עצומה והפגנה- טלי פחימה. חשוב

yeshgvul

New member
../images/Emo41.gif עצומה והפגנה- טלי פחימה. חשוב

יבוטלו המעצרים המנהליים - לא למעצר ללא משפט משמרת מחאה כנגד מעצרה המנהלי של טלי פחימה מתי: ביום שלישי, 14/9, בשעה 10:30, לפני הישיבה הבאה של בית המשפט שתעסוק באישור המעצר המינהלי של טלי פחימה. איפה: ליד בניין בית-המשפט בת"א רח' וייצמן פינת שאול המלך עצומה לשחרור טלי פחימה תתפרסם ב"הארץ" ביום שני הקרוב כדי לחתום על העצומה, נא לשלוח הודעת דוא"ל עם השם המלא לכתובת [email protected] תרומות בס"ח 100 שקל (או כמידת היכולת) לכיסוי העצומה יש לשלוח לת.ד 1335, כפר סבא, מיקוד 44113, או ע"י העברה לחשבון 119442 בבנק פועלים סניף 679 (לפקודת "מטה הקואליציה"). אנא ציינו כי ההמחאה היא עבור העצומה, וכתבו לנו מהו הסכום שנשלח או הופקד. במידה והעצומה לא תתפרסם, יועבר הכסף להוצאות ההגנה המשפטית על טלי פחימה. תשוחרר טלי פחימה – לוחמת השלום אנו קוראים לשחרורה של טלי פחימה מהמעצר המינהלי שהטיל עליה שר הביטחון, לאחר שהייתה נתונה כבר במעצר כחודש ימים, כתוצאה מהאשמות השווא של השב"כ. אנו מתנגדים למעצרה, כל סוג מעצר, של טלי פחימה משום שאנו משוכנעים כי אין לממשלה שום אישום מבוסס נגדה.טלי פחימה אינה מרגלת או פעילה נגד בטחון מדינת ישראל כפי שטוענת הממשלה, אלא סוכנת של שלום ואחווה מטעם הקולות המתפכחים והשפויים, בתוך הגהינום הזה שיצרה מדיניות הכיבוש הישראלית. טלי פחימה היא אדם פרטי ללא ארגון או תנועה, והיא בדרכה האישית ובתום לב פועלת למען קירוב לבבות בין פלסטינים לישראלים דווקא במקומות הקשים והבלתי-אפשריים לכאורה. ממשלת ישראל באמצעות זרוע השב"כ, רודפת את טלי פחימה ללא שום אישומים ממשיים ולצערנו בית המשפט כמו במקרים רבים משמש חותמת גומי למעשי רדיפה אלה. האם אין לממשלת ישראל די עיסוקים מלבד לרדוף אשה צעירה ואכפתית אשר כל חטאה הוא נסיון לפגוש ולהבין את מצבם של הפלסטינים, וגם לנסות ולסייע לבדה לילדים פלסטינים שחייהם תחת הכיבוש האכזר אינם חיים ומובילים אותם לדרך אחת ויחידה? אנו מאמינים שממשלת ישראל חוששת מן הסדק שיצרה טלי פחימה בחומת האפרטהייד והכיבוש, לבדה, ובאומץ לב. ממשלת ישראל ממשיכה לפעול כמדינת משטרה, בחושבה שאם תשתיק בכוח את טלי פחימה, היא תרתיע ותמנע מעוד אלפי נשים ואנשים ללכת בדרכה פורצת הגבולות. איננו מאמינים לטענות השב"כ אשר מסנוורות את עיני בית המשפט ומסיטות אותו מראיית האמת, משום שאנחנו מאמינים לאמת של טלי פחימה עצמה. רק לאחר שהשב"כ נואש מנסיונותיו לגרום לה לשתף עימו פעולה, הוא החליט לעצור אותה ולהובילה
 

Haemek

New member
"לוחמת שלום"? מה היא עשתה בשביל

השלום? כל ששמעתי שהיא הגנה בגופה (תרתי משמע) על רוצח. ומה לזה וללוחמה על השלום? תוכל להשוות כמובן להיטלר שלחם ולחם ולחם כדי שבסוף באמת יהיה שלום בעולם, כמובן בראשות גרמניה. אם זאת הכוונה, אכן היא הלוחמת האולטימאטיבית.
 

yeshgvul

New member
שימו לב: הדיון הוקדם !!

שימו לב: הדיון הוקדם למחר בשעה 13:00 (משמרת ב-12:00). Please note: the hearing has been rescheduled to an earlier time - tomorrow at 13:00 (vigil at 12:00). תשוחרר טלי פחימה!! יבוטלו המעצרים המנהליים - לא למעצר ללא משפט!!! מה: משמרת מחאה כנגד מעצרה המנהלי של טלי פחימה. מתי: ביום שני, 13/9, בשעה 12:00 (לפני הישיבה הבאה של בית המשפט שתעסוק באישור המעצר המינהלי של טלי פחימה). איפה: ליד בניין בית-המשפט בת"א (רח' וייצמן פינת שאול המלך).
 
אתם לא יכולים להקדים את זה

בלי הודעה מוקדמת יש אנשים שעובדים צר לי אבל לא אוכל להגיע חחח
 

yeshgvul

New member
shovrimshtika :

שוברים שתיקה"- עדכון פעילות 10/9/04 - בשעה 10:30 יתקיים ב"צוותא" דיון במסגרת התוכנית "מתגייסים עם ערכים", של עריית תל אביב. במסגרת תכנית זו יעברו כל תלמידי כיתות י"ב בתל אביב סדרת פעילויות כהכנה לשירות הצבאי בשטחים. יהודה שאול ישתתף בפאנל כנציג תנועת "שוברים שתיקה"- האירוע בתשלום. 11/9/04 - בשעה 20:00 תיפתח תערוכת "שוברים שתיקה - לוחמים מספרים על חברון" שוב, והפעם בחיפה. התערוכה תוצג למשך חודש בגלריית "הפירמידה", ובמהלך תקופת הצגת התערוכה יתקיימו מפגשים ושיחות גלריה עם נציגי התנועה. 14/9/04 - בשעה 19:00 יתקיים ערב תחת הכותרת: "תפקידה של העיתונות בסיקור הנעשה בשטחים ובעיצוב הזיכרון הקולקטיבי". במהלך הערב יוקרן מיצג וידאו ולאחריו יתקיים פאנל שידון בנושא זה. 19/9/04 - יתקיים ערב עם נציגי "שוברים שתיקה" בקיבוץ רמת יוחנן. בשבועות הקרובים אנו גם נוציא קובץ עדויות חדש, אשר יהיה השלישי בסדרה, כהמשך לקבצים בנושאים: "השחתת רכוש" ו- "התעללות", שכבר הוצאנו. פרטים נוספים על מגוון הפעילויות של התנועה ניתן לראות באתרנו: www.shovrimshtika.org עוד ועוד חיילים משוחררים שרוצים לשבור שתיקה פונים אלינו ובכוונתו להגיע לכולם ולהפיץ את עדויותיהם. היכולת להגיע לכל חייל ולכל פורום בכל פינה בארץ עולה במשאבים רבים, אנו מבקשים את עזרתכם במימון הפעילות ע"מ שזו תוכל להמשיך ולהתקיים. כמו כן בכוונתנו לתרגם את העדויות לאנגלית ולרוסית נשמח אם תוכלו לעזור לנו בזה. ליצירת קשר לצורך מתן עדות, סיוע ולתיאום מפגשים וחוגי בית: [email protected] או טלמסר: 050-8454725 לתרומות: "בנק הפועלים, חשבון מספר 315451, סניף 608 ארלוזרוב ת"א "צ'קים לפקודת "שוברים שתיקה" ניתן לשלוח לכתובת ת.ד. 68150, ירושלים 91681 http://www.shovrimshtika.org/
 

yeshgvul

New member
פרטים לחיפאים ולמי שבצפון:

פתיחת התערוכה בחיפה: "שוברים שתיקה" - חיילים מספרים על חברון תערוכת צילומים, וידאו וטקסטים 11.9.2004 – 16.10.2004 הפתיחה במוצ"ש, 11.9.2004, בשעה 20:00 גלריית פירמידה, סדנאות אמנים וגלריה מדרגות נחום מילר 6, ואדי סליב, חיפה מפגשי גלריה עם חיילים: יום ב', 20.9.04 בשעה 19:30 בימי ו' 1.10.04, 8.10.04, 15.10.04 בשעה 11:00 ביום ה' 23.9.04 בשעה 20:00 יתקיים דיון פומבי בנושא: המשמעות הציבורית של שבירת השתיקה על "שוברים שתיקה" מאז שחרורנו מהצבא לא עזבה את כל אחד מאתנו ההרגשה שהשתנינו. שהשירות בשטחים והמצבים שהתמודדנו איתם עיוותו ופגעו בעולם הערכי עליו גדלנו והתחנכנו. כולנו הסכמנו שכל עוד החברה הישראלית ממשיכה לשלוח את טובי בניה לשירות קרבי בשטחים, יש חשיבות עליונה לכך שנדע כולנו, אזרחי מדינת ישראל, איזה מחיר משלם הדור שנלחם בשטחים, באילו מצבים בלתי אפשריים הוא נתקל, עם איזה טירוף הוא מתמודד מדי יום ביומו ועם איזה משא כבד הוא משתחרר מצה"ל - משא כבד שלא עוזב אותנו עד היום. לכן החלטנו לשבור שתיקה, כי הגיע הזמן לדבר. הגיע הזמן לספר על כל מה שקורה שם מדי יום ביומו. התחלנו לחקור, לראיין ולתעד מאות לוחמים לשעבר. כל זאת תחת הבטחת חיסיון מלא לכל מי שפנה ויפנה אלינו למסירת עדות. היוזמה הראשונה שלנו היתה התערוכה בתל-אביב בה ביקרו מעל 6,000 מבקרים. בעקבות התערוכה מצ"ח פתחה בחקירה נגד מארגני התערוכה. זוהי רק הוכחה נוספת בשבילנו שהאמת שלנו חייבת לצאת לאור. מצ"ח מנסה להמשיך את השתיקה, אנחנו נמשיך לשבור אותה. אנו חיילים משוחררים שהחלטנו לא לשתוק. לא לשמור יותר בבטן את כל מה שעברנו בשלוש השנים האחרונות. עד כה החליטו לשבור את השתיקה עשרות לוחמים משוחררים, ומדי יום רבים באים בעקבותיהם. בשירותנו הקרבי עמדנו במשימות רבות ושונות. נותרה לנו עוד משימה אחת: לספר, לדבר ולא להסתיר דבר. * פירמידה נמצאת מעל שוק הפשפשים בואדי סליב. כדאי לחנות ברח' ואדי סליב ליד מס' 23 או או ליד מס. 28 ברח' קיבוץ גלויות אפשר גם לרדת משוק תלפיות ולחנות בקצה התחתון של רח' יחיאל.
 
למעלה