עידכונים מהוילה -יום96- 18.2

annabrl

New member
אני מסכימה עם הרוב למעט המשפט האחרון

ראשית, אני מאוהדי אלירז ההדוקים ! עדיין אני חשה אמפטיה כלפי איילה, סער הוא בהמה חלאת אדם ולא ראוי ולהיות המשחק הזה ואין ספק שאיילה, ראוי להרבה הרבה יותר ממנו, כולם חושבים ככה !!!! אבל אתה לא יכול להתעלם שבחורה נורמלית הייתה ממזמן לא נמצאת עם אחד כזה, גם אם זה עולה לה במקומה במשחק הזה זה לא שווה את זה, הוא מעביר אותה התעללות נפשית לא קלה בכלל עוד דבר, איילה היא אדם תלותי, לכן ההתנהגות שלה רחוקה מלהיות נורמלית, גם אלין שם לבד (ועוד אחרי מריבה עם גואל ופותנה ואלירז גם מומעמד) ועוד היא ילדה בת 19 לבד שם, מתמודדת יותר נורמלי ממנה. זה רק מוכיח את הטענה שלאיילה יש אישיות בעייתית שבאה לדי ביטוי לכל אורך המשחק. וכרגע זה מתנפץ לה בפנים נוסיף לזה, את העבודה שהיא מועמדת בעיקר בגלל סער (תיאום הדחות) וגם בגלךל הקשר הזה שדפק לה את כל המשחק למרות כל ..., עדיין לא מגיע לה כזה יחס לא כאישה ובטח לא כבן אדם

t0mer

New member
אבל ענית לעצמך....

בחורה מסכנה תלותית כמו שאמרת.... לא חסר כאלה בנות... אני לא רוצה להגיד אבל אולי אפילו רוב הבנות... איזה בחורה לא צריכה גבר חזק לידה? לאלין יש את אלירז.... אם לאלין היה את סער עם כל האהבה שלי אליה לא בטוח שהיא הייתה שורדת...

annabrl

New member
אתה עוד פעם עושה הכללות ולא בצדק

תומר ... רוב הבנות הם לא תלותיות, כולם צריכים תמיכה ובני זוג, זה נכון ונורמלי אבל בין זה לבין התלותיות המוקצנת של איילה יש גבול איילה שוברת שיאים, הגבר הזה מתנהג אליה ברמה של התעללות על כל מילה שהיא מוציאה, הוא יורד לה לחיים והיא עדיין נשרכת אחריו ומתחננת ולא ברור לי איזה צורך נורמלי בדיוק הבן אדם מספק לה ?! הוא לא תומך בה ולא אוהב אותה לא מעניק לה כבוד ותחושת הגנה אתת ההפך הוא עושה (בגלל זה אני מבינה שיש בה משהו בעייתי מאוד באישיות) יש רגעים שאם הייתי במקומה, הייתי הורגת אותו... מה זה ?! היא נורמלית?! אני לא מבינה אך היא נותנת לו לגעת בה בכלל זה לא שווה את זה

t0mer

New member
עזוב זה רק בנות...

רק בנות מסוגלות להיות כאלה רעות אחת לשנייה...

זה כמו כשהיא מדברת על האחיין שלה

כמו שגואל תיאר זאת. סוף סוף ראיתי התנהגות שלה שהאמנתי שהיא אותנטית.

chamsa

New member
ואני רואה בחורה נוספת, שגם מועמדת פעמים רבות

צעירה יותר, ומן הסתם גם יותר נורמלית... שלוקחת את העניין בקלות, לא נכנסת לדכאון או ממסכנת את עצמה, מתמודדת עם המצב, למרות כל הקושי הכרוך בכך בצורה מעוררת כבוד והתפעלות. אבל הנקודה החשובה כמובן היא שלה י-ש עם מי לחלוק ולהעביר ביתר קלות את הימים הקשים, יש לה בבית חבר אמיתי שלמרות שגם הוא מועמד יחד איתה, אפשר לחלוק איתו את הרגשות והקשיים בלי להגיע למצבים של איבוד עשתונות ,קללות וגידופים. כי אלירז ואלין נמצאים שם אחד עבור השני, הם התחברו לא מתוך אינטרס אלה כי באמת נוצר ביניהם משהו אמיתי!

MoGanC

New member
זה היה מצחיק.

פותנה כזה מדברמת מנסה לפתח שיחה עליהם, ואז שומעים "תיזהרי מפותנה" וכולם שותקים. AWKWARD...

s7m42

New member
אמרו לאיילה להיזהר מגואל

למה הטיפשה לא הצביעה לו? בעיה שלה

s7m42

New member
לא התכוונתי לעכשיו

התכוונתי לאתמול ושלשום- למה הטיפשה לא הצביעה לגואל?

למעלה