עידכונים מהוילה - יום 2 - ה16.11

ליהוק מעולה!

"מוגבלויות" מה אתה ילד בן 5 שלא יודע לקבל את השונה, זה שהוא חירש עושה אותו שונה ממך? תתבייש!

האח85

New member
ממש לא!!!מה עדיף עונה צפויה כמו העונה הקודמת?

אתם מעדיפים דמויות כמו שי,צבר, איתי, ערן- שזו בעצם אותה דמות: חתיך תל אביבי נעל????? או כמו ג'ני/קרן ???? תעשו לי טובה, זאת העונה הכי לא צפויה, ותאמינו לי בעונה הזאת הפיצוצים הולכים להיות גדולים מאוד!!! כי מצד אחד הביאו ערסים כבדים ומצד שני הביאו מלא "שמאלנים"

וואוווווווווו ההומו ממש קרועעעעע../images/Emo34.gif

וואיייייייייייייייייייייייי כמעט נחנקתי מהפקניםםםםםםםםםם יאמי מאמי

אשכרה.. ../images/Emo45.gif

רק לפני כמה ימים הראו איך דיברו עם אנשים ברחוב, ושאלו אותם מה הם רוצים לראות. כולם אמרו שהם רוצים לראות אנשים פשוטים ועממים, שמדברים בשפת העם - ושהאנשים יוכלו להתחבר אליהם ולהזדהות איתם. בפועל, הביאו כל מיני יוצרים סהרוריים ותמהוניים.. בשביל מה זה טוב? דווקא הערכתי את קופרמן ואת הסקאוטרים שלו, כמי שיודעים לקרוא את הלך הרוח בעם, ומבינים מה הוא רוצה לראות. באמת לא מובן מה התפקשש בדרך..

מיק101

New member
אני חושבת שזה ממש ממש ממש מוקדם מידי

להערכות.... עוד לא הכרנו אף אחד.... כל הערכה על הליהוק, לא במקום, לדעתי

o א ג ה

New member
דווקא זה שלכל אחד יש הפן שלו מראה,

שהם חלק מהעם. יש מישהו שלא יכול להזדהות עם אחד מהם?

דנה411

New member
../images/Emo3.gifלא ראיתי האם מעיין עלתה על אלין ובעלה

מה היה? מישו

כבר דיברו לידה על הזוג

תהו אם האח הגדול ידע שאלין ומוטי זוג ממש לידה והיא דפקה באלין מבט ומאז היא מחכה בקוצר רוח שהאח הגדול יפתח את דלת החדר שלו.

דנה411

New member
אה דיברו האנשים על זה לידה?

דיברו ליד מעיין-האם האח הגדול יודע, שמוטי ואלין זוג? יואו איזה מסכנה היא בוכה. לא יפה מה שהאח עשה למעיין. לא עושים דברים כאלה. הם זוג נשוי, שבא ביחד ולא משנה אם זה משחק או לא משחק

ido100

Member
היה שם איזה ויכוח

אבל אז נתקע לי השידור אם מישהו יכול לדווח אשמח

ido100

Member
אביב טיפס על הסוס

נראהלי קצת מסטול האח הגדול קרא לו לחדר

למעלה