עידכונים מהבית -יום96- 13.3

lolibror

New member
אחרי שלושה חודשים, מתחת לשמיכה עם גבר פנוי

ולא אחרי שתי דקות ב(קחי נשימה ארוכה): מקלחת / הוט טאב (אייייככככסססס) / נסט / מיטה / שוב מקלחת. לעיני ולאוזני כוווווווווולם. וכל זאת בעוד היא מאורסת לאחד, נשואה לשני ומלכלכת בלי בושה על הארוס שלה יש לו ז' קטן.

Mierky

New member
סיון לא השתרללה?נופר לא מתמזמזת עם ג'קי?

נעשתם כולכם צדקנים? ליהיא צדקה כשאמרה שנופר היא תחתית החברה.

oshrat39

New member
מזה משנה פעם אחת או עשר?

ההפקה דרשה ממנה להכנס בהצהרה של אני מאורסת למרות שהודיעה להם שמע' היחסים לא תקינה והיא רוצה לסיים אותה, בדיוק כמו שביימו את הסירטון של דנה - שסיפרה על כך בעצמה ובדיוק כמו שאמרו להילה מה להגיד אז הבחורה עשתה סקס- 90% מבנות ה- 14 במדינה עושות אבל כל המתחסדים כאן ממש נגד סקס - יאללה מספיק עם המשחק האידיוטי היא שמה בכיס הקטן שלה את נופר - ללר ספק הערסית, המבמתית וחסרת הקלאסה , ואת סיון ביחד היו מתות לקצת שמחת חיים וכיפיות שיש לבחורה הזו!

lolibror

New member
או כמו שצפניה כותב: ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

07. הרגע האירוני של הערב: ליהיא, שנאפה עם עתי בזמן שהייתה מאורסת לאבירם ונשואה לכאורה לבחור אמריקאי אחר, אומרת על נופר: "she's so unclassy". http://blogs.nana10.co.il/tzfanya/?p=2813 05. למקום השני במצעד המריבות הגיעה הסצנה בה פרידה השיכורה מכופפת פיזית את אלעד ושורפת לעצמה את החולצה בזמן שאלעד זועק: "פרידה, את מכאיבה לי". צריך להחמיא לפרידה. אלעד הוא לא אדם גבוה בלשון המעטה. מי שמצליח לכופף גמד צריך לקבל פרגון. לא הרבה אנשים מסוגלים לעשות את זה. לא מוסרית, פיזית. נסו זאת בעצמכם. סתם, אל תנסו. לא בטוח שזה חוקי.

איבונה3

Well-known member
אני מחכה שמישהו שם בבית יכופף

סוף סוף את פרידה
למרות שלא נראה לי שזה יקרה כי כולם שם חסרי ביצים , חוץ מנופר....

Mierky

New member
חוץ מנופר?חחח היא ברחה מעימות עם פרידה היא

שפן קטן ומושתן. היא בושה לעם!

רונדו10

New member
איבונה .את משעשעת אותי

נראה לי שאת חייבת ללכת לעונה הבאה של האח הגדול אני מבטיח לסמס לך

איבונה3

Well-known member
לצערי אני לא אתקבל כי אני לא

נרקומנית לשעבר, לא סטלנית, לא שרלילה, לא שקועה בחובות עד הצוואר, יש לי קצת מח (לא הרבה אבל בטוח שיותר מסיון) אני לא מגמגמת, אני יודעת לסיים משפט,אין לי צחוק דבילי,ואני גם לא גמדה,ובסך הכל אני בן אדם נורמלי וטוב לב אז סיכויי להיתקבל קטנים מאוד......

Mierky

New member
../images/Emo17.gifהידעתם שנופר זה פרח שגדל בביצות?

ההורים ידעו כנראה שהילדה תהיה פריחה בתוך הביצה הרי הנרקיס הוא מלך הביצה. שורשיו של הנופר עמוקים ומסועפים
כמו נופר ששולחת רעל לכל עבר.

אנחנו בוחרים=ההפקה מחליטה!, אמרו את זה פה

ואני אימצתי! למה לבזבז שקל או יותר? אני בעד לא להצביע חוץ מהמשפחה שלא מבינה שככל שהם נישארים-הם עושים לעצמם עוד נזק!!!

יונתנסקי

Well-known member
Mierky ההגיון שלך הוא כמו

ההגיון של מי שחושב ש"רבאק!" זו מילה גסה, ובקיצור תת-הגיון. את אפילו לא יודעת שלפי האגדה, הנרקיס נבחר להיות המלך וקיבל את "כתר הזהב" שלו בגלל צניעותו. אז בשביל להשמיץ את נופר, צריך להשתמש באגדות אחרות. אולי זה כבר מאוחר בשבילך, אבל בכ"ז אגיד לך "לכי ללמוד משהו".

Mierky

New member
נכון הנרקיס מלך בגלל צניעתו וכל השאר

הם הרקינות והרקבון של הביצה. מי נתן לך מנדט להגיד שאיני יודעת את האגדה. תמשיכי להעריץ את הערסית הריקנית שלא שמעתי ממנה שום דעה זה בדיוק מה שיהורם גאון אמר על מה שקורה במוסיקה אותו דבר לגבי נופר היא הראי של החברה שלנו.

למעלה