עידכונים מהוילה -יום96- 18.2

רקלוש

New member
האח הגדול, ביג דיל, ואלין לא מועמדת?

תראה איך היא מתמודדת, היא יודעת שיש דברים יותר קשים ואמיתיים בחיים שאתם צריך להתמודד.. הסצינות האלה היו מבהילות...הבחורה מחורפנת לחלוטין...עכשיו ברור כל הפאסון שהיא עוטה עליה...

זה לא היה בגלל פוטנה?

(אני לא מתמצאת בנבכי ריב המגנום, אבל לא נראה לי שזה היה על המגנום עצמו...) אלין בכיינית לא קטנה ורגשי אבל מה שיפה הוא שאנחנו רואים אותה מתגברת ומתבגרת לנגד עיננו. אגב, אני לא מתפלאה שאיילה בוכה, היא בלחץ, היא מועמדת להדחה ברצף, יש לה את סער כמשענת קנה רצוץ והיא קלטה שהתיאום שלהם (שאני מהמרת שזו היתה ההברקה של סער לבחור באלירז ואלין) שם אותה במצב הכי גרוע שאפשר.

רקלוש

New member
איזה שטויות, גם אם בכתה לא בכזו הסטריה.

אלין יודעת מה חשוב בחיים היא עברה ילדות לא קלה...לכן לוקחת הכל בפרופורציה... מישהוא הבטיח לאילה את המיליון?

תומר- זו בחורה רעה שהכניסה במודע שבוע אחר שבו

שבוע בחורה אחרת למצוקה. אבל מאחר והיא כל כך אגואיסטית ורואה רק את התחת שלה (בעצם, הוא כ"כ גדול שכולנו רואים..חח) שתפסיק להתבכיין... המצוקה הגדולה שלה זה הקנאה בסער. היא לא מבינה איך זה שהיא שהתלקקה ועשתה פוזות למצלמה כל השבוע מודחת ולא סער - אבל היא לא תעיז להגיד את זה בקול אחרת היא תאבד גם אותו ותשאר לבד לבד...לפחות ככה היא בונה גם על MSים מחברים של סער. מקווה שהם אוהבים אותו מספיק בכדיי לא לסמס לה ולתת לו קצת שקט בשבועיים שנשארו לו

t0mer

New member
מה לא הבנת? כמו כל בחורה היא צריכה גבר

שיתמוך בה ברגעים קשים היא בחרה בסמרטוט ריצפה שנקרא סער שרק הורס לה אם היה לה גבר חזק לידה אולי היה יוצא ממנה משהו

הגר331

New member
יש שם בחורה בת 19

שלא מתנהגת כמוה למה סער עכשו אשם בחירפון המוחי שלה? הוא לא מסוגל היא זקוקה לכדורים ובהול.

רקלוש

New member
התגובות חסרות פרופורציה כולה משחק על איזה

ערכים חינכו אותה?

2תפארת

New member
הוא דוקא רצה לתמוך בה

אבל היא עושה ממנו צחוק ומטרטרת לו במוח. מישהו אחר כבר היה זורק אותה מכל המדרגות. תאמין לי שאני מתעבת גם אותו, אבל כאן הוא מגלה דוקא סבלנות שלא במקומה

t0mer

New member
מה את רצינית?

קיצר עזבי אני לא רוצה לאחל לך גבר תומך וסבלן כמו סער... לא מגיע לך...

למעלה