פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

מתגוררים ועובדים במדינה זרה? מהגרים לחוץ לארץ ומתכננים לעבוד שם? בפורום עבודה בחו"ל תקבלו את התשובות לכל השאלות בנושא: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1322
הכוח ירושלים חוזרת בפעם השלישית למגרשים ואנחנו נשארים איתם גם אחרי הדקה ה-90! כל העדכונים, הרכילויות וההתפתחויות בפורום לטלנובלה הישראלית השווה ביותר - האלופה 3: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1500

mikmik000

New member
נצל"ש-שאלה לגבי קומיקס של אנג'ל..

אז ככה.. אני קוראת כבר שנה + את הקומיקס של באפי עונה 8, והחלטתי לאחרונה שבא לי להתחיל לקרוא גם את של אנג'ל. קניתי את אנג'ל ATF, והתחלתי לקרוא אותו (הגעתי כרגע אאל"ט לגיליון 10). אני יודעת שחוץ מATF יש כל מיני סדרות קטנות וONE SHOTS שיצאו, ואני רוצה לקרוא גם אותם, השאלה אם הסדר משנה.. למשל אני יודעת שהיה את SPIKE ATF, ושעכשיו יש משהו שנקרא ANGEL: ONLY HUMAN, ושיצא עכשיו גם ANGEL: BLOOD AND TRENCHES.. אז אני אשמח לדעת 3 דברים- א. יש אתר כלשהו שמאגד רשימה של כל החוברות\אוגדנים שיצאו בשנה האחרונה פחות או יותר (כלומר מאז ההתחלה של ATF)? אם לא, יש מצב שיש פה מישהו ממש נחמד שמוכן לעשות לי רשימה כזו?
ב. האם יש סדר מסויים שבו כדאי לקרוא את הכל? או שפשוט לסיים לקרוא את ATF, ואז לקרוא את השאר על פי איזה סדר שבא לי? P: ג. האם כל החוברות האלה נחשבות קאנון? יש להן השפעה או קשר להתפתחויות שקורות בATF? תודה רבה מראש לעוזרים

Mr Sinister

New member
קצת סדר בבלגן

חוברות 6-8 של ATF הן סיפור שנקרא first night, שמספר על הכמה ימים הראשונים של כל אחד מהפאנג-גנג אחרי סוף עונה 5. Spike After the Fall מתרחש באותו זמן, ומתרחש אחרי חוברת 8. Blood & Trenches לא קשור לATF, זה סיפור על אנג'ל במלחמת העולם השנייה. Only Human מתרחש אחרי ATF 23. בקשר לSATF, יש לו השפעה על הסיפור, ומתייחסים אליו בהמשך. בקשר ל-Only Human אני לא יודע אם תהיה השפעה או לא כי עוד לא קראתי אותו, אבל אני מאמין שכ. בקשר לאתר שעושה סדר בבלגן, אני משתמש בויקיפדיה. הם מציינים תאריכי פרסום לכל חוברת ותקציר קצר. כמובן, יש ספוילרים
.

mikmik000

New member
תודה רבה :)

לא רציתי להשתמש בוויקיפדיה ודומיו בידיוק בגלל שאני מנסה להמנע מהספויילרים, אבל עכשיו עשית לי באמת קצת סדר בבלאגן. אני פשוט אקרא את שלושת הסדרות האלו לפי הסדר שציינת. תודה

למעלה