פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

הם גדולים מהחיים, נחושים ומלאי אמביציה והם יעשו הכל כדי להיות המנצחים הגדולים בעונה החדשה של לרדת בגדול 2 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1538
פורום ללהקה הכי חמה היום ברגאיי הישראלי - התקווה 6 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1754
זקוקים לסיוע בתפעול הבית החדש שלכם ב-OK? נתקלתם בתקלה? פורום OK כאן בשבילכם http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1766
המקום בו מדברים על בוגרי רימון, יוצאי כוכב נולד ואמני הפופ של ארצנו - פורום פופ ישראלי http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1768

../images/Emo32.gifשאלון

כי משעמם טיליםםם
כללי: שם: כינוי נוכחי: כל הכינויים שהיו לך בחיים: מין: גיל: מיקום: זהות מינית: צבע אהוב: השם שהייתם רוצים שיקראו לכם: מתי הקאתם בפעם האחרונה? היה נעים? המילה האהובה עליכם: מילה אחת שמאפיינת אתכם: מה מרגש אתכם? רגישים? האם אתם מסתפקים במה שיש לכם? אין בעד מה או יש בעד מה? אתם יודעים מה אתם רוצים? מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות? אתם לא יכולים בלעדיי: השם הכי מוזר ששמעתם: המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו: טובים בלימודים: אוהבים לאכול: שמנים\רזים: מה התחביב שלכם: מילה אהובה בת 4 אותיות: אוהבים שאלונים: יש לכם חיה בבית: האם הייתם מאוהבים פעם: מאמינים באהבה ממבט ראשון: אתם חושבים שאתם נריאים טוב: האם פעם התחילו איתכם: האם הייתם בטלויזיה: פגשתם סלבריטאי: האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב: מאמינים באלוקים: מאמינים בקסם: מאמינים במזל: מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע): מאמינים בגן עדן וגיהנום: מאמינים בסנטה קלאוס: יש לך חבר: יש לך חברים הומאים לסביות: מי החבר הכי קרוב שלכם: מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה: יש לכם סודות: מי החבר הכי חתיך שלכם: החבר הכי חכם: הכי יוזם: האם אתם מעשנים: על סמים: בתולים: התנשקתם צרפתית: תכונה רעה שלכם: תכונה טובה: יש פירסינג: קעקוע: חושבים שאתם מעניינים או משעממים: אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו: ים או בריכה: עונה מועדפת בשנה: טיול בארץ או בחו"ל: טלפון או פלאפון: ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה: ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו: בא לכם למות? אם כן, למה? אתם מפחדים מהמוות? אתם משקרים? בן כמה הייתם רוצים ליהיות? יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? דברים שמעצבנים אתכם: אתם הכי טובים ב: מה עדיף, מסנג'ר או ICQ? מה דעתכם על הארץ שלכם? תתארו את מקום החלומות שלכם: עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד? רוצים לחזור לילדות? החיים קשים? אם כן, למה? מאמינים בחוצונים? (חייזרים) ראיתם פעם שדים או רוחות? מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין? מהו מספר המזל שלכם? מה האוואי שלכם ב ICQ? מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע? על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא? להקה אהובה? זמר אהוב? שיר אהוב? מוזיקה אהובה? עם מי דיברתם לאחרונה? על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת? היכן הייתם לאחרונה? מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים? מה הכי טוב, סקרים או שאלונים? האדם הכי... שנוא: אהוב: חסר תקט: מעצבן: רגיש: אוהב אותך: שונא אותך: למדן: שקרן: פטפטן: אם היית.. חיה מה היית? חפץ מה היית? מאכל מה היית? ספר לימוד מה היית? מפורסם איזה היית? מכונית איזה היית? סמלי מקלדת: אהוב? לא כל כך אהוב? הכי יפה? הכי מכוער? הכי חמוד? הכי מצחיק? הצרוף הכי יפה? והכי מכוער? והכי מצחיק? והכי מתאים? אתה מזדהה עם אייקון כלשהו? האיקון לחיה הכי יפה? והכי לא? האם אתה.. יפה? חמוד? חביב? נדבק? מפטפט? מעצבן? מתווכח? מאוהב? חושב על העתיד? ועל העבר? ועל ההוה? זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? האם נהגת לאכול דברים מוזרים? המקצוע האחרון שנכשלת בו: האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?) איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? השיר האחרון ששרת: הדבר האחרון שצחקת בגללו: הפעם האחרונה שבכית: האדם האחרון שראית: הדבר האחרון שאמרת: הדבר האחרון שאכלת: הדבר האחרון ששתית: הדבר האחרון שקנית: השיר האחרון ששממעת: הדיסק האחרון שקנית: הפעם האחרונה שעזרת לאמא: הדבר הכי מטורף שעשית: הווה שיער נוכחי: בגדים נוכחיים: תמונת דסקטופ נוכחית: חבר\ה? אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? האם אתה עייף? האם אתה רעב? את מי אתה הכי רוצה לחבק? ממה הכי נמאס לך? את מי היית רוצה להרוג? הכי פחות מהנה? עתיד חושב הרבה על העתיד? מפחד ממנו? רוצה לגור במקום אחר? העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות? איפה אתה הולך לגור? כמה ילדים אתה רוצה? באיזה סוג של מכונית תנהג? איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים?

טוב טוב ../images/Emo13.gif

כללי: שם:אורנית כינוי נוכחי:אה? כל הכינויים שהיו לך בחיים:ה'ואה' יש מלא אורניתה,אורניתע,חושי,פשוש,נית,אורנה,רונה,רוזה,אורה XD מין:נקבה גיל:15 מיקום:בחדר של אח שלי? זהות מינית:סטרייטית צבע אהוב:אדום השם שהייתם רוצים שיקראו לכם:אור/ליאור מתי הקאתם בפעם האחרונה?וואי מזמן כבר לא,יש לי מין פחד מהקאות
היה נעים?בארררור המילה האהובה עליכם:אהבה
חחח כמה קיטששש
סתם נו..אמ.. סבבה? מילה אחת שמאפיינת אתכם:נמ מה מרגש אתכם?ה'ואה' רגישים?כן האם אתם מסתפקים במה שיש לכם?ממ בערך אין בעד מה או יש בעד מה?אין בעד מה
אבל לפעמים יש אתם יודעים מה אתם רוצים?בערך.. +- מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות?חחחחחחחח בגלל שממש משעמם לי אז אני אחפור
בכיתה ד' שיחקנו כדורגל בבי"ס וזה היה כזה :אם *** מכניס גול ואורנית הודפת גול[הייתי בשער] אז הם חברים הוא הכניס גול אני הדפתי ו..ניהיינו חברים
זה לא ממש הייתה הצעת חברות.. אבל נראלי שבכיתה ז' הציעו לי אתם לא יכולים בלעדיי:מחשב השם הכי מוזר ששמעתם:אכזבה המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו:פתיתים עם חלבבב איכס איכס טובים בלימודים:בערך אוהבים לאכול:באררור שמנים\רזים:באמצע כזה מה התחביב שלכם:צופים
[תכלס זה הרבה יותר מחיים זה "דרך חיים"
],מחשב,טלויזיה,ציור,מוזיקה מילה אהובה בת 4 אותיות:אהבה
אוהבים שאלונים:כןן יש לכם חיה בבית:לא האם הייתם מאוהבים פעם:ממ.. שאלה טובה מאמינים באהבה ממבט ראשון:כן אתם חושבים שאתם נריאים טוב:ככה ככה האם פעם התחילו איתכם:סוגשל האם הייתם בטלויזיה:לא נראלי פגשתם סלבריטאי:כןןן
האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב:האמת שאין לי מושג...אני מקווה שכן :) מאמינים באלוקים:כן מאמינים בקסם:לא מאמינים במזל:כן מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע):מממ... יש בזה משהו נראלי מאמינים בגן עדן וגיהנום:ככה מאמינים בסנטה קלאוס:לא יש לך חבר:לא :[ יש לך חברים הומאים לסביות:ממ לא.. אבל אני מכירה מי החבר הכי קרוב שלכם:נמ.. מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה:אני? יש לכם סודות:כן מי החבר הכי חתיך שלכם:נמממממ.... אין כאלה
החבר הכי חכם:גלי נראלי הכי יוזם:יוזמה יוזמה
חחחח לא יודעת האם אתם מעשנים:לא על סמים:פחח ממש בתולים:כן התנשקתם צרפתית:לא [וואי זה נשמע רע כשאומרים את זה ככה
] תכונה רעה שלכם:מתעצבנת ממש בקלות תכונה טובה:רגישות? לא יודעת לאיפה לשייך את זה האמת.. יש פירסינג:ממ הליקס קעקוע:לא חושבים שאתם מעניינים או משעממים:נמ אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו:פחח ים או בריכה:יםם עונה מועדפת בשנה:משתנה טיול בארץ או בחו"ל:ארץ טלפון או פלאפון:טלפון ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה:כי משעמם לי טילים ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו:נמ בא לכם למות? אם כן, למה?לא אתם מפחדים מהמוות?כן אתם משקרים?רק במקרים ממש מיוחדים בן כמה הייתם רוצים ליהיות?16 :) או 18 יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו?"כי בחיים הכל עובר,למד מטעויות והשתפר,מה שקולך הפנימי אומר,זו האמת שלך" [זה מהשיר "שיר בעיפרון" והשורה הזאת כל כך נכונה! בכלל השיר מדהים] דברים שמעצבנים אתכם:אדישות,צביעות,שקרנים,אטימות אתם הכי טובים ב:נממ מה עדיף, מסנג'ר או ICQ?מסנג'ר מה דעתכם על הארץ שלכם?אעעעעע הכי יפה בעולם :) תתארו את מקום החלומות שלכם:אין לי כוח :[ עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד?וואו שאלה טובה... רוצים לחזור לילדות?כן החיים קשים? אם כן, למה?ממ בערך מאמינים בחוצונים? (חייזרים)לא ראיתם פעם שדים או רוחות?לא מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין?בית קרקע[למרות שאני גרה בבניין] מהו מספר המזל שלכם?3 מה האוואי שלכם ב ICQ?נראלי ההודעת מערכת של האייסי מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע?"סוף סוף קצת חופש || "אם רק היה אפשר,היית כבר יודע,היית כבר שומע ומבין,אם רק היה אפשר,אולי היית בורח,אולי היית שמח בגללי"" על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא?לא נמצא/ת ו..ככה להקה אהובה?משינה זמר אהוב? שיר אהוב?שיר בעיפרון-בית הבובות יום חדש נפלא-אריק ברמן מוזיקה אהובה?רוק,ישראלי עם מי דיברתם לאחרונה?אמא על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת?היא לא היכן הייתם לאחרונה?אצל מרינה מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים?
מה הכי טוב, סקרים או שאלונים?שאלונים האדם הכי... שנוא:ליטל בעע אהוב:אמא,אח גדול ואח קטן :) חסר תקט:חחחח אני
ושירה מעצבן:נמנמנ רגיש:אני
אוהב אותך:שאלה טובה שונא אותך:כנ"ל למדן:חחח איזה מילה
אמ.. מור שקרן:כנ"ל פטפטן:נועה? אם היית.. חיה מה היית?אעעעעע חפץ מה היית? מאכל מה היית? ספר לימוד מה היית? מפורסם איזה היית? מכונית איזה היית? סמלי מקלדת: אהוב?
לא כל כך אהוב? הכי יפה? הכי מכוער? הכי חמוד? הכי מצחיק? הצרוף הכי יפה? והכי מכוער? והכי מצחיק? והכי מתאים? אתה מזדהה עם אייקון כלשהו? האיקון לחיה הכי יפה? והכי לא? האם אתה.. יפה?ככה ככה חמוד?לפעמים חביב?כנ"ל נדבק?לא מפטפט?ממ לא מעצבן?יש מצב מתווכח?כןן מאוהב?לא :[ חושב על העתיד?לפעמים ועל העבר?גם ועל ההוה?בעיקר :) זמנים.. הזיכרון הראשון שלך:האוטובוס הכתום של המעון שהייתי בו :) האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? ממ בערך,הייתי רבה מכות בבי"ס
ומשחקת כדורגל עם הבנים האם נהגת לאכול דברים מוזרים? ממ לא המקצוע האחרון שנכשלת בו: לא נכשלתי השנה :) האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?)כן, פעמיים בתוך הקריה איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? מוזרה השיר האחרון ששרת:"יום חדש נפלא" הדבר האחרון שצחקת בגללו:חחחחח המכנס של המוקיון
[עזבו] הפעם האחרונה שבכית:וואו.. לא יודעת האדם האחרון שראית: נועה הדבר האחרון שאמרת:ביי? הדבר האחרון שאכלת: עוגה הדבר האחרון ששתית: מיץ תפוחים הדבר האחרון שקנית:נמנמנ השיר האחרון ששממעת: בינונימי הדיסק האחרון שקנית: לא קונה דיסקים הפעם האחרונה שעזרת לאמא:שבוע שעבר? הדבר הכי מטורף שעשית: פחח הווה שיער נוכחי: חום בגדים נוכחיים:חולצת מש"צים וגי'נס תמונת דסקטופ נוכחית: אין לי כוח חבר\ה? אין אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: שחרר :[ אני מתגעגעת האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? לא האם אתה עייף? לא האם אתה רעב? כן את מי אתה הכי רוצה לחבק?את שחרר ממה הכי נמאס לך? ה'ואה' מהרבה דברים את מי היית רוצה להרוג? חח הכי פחות מהנה? עתיד חושב הרבה על העתיד? ככה ככה מפחד ממנו? ממ לא ממש רוצה לגור במקום אחר?לאא העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות?מעצבת פנים :) איפה אתה הולך לגור? קריית מוצקין כמה ילדים אתה רוצה?3 באיזה סוג של מכונית תנהג? איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים? 15+15=30... ממ.. נשואה עם לפחות 2 ילדים זהו,נגמר? טוב נו. קראת? אם כן תנ/י חיוך וקבל/י

חחחח כן

איריס החליטה שהיא צוחקת עליי בישיבה אז היא תיארה להן את המכנס בתור מכנס מוקיון מבריק עם כיווצים ו..ו..ו..אני בכלל לא אמרתי שהוא יפה ככה :[ אם היו משנים את הבד...

משעמם לייייי../images/Emo110.gif

כללי: שם:לירון כינוי נוכחי:לירונע כל הכינויים שהיו לך בחיים:מממ לירוני רוןרון לירונע וכלמני שטויות מין:נקבה גיל:16 וחצי+ מיקום:מודיעין זהות מינית:סטרייטית צבע אהוב:כחול השם שהייתם רוצים שיקראו לכם:לאיודעת מתי הקאתם בפעם האחרונה?מזמןןןןןן היה נעים?לאזוכרת המילה האהובה עליכם: סה משווו חח מילה אחת שמאפיינת אתכם:לאיודעת:S מה מרגש אתכם?המון דברים רגישים?אהא האם אתם מסתפקים במה שיש לכם?תלוי מבחינת מה:p אין בעד מה או יש בעד מה?אין בעד מה אתם יודעים מה אתם רוצים?לפעמים מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות?חחח מאיפה לי אתם לא יכולים בלעדיי:המשפחהוהחברותוהשבט השם הכי מוזר ששמעתם:ואי בדיוק היום קראתי בעיתו ןעל אחת שקוראים לה "צהלי ורוני יושבת ציון" חח ויש גם אכזבה ואוחזת ענף עץ השקד או משו כזה חח המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו:ממ לאיודעת טובים בלימודים:תלוי במה אוהבים לאכול:כמובן שמנים\רזים:באמצע מה התחביב שלכם:לרקוד, צופים מילה אהובה בת 4 אותיות:שינה חחח אוהבים שאלונים:כן! יש לכם חיה בבית:דגים האם הייתם מאוהבים פעם:בערך מאמינים באהבה ממבט ראשון:כן אתם חושבים שאתם נריאים טוב:לפעמים האם פעם התחילו איתכם:כן האם הייתם בטלויזיה:כן פגשתם סלבריטאי:כן האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב:לאיודעת מאמינים באלוקים:כן מאמינים בקסם:לא מאמינים במזל:כן מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע):כן, ישלי אפילו שרשרת!:] מאמינים בגן עדן וגיהנום:לאיודעת מאמינים בסנטה קלאוס:לא יש לך חבר:לא;[ יש לך חברים הומאים לסביות:לא מי החבר הכי קרוב שלכם:יש 2 מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה:שתיהן יש לכם סודות:כן מי החבר הכי חתיך שלכם:מממ לאיודעת נו החבר הכי חכם:יפעת וגל חח הכי יוזם:גל האם אתם מעשנים:לא על סמים:אהא-?- בתולים:כן התנשקתם צרפתית:לא;[ תכונה רעה שלכם:מדברת שטויות>< תכונה טובה:חברותית יש פירסינג:לא קעקוע:לא חושבים שאתם מעניינים או משעממים:תלוי אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו:לירונעעעעעעעעע חחח ים או בריכה:שניהם עונה מועדפת בשנה:קיץ!
טיול בארץ או בחו"ל:בחו"ל טלפון או פלאפון:שניהם ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה:כי משעמם לי!!! ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו:אמשיך להשתעמם! בא לכם למות? אם כן, למה?לא אתם מפחדים מהמוות?כן אתם משקרים?כן בן כמה הייתם רוצים ליהיות?אני כבר לא יודעת חח יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? דברים שמעצבנים אתכם:שעושים דווקא אתם הכי טובים ב:לאיודעת מה עדיף, מסנג'ר או ICQ?שניהם מה דעתכם על הארץ שלכם?ישלנו ארץ נהדרת! חח תתארו את מקום החלומות שלכם:פףףף אין לי כוח עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד?איתו ולהבין מה נסגר>< רוצים לחזור לילדות?לפעמים החיים קשים? אם כן, למה?כי בציפר זה לא כיף>< מאמינים בחוצונים? (חייזרים)חחחחחחח חוצונים חח לא ראיתם פעם שדים או רוחות?בטח! מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין?קרקע מהו מספר המזל שלכם?3 מה האוואי שלכם ב ICQ?מיום שלישי.. בהופעהההה על הפלאא.. "מה עוד ביקשת? פיתית ואז הקשת. מה עוד ביקשת?" "ועם הזמן אתה אומר זה רק ילך ויסתדר, מחר בבוקר נתעורר ליום חדש נפלאאאאא...." [האאאאאא בהשראת עמית החפרנית:p] ;]] מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע?"מבין אפשת הרחובות,מצאת לך איזו דלת אחורית,לחזור לי אל המחשבות,אחרי כמעט שנתיים שהיית בשבילי כמו מתה כבר או לפחות נושמת מכשירים." על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא?אונלין להקה אהובה?משינה ואיפה הילד זמר אהוב?עברי לידר שיר אהוב?אין אחד מוזיקה אהובה?רוק ישראלי עם מי דיברתם לאחרונה?ממ האמת שאפחד בגלל זה משעמם לי חח על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת?ההנחה מוטעת
היכן הייתם לאחרונה?במטבח? חח מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים?
:]] מה הכי טוב, סקרים או שאלונים?שאלונים

המשךךךך../images/Emo110.gif

האדם הכי... שנוא:מממממממממ :]] אהוב:יותר מדי;\ חסר תקט:חחחחחחחחח אלומי מעצבן: רגיש:אני אוהב אותך:אמא? שונא אותך:חחחחח למדן: שקרן: פטפטן: אם היית.. חיה מה היית? סנאי! חפץ מה היית?לאיודעת מאכל מה היית?ספגטי! ספר לימוד מה היית?איכ הייתי מתאבדת! מפורסם איזה היית?אחת שלא מתמסחרת חח מכונית איזה היית?לאיודעת סמלי מקלדת: אהוב?:]] כמובן! לא כל כך אהוב?:S הכי יפה?=]] הכי מכוער?XP הכי חמוד?=] הכי מצחיק?XD הצרוף הכי יפה?;]] והכי מכוער?:8 והכי מצחיק?":\ >< והכי מתאים?>< אתה מזדהה עם אייקון כלשהו?לאיודעת האיקון לחיה הכי יפה?הא? והכי לא? האם אתה.. יפה?תלוי מתי חמוד?כן חביב?כן נדבק?תלוי למי חח מפטפט?תלוי עם מי מעצבן?אהא חח מתווכח?תלוי עם מי ועל מה מאוהב?לא חושב על העתיד?לפעמים ועל העבר?המוןןן ועל ההוה?גם קצת חח זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: מאיפה לי האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לא האם נהגת לאכול דברים מוזרים? לא המקצוע האחרון שנכשלת בו: ממממ מדעי החברה האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?)פעם אחת בתוך ירושלים ואז למודיעין איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? לאיודעת השיר האחרון ששרת: פצעים ונשיקות הדבר האחרון שצחקת בגללו: מממ לאזוכרת הפעם האחרונה שבכית: אתמול או שלשום האדם האחרון שראית: אחשלי הדבר האחרון שאמרת: לאזוכרת הדבר האחרון שאכלת: מסטיק הדבר האחרון ששתית: ספרייט הדבר האחרון שקנית: שוקולד ביום שלישי השיר האחרון ששממעת: נפלת חזק הדיסק האחרון שקנית: לא קניתי הפעם האחרונה שעזרת לאמא:היום הדבר הכי מטורף שעשית: לאזוכרת הווה שיער נוכחי: מוזר. סתם חח הוא אדום עם שורשים קצת חומים אבל זה יפה! למעלה חלק בהמשך גלי ולמטה מתולתל.אמרתי שהוא מוזר.. בגדים נוכחיים:בגדיבית חח תמונת דסקטופ נוכחית: --> חבר\ה? ;-[ אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: ממ יפה שאני רוצה:\ האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? אהא האם אתה עייף? ברור האם אתה רעב? וודאי את מי אתה הכי רוצה לחבק?מממממממממממ ממה הכי נמאס לך? ממה שקורה איתו את מי היית רוצה להרוג? ממ הכי פחות מהנה? בציפר חח עתיד חושב הרבה על העתיד? קצת מפחד ממנו? לפעמים רוצה לגור במקום אחר?נראלי העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות?לאיודעת איפה אתה הולך לגור? כנל כמה ילדים אתה רוצה?מאיפה לי>< באיזה סוג של מכונית תנהג?כזאתי שנוסעת:] איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים? הודגש באמצעות מדגישומטיק

זונע

New member
גם לי משעמם טילים

אני אנסה לענות על הכל, נראה אם יימאס לי. כללי: שם: אורי כינוי נוכחי: אורי:| והשם משפחה שלי כל הכינויים שהיו לך בחיים: הרבה מין: ז גיל: 16 מיקום: תל אביב זהות מינית: סטרייט צבע אהוב:חח מאיפה לי השם שהייתם רוצים שיקראו לכם: אורי זה טוב מתי הקאתם בפעם האחרונה? לפני כמה שנים היה נעים? משהו המילה האהובה עליכם: הומו, גיי, מזדיין, לוזר...ועוד מילה אחת שמאפיינת אתכם: מלך
מה מרגש אתכם? גיטרה רגישים? לא ממש האם אתם מסתפקים במה שיש לכם? כן אין בעד מה או יש בעד מה? מה? אתם יודעים מה אתם רוצים? לא זוכר מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות?
אתם לא יכולים בלעדיי: זו שאלה? כי אם כן, אז צריך עם י' אחת...והתשובה היא מוזיקה. השם הכי מוזר ששמעתם: אכזבה
המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו: לא זוכר טובים בלימודים: כבר לא אוהבים לאכול: מאד!!!!!!!!!! שמנים\רזים: אפס שמן שמן מה התחביב שלכם: למה רק אחד?
כדורגל, גיטרה, מחשב...דברים כאלה. מילה אהובה בת 4 אותיות: הומו!!!!!!!! אוהבים שאלונים: ממש לא יש לכם חיה בבית: כן, כלב האם הייתם מאוהבים פעם:
מאמינים באהבה ממבט ראשון:
אתם חושבים שאתם נריאים טוב:
האם פעם התחילו איתכם: לא שאני יודע
האם הייתם בטלויזיה: כן...בתוכנית של חני נחמיאס בכיתה א'
פגשתם סלבריטאי: יש מצב... האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב:
מאמינים באלוקים:
מאמינים בקסם:
מאמינים במזל:
מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע):
מאמינים בגן עדן וגיהנום:
מאמינים בסנטה קלאוס:
סנטה קלאוס זו המצאה של קוקה קולה...למי שעדיין לא יודע
יש לך חבר:
יש לך חברים הומאים לסביות:
מי החבר הכי קרוב שלכם: מה זה משנה השם:| מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה: לא יודע יש לכם סודות: לא חושב מי החבר הכי חתיך שלכם:
אני לא עונה על שאלה כזאת החבר הכי חכם: אין, אני הכי חכם
הכי יוזם: חחח מה? האם אתם מעשנים:
על סמים:
בתולים:
התנשקתם צרפתית:
תכונה רעה שלכם: רק אחת?...אמ, אנטיפת
תכונה טובה: לא עולה לי עכשו יש פירסינג:
קעקוע:
חושבים שאתם מעניינים או משעממים: מצ'עמם אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו: "למה אתה רואה את זה?" ים או בריכה: ים עונה מועדפת בשנה: אביב...הכי טוב טיול בארץ או בחו"ל: לא זה ולא זה... טלפון או פלאפון: פלאפון
קרינה זה סבבה ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה: כי משעמם ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו: אגיד תודה לאלוהים שסיימתי אותו בא לכם למות? אם כן, למה?
לא כרגע אתם מפחדים מהמוות?
אתם משקרים?
בן כמה הייתם רוצים ליהיות? 21 ככה... יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? אין דברים שמעצבנים אתכם: הומואים(לא בהכללה של אנשים שאוהבים בנים, אלא כשחברים שלי יוצאים מניאקים) אתם הכי טובים ב: כלום מה עדיף, מסנג'ר או ICQ? מסנג'ר מה דעתכם על הארץ שלכם? פסדר...חח תתארו את מקום החלומות שלכם: אין עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד? לא יודע... רוצים לחזור לילדות? כההההההההההההההההההההההההההההההההההה
החיים קשים? אם כן, למה? כי הלימודים האלה מעצבנים אותי... מאמינים בחוצונים? (חייזרים)
ראיתם פעם שדים או רוחות?
מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין? קרקע מהו מספר המזל שלכם? אין לי מה האוואי שלכם ב ICQ? חח מי מתעסק עם זה... מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע? השיר שאני שומע
Kamelot-Nothing Ever Dies על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא? לא יודעעעעעעעע להקה אהובה? יש מלא!!!! כרגע דרים ת'יאטר בגלל האלבום החדש זמר אהוב? ראסל אלן שיר אהוב? כרגע: Dream Theater-The Dark Eternal Night מוזיקה אהובה? מטאל, כמעט כל הסוגים. עם מי דיברתם לאחרונה? חבר שלי על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת? אין לי טלוויזיה בחדר. היכן הייתם לאחרונה? במרכז מסחרי...אכלתי:| מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים? מלא סמיילים במסנג'ר...ואת כל הסמיילים שעשינו מתמונות של המורים שלנו. מה הכי טוב, סקרים או שאלונים? לא זה ולא זה:|

זונע

New member
המשך...באמת משעמם לי

האדם הכי... שנוא: איזו ילדה מהכיתה שלי עם קול מעצבן אהוב:
חסר תקט: אני מעצבן: אני רגיש: איזו אחת, לא משנה אוהב אותך: לא ידוע כרגע שונא אותך:
הרבה למדן: בערך כל הכיתה שלי...חרשנים מסריחים שקרן: אני פטפטן: אני אם היית.. חיה מה היית? דב נמלים...
מאיפה לי חפץ מה היית? גיטרה
מאכל מה היית? פיצה
ספר לימוד מה היית? טוב זה באמת השאלון הכי דבילי שעשיתי בחיים!!!! גיאומטריה של המישור חלק ב':| מפורסם איזה היית? לאדע מכונית איזה היית? לאדעעעעע סמלי מקלדת: אהוב?
לא כל כך אהוב? ההומו עם המשקפיים הכי יפה? לאדע הכי מכוער? לאדע הכי חמוד? הכי מצחיק? הצרוף הכי יפה? והכי מכוער? והכי מצחיק? והכי מתאים? אתה מזדהה עם אייקון כלשהו? האיקון לחיה הכי יפה? והכי לא? טוב פשוט לא עניתי על החלק הזה הוא מטומטם!!!!!!!!!!! האם אתה.. יפה? לא חמוד? לא חביב? לא נדבק? מקווה שלא מפטפט? כן מעצבן? כן מתווכח? כן מאוהב? לא חושב על העתיד? כן ועל העבר? כן ועל ההוה? ממש לא
זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: המסיבת יום הולדת 6 שלי...לא זוכר כלום מלפני זה האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? מאד מקווה שלא
האם נהגת לאכול דברים מוזרים? אבנים
והזרחן של הסטיקלייט המקצוע האחרון שנכשלת בו: ביולוגיה האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?) פעם אחת לבית אחר בשכונה, כששיפצנו את הבית שלנו. איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? דבר שהייתי רוצה לחזור אליו
השיר האחרון ששרת: בטח זמזמתי את The Ministry of Lost Souls של דרים ת'יאטר הדבר האחרון שצחקת בגללו: בדיחה של חבר שלי או משהו הפעם האחרונה שבכית: לא זוכר האדם האחרון שראית: אחותי הדבר האחרון שאמרת: "יא אפס!!" לאח שלי
הדבר האחרון שאכלת: פיצה הדבר האחרון ששתית: קולה הדבר האחרון שקנית: פיצה השיר האחרון ששממעת: The Shadow of Uther של קמלוט הדיסק האחרון שקנית: וואי זה היה מזמן חחח הפעם האחרונה שעזרת לאמא: כנ''ל
הדבר הכי מטורף שעשית: לא זוכר... הווה שיער נוכחי: לאדע...ארוך, שטני. בגדים נוכחיים: חולצה ומכנסיים למרבה ההפתעה
תמונת דסקטופ נוכחית: של רייצ'ל בילסון...
חבר\ה? נופ
אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה:
האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות?
האם אתה עייף? תמידדדדדדדדדד האם אתה רעב?
את מי אתה הכי רוצה לחבק?
ממה הכי נמאס לך? מלימודיםםםםםםםםםםםםםםםםםם את מי היית רוצה להרוג? את מי שהמציא את בית ספר...ואת המגנים...ואת מתמטיקה הכי פחות מהנה? לימודים:| עתיד חושב הרבה על העתיד? פה ושם מפחד ממנו?
רוצה לגור במקום אחר? פעם רציתי, היום לא העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות? מקווה שתהיה בכלל
איפה אתה הולך לגור? מקווה שבאיזור כמה ילדים אתה רוצה? לא יודע...אחד יספיק, אם הוא יבכה שמשעמם לו אז יהיה עוד אחד באיזה סוג של מכונית תנהג? אופניים! איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים? באותה פוזיציה, מול המחשב...מתבטל ולא עושה כלום
מי שקרא את זה מלך...כל פעם אני נדהם כמה השאלונים האלה מפגרים

FartherAway

New member
יאללה, מילא משעמם. ../images/Emo3.gif

כללי: שם: יונתן. כינוי נוכחי: FartherAway כל הכינויים שהיו לך בחיים: בתפוז?
SPFAN, כי אני טאמבל. D: מין: זכר. גיל: 15.7! מיקום: מכבים, יישוב הרשע והפשע?
זהות מינית: מישבאברוךהבא! D: צבע אהוב: כחול.
השם שהייתם רוצים שיקראו לכם: וואי. אמ. תומר או עמית.
מתי הקאתם בפעם האחרונה? פףף. לפני שלוש שנים?
היה נעים? בזמן ההקאה לא, אחרי זה כן. המילה האהובה עליכם: שמיפט. סתם, לא יודע. מילה אחת שמאפיינת אתכם: בטט.
מה מרגש אתכם? כל דבר בערך. רגישים? בטירוף. האם אתם מסתפקים במה שיש לכם? לפעמים כן, לפעמים לא.
אין בעד מה או יש בעד מה? אין בעד מה. אתם יודעים מה אתם רוצים? בדר"כ כן. מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות? בעיקרון, כיתה ג'. אבל חברות נורמלית - כיתה ז'.
אתם לא יכולים בלעדיי: הדיסקים שלי. כלכך. השם הכי מוזר ששמעתם: שכחתי כרגע.
אבל יש! המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו: לאיודע. טובים בלימודים: ממוצע+. אוהבים לאכול: כן.
שמנים\רזים: שמן.
מה התחביב שלכם: לשמוע מוזיקה! ולנגן! וכאלה! מילה אהובה בת 4 אותיות: בטטה. אוהבים שאלונים: לפעמים.
יש לכם חיה בבית: כן. בוני.
האם הייתם מאוהבים פעם:
מאמינים באהבה ממבט ראשון:
אתם חושבים שאתם נריאים טוב:
האם פעם התחילו איתכם:
בערך. האם הייתם בטלויזיה:
פגשתם סלבריטאי:
האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב: תשאלו אותן. מאמינים באלוקים:
מאמינים בקסם:
מאמינים במזל:
מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע):
מאמינים בגן עדן וגיהנום:
מאמינים בסנטה קלאוס:
יש לך חבר:
יש לך חברים הומאים לסביות:
יותר מסטרייטים, נראלי.
מי החבר הכי קרוב שלכם: הממ. לאיודע, זה משתנה יותר מדי.
מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה: נועי. יש לכם סודות:
מי החבר הכי חתיך שלכם: אף אחד לא חתיך כמוני#@!$(* החבר הכי חכם: נופר.
הכי יוזם: לאיודע, מלא. האם אתם מעשנים:
על סמים:
בתולים:
התנשקתם צרפתית:
תכונה רעה שלכם: עצלן. תכונה טובה: מקשיב. יש פירסינג:
קעקוע:
חושבים שאתם מעניינים או משעממים: לפעמים ככה, לפעמים ככה. אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו: "החיים על פי יונתן"?
ים או בריכה: אף אחד מהם. עונה מועדפת בשנה: חורף.
טיול בארץ או בחו"ל: חו"ל. טלפון או פלאפון: טלפון. ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה: כי משעמם לי.
ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו: כלום.
בא לכם למות? אם כן, למה? פףף, לא. אתם מפחדים מהמוות?
אתם משקרים? לפעמים. בן כמה הייתם רוצים ליהיות? 24. ממשממש.
יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? הכל לטובה, והכל מסתדר בסוף. דברים שמעצבנים אתכם: מלא. אתם הכי טובים ב:ציור, לצערי. באלי להיות טוב במשהו כיפי. מה עדיף, מסנג'ר או ICQ? מסנג'ר. מה דעתכם על הארץ שלכם? אין דעה בכלל. תתארו את מקום החלומות שלכם: מילה אחת - פריז. עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד? לא מישהו שאתם מכירים. רוצים לחזור לילדות? לא.
החיים קשים? אם כן, למה?
מאמינים בחוצונים? (חייזרים)
ראיתם פעם שדים או רוחות?
מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין? קרקע. מהו מספר המזל שלכם? 3. מה האוואי שלכם ב ICQ? אין אייסיקיו. מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע? "אחרי ששוב נתתי יותר מדי." על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא? מחובר, כי אני מחובר.
להקה אהובה? אוונסנס.
זמר אהוב? אלאניס, רג'ינה וג'וני מיטשל. שיר אהוב? מלא, מה.
מוזיקה אהובה? הכל חוץ ממזרחית וטראנסים. עם מי דיברתם לאחרונה? אוסי ונועי.
על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת? לא דולקת. היכן הייתם לאחרונה? בבית, ולפני זה בבצפר. מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים?
ו
מה הכי טוב, סקרים או שאלונים? שאלונים.
האדם הכי... שנוא: אממ. הפוסטמה הקודמת. אהוב: סבתא. בצורה משפחתית, כן? חסר תקט: אני.
מעצבן: לאאומרשמות. רגיש: אני?
אוהב אותך: אמאואבא. שונא אותך: המורה לערבית.
למדן: נופר. שקרן: לאיודע. פטפטן: אממ. לא יודע.
אם היית.. חיה מה היית? דולפין, לאיודעלמה. חפץ מה היית? ויברטור?
מה זו השאלה הזאת?
מאכל מה היית? פופקורן! ספר לימוד מה היית? -_- מפורסם איזה היית? -_- מכונית איזה היית? -_- סמלי מקלדת: אהוב? אינליכוחלזהנו. לא כל כך אהוב? אינליכוחלזהנו. הכי יפה? אינליכוחלזהנו. הכי מכוער? אינליכוחלזהנו. הכי חמוד? אינליכוחלזהנו. הכי מצחיק? אינליכוחלזהנו. הצרוף הכי יפה? אינליכוחלזהנו. והכי מכוער? אינליכוחלזהנו. והכי מצחיק? אינליכוחלזהנו. והכי מתאים? אינליכוחלזהנו. אתה מזדהה עם אייקון כלשהו? אינליכוחלזהנו. האיקון לחיה הכי יפה? אינליכוחלזהנו. והכי לא? אינליכוחלזהנו.

FartherAway

New member
אללה!

האם אתה.. יפה?
חמוד?
חביב?
נדבק?
מפטפט?
מעצבן?
מתווכח?
מאוהב?
חושב על העתיד?
ועל העבר?
ועל ההוה?
זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: עמית הארט דופק את הראש שלי בפח אשפה ושובר לי את שתי השיניים הקדמיות. אחח, כיתה א' הייתה קשה.
האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לא
האם נהגת לאכול דברים מוזרים? לא. המקצוע האחרון שנכשלת בו: היסטוריה בכיתה ז'.
האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?) פעם אחת בגיל שנה, מרמת גן לפה.
איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? מגניבה. השיר האחרון ששרת: אנלאשר. הדבר האחרון שצחקת בגללו: ירדן, שעשתה לי "בו!" בחלון.
הפעם האחרונה שבכית: 5.1.07. האדם האחרון שראית: אחותי הגדולה. הדבר האחרון שאמרת: לא זוכר.
הדבר האחרון שאכלת: שוגי גו! הדבר האחרון ששתית: מים.
הדבר האחרון שקנית: פףף, מי זוכר? השיר האחרון ששממעת: איה כורם - לא גמור. הדיסק האחרון שקנית: שני אלאניס, לסיים את הדיסקוגרפיה.
הפעם האחרונה שעזרת לאמא: היום, עשיתי מדיח. הדבר הכי מטורף שעשית: כלום. הווה שיער נוכחי: ארוך, חום-קקי. בגדים נוכחיים: ג'ינס וחולצת בצפר. תמונת דסקטופ נוכחית: רונה קינן.
חבר\ה? אין. אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: אוף, אתם מבאסים. האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? כן. לסדר את החדר.
האם אתה עייף? כן. האם אתה רעב? לא. את מי אתה הכי רוצה לחבק? די, נו, אתם מבאסים! ממה הכי נמאס לך? מהשאלון הזה.
את מי היית רוצה להרוג? את מי שכתב את השאלות הזה.
הכי פחות מהנה? השאלון! עתיד חושב הרבה על העתיד? לא. מפחד ממנו? לא. רוצה לגור במקום אחר? לא. העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות? לאיודע. איפה אתה הולך לגור? פריז.
כמה ילדים אתה רוצה? 1. באיזה סוג של מכונית תנהג? לא יודע. איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים? חי? הודגש באמצעות מדגישומטיק, שהוא קצת מציק אבל הוא גם מגניב בדרך מאגניבה משלו!

חצילע

New member
גם אליך הגיעו עם הפליירים המפגרים האלה? XDDDD

אני בחיים לא רוצה לשמוע יותר על אימון אישי$@#%@#^@

FartherAway

New member
היא עשתה לי "בו#($*#@" ../images/Emo7.gif

בחלון! את יודעת שאני שונא שעושים את זה
כולם יודעים
היא הביאה לי שניים.

למעלה