עכשיו דממה
סשה על הבמה

../images/Emo41.gifעכשיו דממה../images/Emo70.gif סשה על הבמה../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

ערב וואו, מה זה מאגניב לכל מעריציי הסובבים את הגלובוס באשר הם
היום, 4 בנובמבר 2004 חלים עליינו מספר אירועים כדקלמן -
לפי התאריך הלועזי, יצחק רבין נרצח לפני תשע שנים בדיוק (
יה
איזה מוזר זה שיצחק רבין נרצח בכיכר רבין הקרוייה על שמו
).
רפי, חברנו הענוג מהגדה, מורנו, אדוננו ורבנו, פסע לעולמו. האיש בעל השפה הרוטטת שעינג כל אישה ע" רוטצייה מוגברת ולעינוג מושלם. האדם שהופיע בכל עמודי שער בעולם כולל המגאזין המצליח "לאישה" בו הוא מסביר על "איך להגיע לעינוג המושלם מהגבר המושלם", ובמגאזין "בלייזר", בוא הוא מסביר "כך עשיתי את סוהא בשירותי הבית הלבן". הבה נכבד את זיכרו, נוריד דגלים לחצי התורן, נברח מה-ש"ג ונתלה שלט "אנחנו בהלוויה, נא לא להפריע בין השעות 12:00 - 18:00".
אבל כרגע, נידון בתוכניתנו החשובה מכל
יום הולדתה של מעריצתי היפה בנשים והבוגרת שבגברים
לכן, צוות הצילום של סשה יצא והשיג את מספר טלפונה האישי של מעריצתי, והתקשר אלייה. אך לצערי, היא לא הייתה זמינה, היא לא הייתה פנוייה היא לא הייתה פנוייה לאהבה
. אבל, מה שהדהים אותי מכל הייתה לשמוע את המזכירה הקולית, זו הייתי אני
הכיצד
אמרתי: "היי, אני כרגע במקלחת עושה דוש עם חברי ולאדים. אנא השאירו הודעה ואחזור אלייכם אחרי שאגיע הביתה מיוקנעם כשרגליי כואבות מאנשים חסרי התחשבות שלא נתנו לי מושב פנוי באופטובוס. להית' חמודים
. המומה, כואבת ומושפלת
איך היא יודעת שקוראים לחברי ו"לאדים" ולא "ואדים"
היא מהמוסד
היא יודעת עליי הכל... אבל הכל באווירה יופי-יופי. אז אנצל במת זו, כדי לאחל לך מעריצתי מזל טוב עד ... הרבה זמן
ולכם אנשים יקרים, ימים טובים שיהיו לכם
אני עדיין זוכרת לכם שמערכת תפוז לא הואילה לשבח אותי עם ניק אדום ביום הופעתי הראשונה בפורום כאורחת מוזמנת ומשובחת משו-משו
להית' עד לפעם הבאה מושמושים בבגדי זית לא הולמים וחסרי גיזרה
שלכם, סשה כריש-טוב
דאס ודאנייה

איך אנחנו יכולים להיות בטוחים שאת

באמת סשה ולא סתם מתחזה ? אני רוצה חתימה. או בייגלה. עדיף בייגלה.

Guggelager

New member
|כוכב|

רבין נרצח בכיכר מלכי ישראל שלימים לאחר הרצחו הוחלט לשנות את שם הכיכר לכיכר רבין די להטעות אנשים.

../images/Emo12.gif אז רגע...

מי נרצח לפני זה בכיכר מלכי ישראל לפניו שהוחלט לקרוא על הכיכר על שמו
שלמה המלך
דויד המלך
זהר ארגוב

למעלה