עכשיו ביורוקלאב

ForeverMC

New member
../images/Emo23.gifנצל"ש: מונאקו-ההצבעה נמשכת../images/Emo23.gif

ההצבעה למצעד מונאקו השבוע מאוד מאוד צמודה, ולכל קול תהיה השפעה על התוצאה הסופית. אז מי שעדיין לא הצביע (ויש הרבה כאלו..) מוזמן- להצביע ולהשפיע התוצאות ביום שישי בצהריים - מחכה לדירוגים שלכם...

ForeverMC

New member
שעה אחרונה להצבעת מצעד מונאקו../images/Emo26.gif

צ'אנס אחרון להצביע ולהשפיע על התוצאות - כאן

מחפש: אני מאד מחפש את הלקטים

של האירויזיון בין השנים 88-90 באיכות טובה.... אשמח אם מישהו ממכם יוכל לעזור לי.... בתמורה לדברי אירויזין אחרים ורבים.... תודה..

SimsY

New member
הגיע הזמן !!!

הגיע הזמן שנסדר כאן אי הבנה מסויימת לקט - אוסף, קובץ, צירוף נבחר של מספר פריטים איך זה יכול להיות לקט אם כל השירים מופיעים שם ??? למה כולם מתעקשים לקרוא לזה לקט ?!? 100% ממשהו אף פעם לא יוכל להיות לקט. אגב - אם למישהו יש גם אני אשמח להחליף יש לי את כל הארוויזיונים - חלקם באיכויות מטמטמות ביותר השאר באיכויות טובות עד טובות מאוד. וגם קדמים (כמה באיכויות ממש טובות)

יש לי הרבה קִלטות שאתה רוצה...

אבִל יש אנשים שמתנהגים מגעיל בסולסיק ועד שִלא יבקשו סִליחה אין לנו עִל מה לדבר TUTO REVENI SUR VIN

שאלה...

dלמה בין חמישים השירים (וזה ממש במבט חטוף, בלי שהתעמקתי ואני בטוח שאפשר למצוא עוד) יש את השירים הבאים: Words of love, Angel, one life

E u r o b o y

New member
כן שמתי לב לזה...אבל יש בעייה:

שלושת השירים כשלו באירוויזיון.ככה שהמלטזים צריכים לחשוב פעמיים לפני שהם בוחרים שמות לשירים שלהם...

GrandPrix2005

New member
../images/Emo32.gif מצאתי את השיר שלי!../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

Cecilia Vennersten - Det vackraste ססיליה המדהימה עם השיר הטוב ביותר אי פעם מהמלודיפסטיבולן של 1995. אני שומע את השיר בלופים בלתי נפסקים, לא נראה לי שקיים בעולם שיר יותר טוב מזה. שיר כזה נוגה, כזה נעים. זה השיר שלי! אני ממליץ לכוווווווווולם להוריד אותו ממני (Pure_Evil בסולסיק) ולהנות מיצירת המופת המדהימה ביותר עלי אדמות.
(ותודה כמובן לחבר טוב מהפורום שהמליץ לי על השיר הגאוני הזה)

python 4

New member
תודה על ההמלצה, גרנדוש../images/Emo70.gif

אני צריך להוריד את השיר הזה (שאני לא מכיר בכלל) ולשמוע, ולהווכח בעצמי בגדולתו (לכאורה) של שיר זה שאין לי מושג מה הוא/מי אוהב אותו ולמה!

למעלה