על נמרים וחיות אחרות

מצב
הנושא נעול.
אני אודה לך מאוד מכל הלב !!!

הדיסק שלנו (מארש דונדורמה) עכשיו
בתהליכי מיקס ועריכה. אנחנו משערים שהוא יצא בתחילת נובמבר. אני אנסה להשיג לך "עותק מוקדם"
אני אודה לך מאוד מכל הלב !!!
ואשמח לסייע לך להשיג דברים נדירים מאוד כמו שעשיתי עם אלון58. הוא חיפש דיסק מסויים כבר 20 שנה ! מצאתי לו אותו רק בחנות אחת ורק בדרום-אפריקה ועכשיו הוא על הקומפקט בבית של אלון58 בערד !

יש רק דבר אחד שאני לא מצליח

הדיסק שלנו (מארש דונדורמה) עכשיו
בתהליכי מיקס ועריכה. אנחנו משערים שהוא יצא בתחילת נובמבר. אני אנסה להשיג לך "עותק מוקדם"
להשיג כרגע במידה שלי (11) וזה מבעס נורא... זהו כמובן ה-SL76 של ADIDAS. יש לי כמה כאלה אבל אני רוצה לקנות 3 זוגות חדשים ורק בצבע כחול-לבן. למישהו יש רעיון?

davidfainshtein

Member
מנהל
מייד אין חברון...

להשיג כרגע במידה שלי (11) וזה מבעס נורא... זהו כמובן ה-SL76 של ADIDAS. יש לי כמה כאלה אבל אני רוצה לקנות 3 זוגות חדשים ורק בצבע כחול-לבן. למישהו יש רעיון?
מייד אין חברון...
בטח יש להם...

ידועים כנעלי "סטארסקי".

ידועים כנעלי "סטארסקי".

אלון 58

New member
לחפש לך בדרום-אמריקה אולי../images/Emo35.gif

לחפש לך בדרום-אמריקה אולי

אלון 58

New member
גם ככה אני אמור לחפש עבור סיון...

אולי ? גם באי.ביי אזל לצערי...
גם ככה אני אמור לחפש עבור סיון...
רעיתי,מרינה,אמרה לי לחפש עבור סיון בזמני החפשי שאמור להיות בטיול הקרוב לדרום-אמריקה,נעליים מסוימות בצבע תכלת,שאת המידה היא תתן לי ע"פ "שרטוט" הרגל של סיון,כעקרון איני קונה דברי הנעלה או הלבשה בחו"ל,מהחשש לאי-נעימות במקרה ולא הצלחתי לקלוע לטעמו/ה של המקבל/ת או למידות הגוף והרגל,אבל אם יסתדר לקחת מסיון מידה מדויקת,אשתדל להשיג עבורה את המבוקש.

davidfainshtein

Member
מנהל
==23==

על נמרים וחיות אחרות

אתמול, במסגרת יום התח"צ עלו 3 אוטובוסים ממוזיאון הרכב ההיסטורי של אגד בחלון לירושלים. הנהגים: ג'קי (846) בלארק אייל עובדיה בגמל וקובי זייתוני ב-GMC. להם נתונה תודותי!
==23==
וגם זה סוג של תחבורה...

אם כך, ככל הנראה המצב עגום שם

לא מה פתאום...
זה הרכב החדש של שר התחבורה... הוא מעודד רכבים לא מזהמים!
אם כך, ככל הנראה המצב עגום שם
במשרד. אולי נתרום לו קצת שירכוש איזו סוסיתא כרמל אדומה מודל 2006? לרגע חשבתי שחזרת מעזה עם האופניים האלה וחרדתי שאלה אופני תופת של....אתה יודע...

מצב
הנושא נעול.
למעלה