פורום משאיות וציוד מכני כבד

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifפורום משאיות וציוד מכני כבד../images/Emo41.gif

פורום משאיות וציוד מכני כבד

נפתח בשעה טובה ומוצלחת! כולם מוזמנים

זה בטוח יהיה פורום מעולה !!!!!!

זה באמת מוגזם..
פורופ לכל פיפס קטן...
משאיות וציוד מכני כבד זה לא פיפס !! לעומת זאת מכוניות ואופנועים זה ג´וקים שמפריעים לאוטובוסים ולמשאיות על הכביש.

Brendan

New member
ג´וקים שמפריעים ../images/Emo35.gif

משאיות וציוד מכני כבד זה לא פיפס !! לעומת זאת מכוניות ואופנועים זה ג´וקים שמפריעים לאוטובוסים ולמשאיות על הכביש.
ג´וקים שמפריעים

משאיות הם כלי תחבורה חשוב אבל מסוכן מאוד.

o a k y

New member
מה יש לך להגיד על הפורומים:

ג´וקים שמפריעים

מה יש לך להגיד על הפורומים:
חיות בית - כשכבר יש פורום חיות מחמד. ועל פורום אהרי פוטר- הסרט ועוד - כשכבר יש פורום אהרי פוטר?

דיונים על רכבים גדולים אוטובוסים...

ג´וקים שמפריעים

ומשאיות, קטרים וקרונות הינם המעניינים ביותר מבחינתנו נכון ? לדעתי, וזו רק דעתי, צריך לתת למשאיות יותר מרחב מחייה על הכבישים במטרה למנוע את הגדרתן כמסוכנות על פי דברייך. כדאי להצר את צעדי הרכבים הפרטיים על הכבישים ולתת עדיפות לאוטובוסים ומשאיות. גם לנהגי המשאיות מגיעה הנוחות על הכבישים. ברוב התאונות שבהן הם מעורבים, מסתבר שהם אינם אשמים ! (כמובן לא תמיד). שבת שלום, אביתר.

Brendan

New member
על שינוע ומשאיות

ומשאיות, קטרים וקרונות הינם המעניינים ביותר מבחינתנו נכון ? לדעתי, וזו רק דעתי, צריך לתת למשאיות יותר מרחב מחייה על הכבישים במטרה למנוע את הגדרתן כמסוכנות על פי דברייך. כדאי להצר את צעדי הרכבים הפרטיים על הכבישים ולתת עדיפות לאוטובוסים ומשאיות. גם לנהגי המשאיות מגיעה הנוחות על הכבישים. ברוב התאונות שבהן הם מעורבים, מסתבר שהם אינם אשמים ! (כמובן לא תמיד). שבת שלום, אביתר.
על שינוע ומשאיות
לדעתי - יש לתגבר את מערך הרכבות לשינוע מטענים וזאת על חשבון משאיות. כמו כן יש להגדיל את מספר המתשמשים ברכבות וזאת על ידי צימצום מספר האוטובוסים ובמקביל הגדלה משמעותית בתשתית הרכבות. כמו-כן, יש לצמצם משמעותית את מספר המשתמשים ברכב פרטי ולעודד שימוש ברכב קל (קטנוע או אופנוע) ותחבורה ציבורית (עדיפות לרכבת) יש להגביל את תנועת המשאיות עם חומרים מסוכנים לשעות הלילה בלבד ומחוץ לאיזורים צפופי אוכלוסיה. כמו כן, יש להגביל תנועת משאיות כבדות במיוחד בשעות עומס תנועה בערים המרכזיות וזאת על-מנת להקל על תנועת התחבורה הפרטית והציבורית. יש להגביל את רשיונו של נהג רכב כבד כך שמעל למספר עבירות מסויים (עברות קשות) ישלל רשיונו לפרק זמן מסויים לפי החלטת שופט או קצין משטרה. יש לחייב נהגי משאיות לבצע נסיעה לאחור עם כוון מאחור. יש להגביר את הפיקוח על משקל המטענים וחלוקתם במשאיות. יש לחייב כל נהג משאית לעבור קורס נהיגה בתנאים קשים (כביש רטוב, עצירות חירום, החלקה וכ"ו)

fireman

New member
אני מסכים ולא מסכים איתך

זה באמת מוגזם..
פורופ לכל פיפס קטן...
אני מסכים ולא מסכים איתך
אמנם תפוז פותחים המון פורומים בשנה האחרונה וכמות הנושאים הולכת ומתרחבת מה שהביאו כאן לדוגמא אינו תואם את מה שקורה עם פורום משאיות זה של שיש פורום משאיות ויש גם פורום סמיטריילרים וגם פורום פול טריילרים תסכים איתי שאופנועים לא יכולים לשבת תחת אותה נישה עם מכוניות ובאותה הצורה מכוניות לא יכולות לשבת באותה הנישה עם משאיות וצמ"כ פורום משאיות וציוד מכני כבד מקיף תחום רחב מאוד שהוא גם משאיות ובנוסף אליו גם את כל הנושא של ציוד מכני כבד שמאגד בתוכו אלפי נושאים ומאות סוגים של כלים.....ממשאיות ועד טרקטורים ציוד לעבודות כבישים ותשתית, מכונות קידוח, מוטור גריידרים, מנופים אופניים, ומנופים זחליים וביניהם שלל הכלים בתצורות השונות (זחל\גלגלים) כל הנושא של הובלה ושינוע שנכנס תחת הגדרת המשאיות, וגם חלק נכבד בנושא תרבות הנהיגה, סכנות ובטיחות בכבישים ועוד רבים ומגוונים. אין מדובר בפורום שנוגס בחלק מתחום מסויים שכבר יש פורום בתפוז שעוסק בו אמנם תפוז מתקרבים אל מחסום ה700 פורומים אך אין אף פורום שעסק בנושא תקווה אני שהפורום יגדל ויתפתח ויממש את הפוטנציאל שגלום בו שוב כולכם מוזמנים! פורום 676 מצורפת תמונה של מנוף אופני liebherr ltm 1800 מנוף כזה אינו קיים בארץ

fireman

New member
תיקון קל...

אני מסכים ולא מסכים איתך
אמנם תפוז פותחים המון פורומים בשנה האחרונה וכמות הנושאים הולכת ומתרחבת מה שהביאו כאן לדוגמא אינו תואם את מה שקורה עם פורום משאיות זה של שיש פורום משאיות ויש גם פורום סמיטריילרים וגם פורום פול טריילרים תסכים איתי שאופנועים לא יכולים לשבת תחת אותה נישה עם מכוניות ובאותה הצורה מכוניות לא יכולות לשבת באותה הנישה עם משאיות וצמ"כ פורום משאיות וציוד מכני כבד מקיף תחום רחב מאוד שהוא גם משאיות ובנוסף אליו גם את כל הנושא של ציוד מכני כבד שמאגד בתוכו אלפי נושאים ומאות סוגים של כלים.....ממשאיות ועד טרקטורים ציוד לעבודות כבישים ותשתית, מכונות קידוח, מוטור גריידרים, מנופים אופניים, ומנופים זחליים וביניהם שלל הכלים בתצורות השונות (זחל\גלגלים) כל הנושא של הובלה ושינוע שנכנס תחת הגדרת המשאיות, וגם חלק נכבד בנושא תרבות הנהיגה, סכנות ובטיחות בכבישים ועוד רבים ומגוונים. אין מדובר בפורום שנוגס בחלק מתחום מסויים שכבר יש פורום בתפוז שעוסק בו אמנם תפוז מתקרבים אל מחסום ה700 פורומים אך אין אף פורום שעסק בנושא תקווה אני שהפורום יגדל ויתפתח ויממש את הפוטנציאל שגלום בו שוב כולכם מוזמנים! פורום 676 מצורפת תמונה של מנוף אופני liebherr ltm 1800 מנוף כזה אינו קיים בארץ
תיקון קל...
"זה לא שיש פורום משאיות ויש גם פורום סמיטריילרים וגם פורום פול טריילרים כמו שיש הארי פוטר והארי פוטר ארגז הקסמים או לא יודע מה"

o a k y

New member
דווקא, עכשיו בכרמיאל בונים בניין

תיקון קל...
"זה לא שיש פורום משאיות ויש גם פורום סמיטריילרים וגם פורום פול טריילרים כמו שיש הארי פוטר והארי פוטר ארגז הקסמים או לא יודע מה"
של חברת החשמל. וראיתי מנוף מאד דומה, בצבע צהוב. אתה מכיר? ובהצלחה בפורום!

fireman

New member
אני משער שזה ה LTM1400

של חברת החשמל. וראיתי מנוף מאד דומה, בצבע צהוב. אתה מכיר? ובהצלחה בפורום!
אני משער שזה ה LTM1400
מנוף זהה למנוף הגדול ביותר (האופני) שקיים בארץ, אותו מנוף יש גם לחברת מנופי אבי המנוף שמצולם הוא מנוף אופני LTM1800 המפורק לשני חלקים משום שאין אפשרות לנהוג אותו בכביש הזרוע הראשית מתפרקת ממנו ומובלת על משאית הרתימה לעגלה מיוחדת המשאית של המנוף עצמו נושאת את התושבת בלבד ואת הזרועות התומכות

מנופי אבי ! 88 מנופים !

אני משער שזה ה LTM1400
מנוף זהה למנוף הגדול ביותר (האופני) שקיים בארץ, אותו מנוף יש גם לחברת מנופי אבי המנוף שמצולם הוא מנוף אופני LTM1800 המפורק לשני חלקים משום שאין אפשרות לנהוג אותו בכביש הזרוע הראשית מתפרקת ממנו ומובלת על משאית הרתימה לעגלה מיוחדת המשאית של המנוף עצמו נושאת את התושבת בלבד ואת הזרועות התומכות
מנופי אבי ! 88 מנופים !
הידעת ? למנופי אבי 88 מנופים פעילים, 1 מהם מנןף ימי !

מצב
הנושא נעול.
למעלה