עוד 3 ימים זה מגיע, מה הציפיות שלנו?

omer719

New member
../images/Emo41.gif עוד 3 ימים זה מגיע, מה הציפיות שלנו?

אז התוכנית כל רגע מתחילה, ואנחנו ניכנס לשגרה של דיונים והרבה רעש בפורום, אבל בואו נראה קודם מה הציפיות שלנו, אז אתם מוזמנים לכות כול מה שהייתם מצפים מהסדרה הזאת, והינה כמה נקודות למחשבה: מה אתם מצפים בקשר להפקה? מה אתם מצפים בקשר למתמודדדים? מה אתה מצפים בקשר לשינויים של הפורמט? מה אתם מצפים בקשר לרייטינג? וכמובן שאתן מוזמנים לחשוב על עוד ולהגיד מה שבא לכם בסופו של דבר, ולא לענות על זה בצורת שאלון. **ואנשים שלא בעד התוכנית הזאת, אין טעם סתם לנסות להרוס, ואם אנשים מעוניינים בכל זאת לענות אז בבקשה לשמור על שפה נאותה! ** אז אני מקווה שתשתפו פעולה

idanoosh17

New member
האח הגדול, הנה זה מתחיל!

מה אתם מצפים בקשר להפקה?אני מקווה שעניין ה24 שעות צפייה לייב יבטיח לנו ריאלטי אמיתי ללא שום התערבות הפקה. מה אתם מצפים בקשר למתמודדדים?אני מקווה שיהיו מתמודדים מגניבים ומעניינים, שיהיה כיף לצפות בהם. מה אתם מצפים בקשר לרייטינג?טוב זה כבר לא מקווה, אני בטוח שיהיה רייטינג גבוה, זאת תיהיה סדרת ריאלטי מצליחה לא פחות מהישרדות. הולך להיות פורום גדול גדוש ומגניב התכוננו להפצצה ואל תשכחו מי היו פה לפני ההפגזה של האנשים אהה?

אממ אני לא בעד לפתח ציפיות אבל טוב נו..

כדי שלא יהיה כמו הישרדות, שבאו עם ציפיות בשמיים ואז גילו על כל ההתערבויות וזה... אבל באופן כללי, אני מקווה שיהיו שידורים באינטרנט ובטלוויזיה, שההפקה לא תתערב, הם בטוח ישנו קצת את הפורמט אבל שלא יהרסו אותו, שלא יהיו הדלפות וכאלה, ושיהיה מעניין!!!

דורדור4

New member
אני מצפה שיהיה אחלה!

אני מקווה לפחות שיהיה מעניין כל הסיפור הזה, כי באמת הפרסומות וכול הקדימונים נראים מעולה, וזה טעות להגיד שההפקה לא יכולה להתערב, הם יכולים להחליט להעיף את מי שבא להם, כי אנחנו לא באמת יודעים מה התוצאות של האסאמאסים... נקווה שזה לא יהיה בכלל. וזהו בסה"כ

למעלה