כן שמנים\רזים: ממוצע + אבל אומרים לי לאחרונה שרזיתי אבל לפני זה חברים שלי קראו לי שמן אבל זה היה בצחוק אז אני כבר לאדע. מה התחביב שלכם: לצחוק מילה אהובה בת 4 אותיות: סעמק אוהבים שאלונים: לא יש לכם חיה בבית:אח קטן האם הייתם מאוהבים פעם: כן מאמינים באהבה ממבט ראשון: לפעמים אתם חושבים שאתם נריאים טוב: כן האם פעם התחילו איתכם: כן האם הייתם בטלויזיה:בסאונד כן אבל לא בויזואל פגשתם סלבריטאי: כן האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב: כן, תלוי מי מאמינים באלוקים: לא מאמינים בקסם: לא מאמינים במזל:לא מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע): לא מאמינים בגן עדן וגיהנום:לא מאמינים בסנטה קלאוס: בטח, הוא האחראי מערכת אצלי בבצפר יש לך חבר: לא יש לך חברים הומאים לסביות: הו לא חבר וגם לא ממש הומו מי החבר הכי קרוב שלכם: אממ מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה: אממ יש לכם סודות: כן מי החבר הכי חתיך שלכם: ליאור המגניב או רותם הסטייליסט החבר הכי חכם: מאיר אולי הכי יוזם: מה זה החרא הזה? האם אתם מעשנים: לפעמים על סמים: לא קבוע, מנשמע פה מנשמע שם בתולים: כן התנשקתם צרפתית: כן תכונה רעה שלכם: אני נוהג לעשות שכיבות סמיכה בעירום תכונה טובה: גאון יש פירסינג:בתכנון קעקוע:לא חושבים שאתם מעניינים או משעממים: מעניין אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו: החיים על פי מיסטר כצי ים או בריכה: ים עונה מועדפת בשנה: אביב קיץ-עוד שבועיים ככה טיול בארץ או בחו"ל: חו"ל, הארץ זה לחננות טלפון או פלאפון: פלא' ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה: כי משעמם ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו: ביד בא לכם למות? אם כן, למה? כן, כי חרא בחיים ואין מה לעשות פה ומשעמם. אתם מפחדים מהמוות? רק מזה שאולי יהיה שם יותר משעמם מפה אתם משקרים? כן בן כמה הייתם רוצים ליהיות? זה מסובך יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? כן, אם כולם חושבים אותו דבר סימן שאף אחד אינו חושב דברים שמעצבנים אתכם: הכל אתם הכי טובים ב:טוב בהרבה דברים אבל לא הכי טוב בכלום מה עדיף, מסנג'ר או ICQ? כמו לבחור בין אבא לאמא מה דעתכם על הארץ שלכם? אחלה תתארו את מקום החלומות שלכם: כוסיות סמים אלכוהול ורוקנרול עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד? לא הייתי רוצה להתחלף כי אז אני יתבאס כשאני יחזור רוצים לחזור לילדות? לא החיים קשים? אם כן, למה? כן, כי חרא פה ומשעמם מאמינים בחוצונים? (חייזרים) בחיים מחוץ לכדור כן אבל לא בחייזרים כמו אי-טי וכאלה ראיתם פעם שדים או רוחות?לא מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין? לא החלטתי עדיין מהו מספר המזל שלכם?235235325235234523523523 מה האוואי שלכם ב ICQ? 92, על שם הציון במתכונת במתמטיקה שקיבלתי היום מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע? או הו על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא? לא נמצא וככה להקה אהובה? פינק פלויד זמר אהוב?מיק ג'אגר או רוג'ר ווטרס שיר אהוב? אין ספציפי מוזיקה אהובה?רוקנרול עם מי דיברתם לאחרונה? המורה שלי לבס על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת?היא לא היכן הייתם לאחרונה? ירושלים מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים? שונא סמיילים מה הכי טוב, סקרים או שאלונים? לא יודע האדם הכי... שנוא: לא יודע אהוב:אני חסר תקט: אני מעצבן: אני רגיש: ליאור אוהב אותך:אני שונא אותך:אני למדן:רותם שקרן:נחשוני פטפטן:אני אם היית.. חיה מה היית? דינוזאור כי הייתי כבר מתרגל למוות חפץ מה היית? מגבר של ג'ק ברוס מאכל מה היית?סושי ספר לימוד מה היית? בני גורן מפורסם איזה היית? אני כבר מפורסם מכונית איזה היית? סוסיתא סמלי מקלדת: אהוב? % לא כל כך אהוב? ! הכי יפה? # הכי מכוער?* הכי חמוד?^ הכי מצחיק?& הצרוף הכי יפה?#^#$^#$^&#$^#&#%&@#&^%&*$@#^@ והכי מכוער?&&&#^#@^@%^@&&*%^*%# והכי מצחיק?&#^#$# והכי מתאים?^^*##*גכסנ#%^#~~~ אתה מזדהה עם אייקון כלשהו? כן עם()() האיקון לחיה הכי יפה?מה? והכי לא?מה? האם אתה.. יפה? כן חמוד? כן חביב? כן נדבק? לא מפטפט? כן מעצבן? כן מתווכח? כן מאוהב? לא ממש חושב על העתיד? כן ועל העבר? כן ועל ההוה? כן זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: הולך לאיבוד איפשהו האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לא האם נהגת לאכול דברים מוזרים? לפעמים המקצוע האחרון שנכשלת בו: היסטוריה האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?) פעם אחת לרחוב ליד איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? חרא השיר האחרון ששרת: סימפטי פור דה דביל הדבר האחרון שצחקת בגללו: מה שקרה לי עם הערס הירושלמי הפעם האחרונה שבכית: לא יודע האדם האחרון שראית: אבא הדבר האחרון שאמרת: זין הדבר האחרון שאכלת: סלט הדבר האחרון ששתית:קפה הדבר האחרון שקנית: המבורגר השיר האחרון ששממעת: א סאוסרפול אוף סיקרטס הדיסק האחרון שקנית: לא קונה דיסקים הפעם האחרונה שעזרת לאמא: היום הדבר הכי מטורף שעשית: אתם באמת לא רוצים לדעת הווה שיער נוכחי: קצר בגדים נוכחיים: חולצה רנואר ג'ינס שוק תמונת דסקטופ נוכחית: אמארה סטודאמייר חבר\ה? לא אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: לאדע האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? לא האם אתה עייף? מאודדדדדדדדדדד האם אתה רעב? לא את מי אתה הכי רוצה לחבק? את עצמי ממה הכי נמאס לך? משאלונים את מי היית רוצה להרוג? מי שכתב את זה הכי פחות מהנה? סקס עם כלבים חומים עתיד חושב הרבה על העתיד? כן מפחד ממנו? לא ממש כי אני גאון רוצה לגור במקום אחר?אולי העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות? מוזיקאי עו"ד פוליטיקאי או כבאי איפה אתה הולך לגור? חו"ל כמה ילדים אתה רוצה? מקס' 3 באיזה סוג של מכונית תנהג? יקרה איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים? בקאריביים

למעלה