פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

הוא הגיע למקום השני בקדם האירוויזיון ומוציא בקרוב את הדיסק השני - יוסי אזולאי
חוקרים ודנים בסמלי הר‏ונים‏‏ העתיקים בפורום רונים המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

hadarya

New member
נצל"ש- שאלון

שאלון קטן, כדי להחיות קצת את הפורום. בבקשה שתפו פעולה!!! שם: גיל: עיר: צבע אהוב: תאריך לידה (יום הולדת): תוכניות אהובות: הפרק האהוב ביותר מכל אחת מהעונות של רוזוול: עונה אהובה ביותר: עובדה או שתיים שלא ידענו עליכם: תשובות שלי: *שם:הדר *גיל:14 (כיתה ח') *עיר:ראשל"צ *צבע אהוב:בורדו *תאריך לידה (יום הולדת):25 במרץ (השנה זה נפל בדיוק על פורים) *תוכניות אהובות: מכושפות, רפואה שלמה, חברים וכמובן רוזוול. *הפרק האהוב ביותר מכל אחת מהעונות של רוזוול: עונה ראשונה- "החלמה מינית", עונה שנייה- "סוף העולם", עונה שלישית- "למוטט את בבל בשירה" *עונה אהובה ביותר:זה ממש קשה, אבל החלטתי שאת השלישית. *עובדה או שתיים שלא ידענו עליכם: אני רוקדת כבר יותר מ- 11 שנה (4 פעמים בשבוע), ואני רוקדת גם על נעלי אצבע\פוינט (מי שלא יודעת מה זה שיסתכל בתמונה--->)

../images/Emo142.gifעונה../images/Emo70.gif

שם:
שרי.
עיר:
קיבוץ- כברי.
צבע אהוב:
שחור, כחול, סגול.
תאריך לידה (יום הולדת):
25.6 עוד מעט
תוכניות אהובות:
וואו, המון. מ- חברים, דוסון קריק ז"ל, בנות גילמור, המורדים ז"ל, רוזוול, ימי חיינו, חלום אמריקאי, אמ"ל, רבלדה, ותשוקת הנצים
הפרק האהוב ביותר מכל אחת מהעונות של רוזוול:
פרק ראשון עונה 1, סוף עונה 2, סוף עונה 3
וגם כמה פרקים בעונה ה-1 וה-3
עונה אהובה ביותר:
עוד לא החלטתי עם 1 או 3, אבל לא 2
עובדה או שתיים שלא ידענו עליכם:
אממ קיבוצניקית? אבל את זה אתם כבר יודעים. עכשיו תורכםם

Nitzan122

New member
עונה../images/Emo70.gif

שם: ניצן גיל: 14.5 עיר: רעות צבע אהוב: כחול
וסגול
תאריך לידה (יום הולדת): 3.7.90 תוכניות אהובות: מלאך שחור, מכושפות, רוזוול (
איזה הפתעה...), או סי, ורוניקה מארס, חברים, באפי, אנג'ל הפרק האהוב ביותר מכל אחת מהעונות של רוזוול: אוי קשה אני כבר לא ממש זוכרת... עונה אהובה ביותר:1 ו-2 (לא יכולה לבחור
) עובדה או שתיים שלא ידענו עליכם: אני עייפה...

T a l14

New member
אוקי דוק

שם:טל גיל:14 (נו....כמעט!) עיר:ראשון צבע אהוב:סגול, כתום, תכלת (צבעים אבל לא משנה...) תאריך לידה (יום הולדת):אה אה! 14.6.91 אל תשכחו! תוכניות אהובות:חלום אמריקאי, ג'ואן מארקדיה, רוזוול, מכושפות... הפרק האהוב ביותר מכל אחת מהעונות של רוזוול:סוף העולם עונה אהובה ביותר:2 עובדה או שתיים שלא ידענו עליכם:אני לומדת בחוג לציור, ועומדת להיות לנו תערוכה. הכל היה טופ עד שהתחלתי לצבוע את הציור, הכל נהרס, והתחלתי אחד חדש (ציור) . והעובדה-אני וצבעים-לא הולכים ביחד. עוד אחת-אני משוגעת על כדורסל.

T a l14

New member
עוד בתוכניות אהובות

(כדי שתראו אם יש לנו משו בשותף... :p) אלי מקביל, המירוץ לאתמול, ורוניקה מארס (ככה ככה ), ג'ק ובובי... וזיהו נראה לי

עונה

שם: נטע-לי גיל: 13 (כיתה ח') עיר: ראשל"צ צבע אהוב: צהוב(מכבי!!!!) תאריך לידה: 20.10.91 תוכניות אהובות: יש הרבהה....רוזוול!!!אלי מקביל,מכושפות,בנות גילמור,רפואה שלמה,חברים,שנות ה-70,חלום אמריקאי!!ג'ואן מארקדיה,טאצ' עליז לסטייט שיעיז,המסעה....טוב בקיצור כל התוכניות שיש בערוץ שלוש! הפרק האהוב מכל אחת העונות של רוזוול: ראשונה-רפואה מינית, שנייה-לא זוכרת, שלישית-פרק הסיום! עונה אהובה ביותר:בעיקרון את כולן מאוד מאודד אבל הראשונה הכי עובדה: אממממממממממממממממממממ יש לי כלבה...חחח בשם פיקה

hdmtq

New member
תשובה

שם: הדר גיל: 14 וחצי עיר: אשקלטאון צבע אהוב: סגול תאריך לידה (יום הולדת): 26 באוגוסט 91' תוכניות אהובות: רוזוול, מגרש ביתי, בנות גילמור, רפואה שלמה. הפרק האהוב ביותר מכל אחת מהעונות של רוזוול:לא זוכרת את שמות הפרקים. עונה אהובה ביותר: העונה השנייה עובדה או שתיים שלא ידענו עליכם: אני רוקדת(גם על פוינט) ואני חצי אמריקאית.

למעלה