עידכוניי ערב -יום7- 1.8

natali levi2008

New member
תשמעו אנשים...

אתם אשמים בהכל נראה פה שהרוב שונאים את המירב הזאת אבל איך ינון הלך ??????? מה נסגר איתכם זה טעות של החיים????????? להשאיר את הפרחה הזאת הרעשן של פורים הזאת ולהעיף מישהו כל כך נחמד שעושה שמח ????? מה עבר עליכם ??????????????????

עינתוש24

New member
איזה מעצבנת מריב ..לא יאומן

היא פשוט ממש מעצבנת היא חושבת שהיא מושלמת ויפה והיא ביכלל לא, צריכים להוריד לה במד חיים עכשיו איך שהיא קיללה

omer719

New member
../images/Emo41.gifעידכוניי ערב -יום7- 1.8../images/Emo115.gif../images/Emo41.gif

שירשור עידכונים חדש עקב עומס בשירשור העידכונים הקודם. אתם מוזמנים לשרשר לפה תמונות או עידכוניי תוכן.
הודעה חשובה - שום דבר שהמתמודדים עושים בתוך המעבדה לא מצדיק קללות וביטויים לא נאותים כלפיהם, לכן שמרו על שפה נאותה בפורום שלא נאלץ להגיע למצב של מחיקת תגובות פוגעות וחסימה של משתמשים. תודה מראש
המשך גלישה מהנה

גוני3

New member
אני יענה

מירב היא זאת אם הורוד והיא שם עכשיו שהם משחקים באולינג או משהו היא רוקדת

michael199817

New member
כמה דברים

1- תודה שניסית 2- אני יודע מי זו מירב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3- ענית שעה ושלושים ושלוש דקות אחרי שכתבתי את זה אני שאלתי איפה היא כשהם היו ב"חצר" והיא לא היתה שם... 4- אענה לא יענה...

asaf105

New member
אז אני אענה

אני ראיתי איפה מירב היתה כשהם היו בחצר היא כזה נדבקה לפינה שם, ראו את הרגליים שלה פשוט המצלמה לא הראתה את הפינה שהיא ישבה בה

רום251

New member
תראו כמה דר מדהימה!!

דר לא מתערבת בכל הסיכסוכים גם שמנסים לערב אותה לא לוקחת צד, פשוט מדהימה הבחורה הזו!!!

פאנטוש1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

דר מס' 1!

asaf105

New member
צריך לתת עונש למירב על החוצפה שלה

זה גובל בחוצפה ובאי שפיות לגמרי לקרוא לבנאדם נאצי זה ממש נורא כל שנייה היא מתחילה סתם לריב איתו כי משעמם לה, והוא כמו בוגר לא כל כך שם עליה, מתעלם, וכל הכבוד לו, שלא ירד לרמה השפלה של מירב פשוט בושה לה

noy545

New member
עד שיש לכם אקשן אתם רוצים להשתיק אותה?

בלי מירב (למרות שאני שונאת אותה) יהיה מעפן לא יהיו ריבים ולא יהיה כלום.. יהיה משעמם ת ח ת

noy545

New member
שלחי אימל - [email protected]

עם הבקשה.. לגבי ההצבעות יש לך אפשרות בתוך האתר שלהם יש צורה של לב למטה..את לוחצת עליה ונפתח לך סקר עם שאלות להצבעה

asaf105

New member
יופי, איתן ומירב עשו סולחה

יאללה נגמר הריב הנוראי הזה

asaf105

New member
חחח זמרים הם לא יהיו!!!

הם נהנים ונחמד אבל לא נראה לי שמקצוע זמר מתאים לסוזנה ודר חח כמה הן מזייפות

למעלה