עידכונים מהוילה -יום36- 20.12

ido100

Member
איילה מלבה את האש

על זה שהביאו ביקור לארז והם קיבלו "זבנג" לטענתה. זה אחרי שהיא עוד פירגנה לארז...

למה ארז מקבל עדיפות מההפקה? ../images/Emo2.gif

אני מרגישה, וכבר כתבתי את זה, שההפקה דוחפת את ארז לניצחון. לא רק שהדריכו אותו להביע חרטה בפני הדיירים לא רק שהם מגבים את ההתנהגות הגסה והאלימה שלו עכשיו הם מביאים את החברה שלו. מאיזו סיבה? למה לא לאלירז שחגג יום הולדת?

ביטניקט

New member
אולי בגלל שהם רוצים שיהיה פייט אמיתי

כי אלירז מוביל ובגדול גם בפנים וגם בחוץ. וההפקה רוצה שזה לא יהיה ניצחון ידוע מראש. האמת, אפשר להבין אותם, אבל אני בהחלט לא מסכים עם האמצעים הלא כשרים שבהם הם נוקטים להשגת המטרה הזאת.

למה ארז מקבל עדיפות על פני האחרים ?

כבר שבועיים וחצי בערך אלירז מסתמן כחביב הקהל כזה שהרוב לפחות פה וגם בחוץ שמעתי תגובות חיוביות עליו רוצים שהוא יזכה. הם מנסים לפגוע בתדמית של אלירז כלפי הצופים בכך שידעו שהוא כנראה יכעס, אני לא יודעת אם הוא ממש הפייבוריט שלהם או שהם מנסים ליצור עניין וויכוח מה ששוב לא הצליח להם. אין ספק שאם חושבים על זה על פי המשימה האחרונה אם למישהו הגיע משהו זה לאלירז, כי הוא זה שכמעט לבדו דאג לזה שיהיה אוכל השבוע בבית. אני באמת כבר לא יודעת מה לחשוב על מה שקורה שם ומה הם מנסים להשיג בכל זה

אי אפשר "לעבוד" על מי שצופה בערוץ 20

אנחנו רואים הכל. ההפקה פשוט סומכת על זה שיש הרבה שרואים רק את השידורים המרכזיים. זו הסיבה שאני לא שולחת SMS. אני לא מאמינה שהתנהלות של ההפקה כשרה ותקינה.

גם אני חושבת ככה

וזה היה ברור שוידוי שלו ביום שני זה נעשה על מנת לגרום לצופים להצביע עבורו. ברוב המיקרים שאני זוכרת את רוב הדברים שקוראים ביום שני מראים בשלישי בכלל. גם הפגישה עם מיכל שהייתה מרגשת ומקסימה לכל הדעות, באמת שהתרגשתי עבורם, עדיין הרגיז אותי למה דווקא הוא מכל האחרים? למה לאלירז לא מגיע לפגוש את המשפחה ביום הולדת שלו ? בקיצור אלא אם ארז השתמש באסימון בלי רשותם ההפקה ניסו או ליצור ריב או לגרום לאלירז להראות רע

רקדנית25

New member
ההצבעות התחילו כאשר אביב בראש ויוסף אחריו

ארז היה בסוף. היה אינטרס שארז ישאר על חשבון יוסף. מה שקרה הוא שבעקבות נאום ארז ודברי אחותו של יוסף המרגשים, המשיכו לזרום הצבעות ליוסף וארז, שהשאירו את אביב אחרון. משכו ומשכו את ההצבעות ואביב עדיין נשאר נמוך. וכן יש אינטרס שארז יזכה, אבל זכרו הפתעה מי שיזכה זה יוסף.

ליטליקSD

New member
והייתה לו מסיבה די מעפנה האמת...

בסוף הוא גם הרגיש לא נעים ואמר: "אין יומולדת, כבר היה.. יאללה, די.."

תיקון לגבי מה שארז לימד בשפת סימנים

ארז לימד את סתיו להגיד "מרגישים את זה" רק שחרשים (אמיתיים- כלומר לא לקויי שמיעה) לא משתמשים במילות קישור - את, מ..., ב.., ל...

Tapudy

New member
שאלות

יש מיפוי של אחד לאחד לכל מילה בשפה המדוברת לשפת הסימנים או שהם משתמשים בשפה יותר אבסטרקטית? יש זמנים בשפת הסימנים? כמו "הוא הלך", "הוא הולך", "הוא ילך" וכו'? יש הטיות פעלים?

Tapudy

New member
עוד שאלה

את אומרת שיש הבדל בין שפת הסימנים של ליקויי שמיעה לבין שפת הסימנים של חרשים מוחלטים?

תשובות:

לגבי ההטיות פועל - לרבים ויחיד זכר ונקבה - אין הבדל בסימן לגבי הבדלים בין שפות חרשים או לקויי שמיעה - ההבדל הוא כזה: השפה היא אותה שפה רק ש: לקויי שמיעה מסמנים גם את מילות הקישור (את, אז, ב, מ, ל) וחרשים לא. ובנוסף, המבנה התחבירי של המשפט שונה... לקוי שמיעה יאמר: הוא הלך הביתה וחרש יכול לומר כך: הביתה הלך הוא

tg151

Well-known member
עדיין יש כתובית שיהיו מועמדים להדחה

נראה מה יהיה מחר

Princess Lotta

New member
אם יש כתוביות - אולי בנציון נשאר ורכלי ההדחות

אכן יועמדו להדחה. בעזרת השם והאח.

למעלה