עוגה לשבת

../images/Emo41.gifעוגה לשבת../images/Emo41.gif

מה אתן מכינות/קונות????? אני הולכת להכין את העוגה הזו: מתכון: עוגת גבינה פירורים - קטסטרופה רכיבים: בצק: 3/4 1 כוס קמח תופח 200 גרם חמאה 2 חלמונים 2 כפות סוכר 1 סוכר וניל אפשרות מומלצת - להוסיף לתערובת חופן או יותר אגוזי מלך קצוצים!!! מלית: 2 חלבונים 1 כוס סוכר פחות שתי כפות - שהשתמשנו לבצק 1 שמנת מתוקה 2 גבינה לבנה אופן הכנה: לערבב את כל חומרי הבצק עד הזהבה. לאפות 2/3 בתבנית אחת 1/3 בתבנית קטנה יותר - לפרורים מעל העוגה. להקציף לקצף חזק חלבונים וסוכר, להוסיף 1 שמנת מתוקה - לא מוקצפת + 2 גבינה לבנה. אפשר את הכל במיקסר במהירות איטית יותר כמובן מאשר הקצפה. למרוח מלית על בסיס, מעל לפזר פרורים שיש מה-1/3 בצק. לקרר במקרר לילה אם הצליחה להחזיק מעמד שם בחושך לבד.... הערות: כדאי לסנן הגבינות למשך שעתיים בתוך חיתול. מקור המתכון: droli

תנסי, היא מאוד טעימה וקלה להכנה...

תשאלי את מנופית!! נתתי לה את המרשם והיא הכינה כבר המון פעמים וקיבלה מחמאות!

מנופ

New member
העוגה טעימה מאוד, מומלץ מאוד

הבת שלי חולה עליה, רק בגלל שהתחילו הבחילות וההקאות הפסקתי להכין אותה, אבל נראה לי שאכין אותה שוב לכבוד חג שבועות.

מנופית, תכיני לנו כזאת

כשסוף סוף נגיע אליכם????? וד"א אלי ממש הצטער שאנחנו לא יכולים לבוא אליכם ביום העצמאות. הוא בכלל התעצבן שהאירוסין הם במוצאי יום העצמאות.

מנופ

New member
אני אף פעם לא השתמשתי בחיתול

הוצאתי את הנוזלים ע"י שפיכתם ישירות לכיור מהקופסא, ובכל זאת לא היו נוזלים בתבנית. אגב, עציון גם מאוד אוהב את העוגה הזאת נויה, רק תכיני לו והוא מתייצב אצליך לאכול.

עצמית

New member
מנופ תודה, הרגעת אותי. כבר חשבתי

שחייבים תינוק בשביל שהעוגה תצליח

מנופ

New member
לשלוח לך חיתול?

לא אשכח שאחי אמר לי אותו הדבר כשהוא הכין את העוגה לראשונה, הוא אמר אבל אין לי חיתול, מה לעשות?

אנילה1

New member
עצמית, רצוי תינוק בסביבה. ככה

לומדים להיות יעילים. ביד אחת בוחשים עוגה וביד השניה נותנים לו בקבוק. חבל שאין עוד שתי ידיים לשטוף גם כלים, ולהכין גם שניצלים, הכל בו זמנית.

עצמית

New member
כן אנילה, יש יתרונות

הבעיה היחידה שאם הוא רוצה להוריד שערות מהרגליים - תשכחי ממנו לחצי שנה

למעלה