עדכוני לילה-יום 88 ה-27.11

diagonal1

New member
אני לא יודע אם רשמת את זה ברצינות או בציניות

אבל אני באמת חושב (ברצינות ולא בציניות) שהיה עדיף שכול המתמודדים היו הומלסים.

זברה17

New member
רשמתי את זה, כי האח הגדול זה לא לשכת הסעד.

ממש לא חשוב לי, למי מהמתמודדים צריך לתת את הכסף. התוכנית לא לשכת הסעד. יזכה מי שהקהל אוהב,בלי קשר למצבו הכספי. אם מטרת התוכנית היתה לעזור לניזקקים אז , היו צריכים לחפש מתמודדים,שעומדים בתור בלשכת התעסוקה וחותמים הבטלה. או לחפש הומלסים בתחנה המרכזית הישנה. הבנתוש?

diagonal1

New member
נכון אבל מבחינתי זה גם היה יותר מעניין,

כי היו יודעים שהזכיה תשנה למישהו שרוב הציבור יאהב, את החיים באופן הכי דרמטי שיש.

balbala5

New member
עינב גם שרה ללאון : יש דברים נסתרים ...

נעשה גם דברים שנראים בלי סיבה לא צריך כל דבר לחקור ולשאול לפעמים גם מותר לא לדעת הכל

א ח ת18

New member
לאון עלה עליהם

השלישיה ניסו לשבת לבד ולאון בדיוק בא, אז שפרה ניסתה להרחיק אותו בכל מיני תירוצים ואז הוא אמר שהוא הבין אותם ושאל אותם מה הם רוצים אם להביא להם אוכל, שתייה חח ושפרה עכשיו שרה לו dont speak

אור2221

New member
ל DON"T SPEAK יש משמעות מיוחדת בעגת לאון ושיפ

הוא שר לה את זה כשהיא עלתה על משימת הדיירים החדשים.

א ח ת18

New member
עכשיו הוא העיר לעינב שלא הרימה כוסות

כנראה שהוא צריך עוד רמזים חח

השיחה בחוץ

שפרה יוני ועינב באו לשבת בחוץ לדבר בשקט על המשימה שנתנו להם, אז לאון בדיוק בא והפריע להם לדבר , אז יוני לחש לשפרה שתגרום לו ללכת, וישאיר אותם לדבר לבד , אז שפרה אמרה ללאון:לך תשים עליך גרביים נורא קר בחוץ, ולאון לא הלך ואז עינב סימנה לשפרה שתגיד ללאון שהיא רוצה תה, ושפרה פנתה ללאון וביקשה תה , לאון מצידו הבין שמשהו לא בסדר ,והם החליפו נושא

a10a

New member
שהו מוכן להסביר לי מה הם קיבלו לעשות בלילה??

אני יודעת על המשימה של שפרה עינב ויוני.. אבל... אלא הצלחתי להבין איזה משימה הם קיבלו לעשו בלילה?? מיקודם הם דיברו על משהו 4 בבוקר ועוד משהו על החלון של עינב.. ועכשיו שפרה אמרה שהיא תעשה את זה עם אינה.. מה הם צריכים לעשות בלילה???? אוף מרגיז שעד שיש משהו ההפקה לא מראה לנו ומעבירה מצלמות!! יוני שפרה ועינב מדברים על המשימה בשירותים ולא מראים לנו..איך רוצים שנבין!! גם ניהיה כל כך משעמם, לפחות שיראו לנו את המשימה במלואה ואת כל הסודות!! אוףףףף מישהו הבין מה??

עד כמה נמוך לאון יירד בשביל המצלמה ?

הבן אדם התחרפן לגמרי ! הוא באמת מתכוון לא ללכת לישון כל השבוע - כמו שהבטיח לשפרה - לרקוד עירום ולשיר כמו מטורף.

EMANUELA XD

New member
יו איזה קטע עינב ושיפרה ביחד במסימה

אני לא מאמינה -מה שהולך כאן ? אני לא הולכת לישון!!

DirrtyShay

New member
איתי צבוע ושקרן - כנסו ותראו מה הוא עשה...

שוב איתי הצבוע מזיין ת'שכל על העבר שלו וכל זה והפעם לאינה... כזה צבוע מדלג בין בחורות והעיקר ונסה יצאה ה"זונה" והוא הדילוג מונסה לעינב ועכשיו לאינה זה בסדר? בגלל הידיעה שעינב חזקה הוא מפחד ממנה והיא מבחינתו איום... מצביע נגד אינה - אבל מבלה איתה הרבה.. מסאג'ים.. ג'קוזי.. שוכבים הרבה ביחד. צ-ב-ו-ע ! מדלג מיוסי ועינב לשפרה ואז לחדשים - לפחות אל תגידו שהוא תמים ומגיע לו לזכות כי ממש לא. מי ראה את השיחה לפני כמה ימים בג'קוזי על האח הגדול בחו"ל והוא סיפר על אחד בשם זאק שזכה ואמר שהוא היה האנדרדוג - המסכן.. זה שעשה דברים בבית ושאחרי חודש הוא היה בא לשבת עם אנשים והם היו קמים והוא הרגיש את זה ואמר להם להם הם מתרחקים, הוא היה השקט... - כל זה על זאק הוא סיפר - מזכיר לכם משהו ? כי הייתי בטוח שהוא דיבר על עצמו... הוא צבוע וגם שחקן. אינה ענתה לו "כנראה הצביעו לו מרחמים", אז הוא ענה "מה זה משנה, הוא זכה לבסוף" - כזה בנאדם שקרן אתם רוצים שינצח ? - ממש לא !!!

DjXtrem

New member
אני לא מנסה להגן על איתי אבל

כולם שם צבועים שקרנים רכלנים כולם עינב אמרה מלא פעמים שהיא שונאת את שפרה שפרה אמרה מלא פעמים שהיא שונאת את עינב אבל שתיהן מגנות אחת על השניה שבא להן - צביעות צבר כועס שיוסי מקלל את שפרה אבל לא מזיז לו ששי מקלל את נעמה - צביעות אף אחד שם לא צדיק לא נראה צדיק ולא יהיה צדיק כולם שם מרכלים על כולם צוחקים על כולם משקרים על כולם כל דייר שאתה רואה בבית יצא צבוע/שקרן/רכלן וכו וכו אז למה כל כך מפריע לך שאיתי בול כמו כולם אתה יכול לכתוב את ההודעה הזאת על כל אחד מהמתמודדים וזה ישב עליהם בול

DirrtyShay

New member
כי הוא נראה לי יהיה בגמר ועוד ייקח וזה ממש

מפחיד - ואני יודע שיגידו אין מצב שיוסי עוקף אותו אבל לך תדע פתאום מה יהיה.. תחשבו על פרוייקט וואי - את צ'ינו כמה הוא היה מפורסם ומצחיק ופתאום פיראס חורי זכה משום מקום..

DjXtrem

New member
אוקי אז יש לי דרך להרגיע אותך

פרוייקט Y לא זכה לכמות כזאת של רייטינג וכל הערבים הצביעו למתמודד שלהם בגלל שהוא ערבי והיה על זה מלא כתבות גם אם יוסי לא יזכה ועינב לא תזכה שפרה בטוח עוברת את איתי במספר הקולות לאון בטוח עובר את איתי במספר הקולות הרבה אנשים פוחדים שאיתי יודח בשבועיים הקרובים ובכלל לא יגיע לגמר שפרה עינב יוסי ולאון יקבלו יותר קולות בגמר מאיתי וזה בטוח ככה שאין לך הרבה מה לדאוג איתי כל כך שקט ונעלם שהרבה פעמים שוכחים שהוא שם ובגלל זה תוך שניה הוא יכול לעוף

למעלה