עדכוני לילה-יום 88 ה-27.11

ExsoTic Cop

New member
../images/Emo41.gifעדכוני לילה-יום 88 ה-27.11../images/Emo41.gif

עברנו עוד יום וגם האשכול הקודם מפוצץ תעדכנו פה

efratit7

New member
תודה-אבל אם תוכלי להוסיף מתי המשימה התחילה

ומתי היא תסתיים ואיך הימרו על הסכום למשימה ?

mzmaya

New member
איך אנשים לא רואים כמה רוע יש בשפרה.

היא מסתירה את זה בחיוך, אך תשימו לב למניפולציות, לרוע, לחוסר יכולת לכבד את דעת האחר, לצביעות, לנוקשות שלה עם החיילים שלה - נשאר לה רק אחד... שימו לב לגזענות שלה ולחוסר הערכים שלה - חוסר הכבוד לכבד תרבות אחרת, אדם אחר, פחות אינטלקטואל, חוסר כבוד למעשים של אחרים. הכל צריך להיות לפי מה שהיא קובעת!!! תתעוררו אנשים. הרוע בהתגלמותו ואתם לא רואים אותו מול העניים שלכם???!!!! בעצם, אם כולם היו רואים אותו, אז היה רק טוב בעולם לא???? ואין טוב בלי רע. צריך איזון.

davidlev0255

New member
שיפרה היא המלכה הבינאלומית של ישראל

מזמין אותה לתחרות אכילת עופות ואני אישית לא מסמפט אותה

רואים את הרוע וגם שומעים...

אבל יש אנשים שכל כך שונאים את הבובלילים, שלא אכפת להם לאהוב את שיפרה העיקר שהבובלילים יעופו. אני בכל אופן לא סבלתי את שיפרה מהיום השני בבית האח הגדול. הדקויות הקטנות של הרוע, הבעות בפנים, ציחקוק צבוע, והשלטת טירור בשקט,את זה לא רואים. אני רואה!!!!

BEAUTY האחת

New member
התאנה הכל ראיתי הניואנסים הקטנים האלה

זה הדבר האמיתי והם לא נראים טוב בכלל היא נראית אדם פשוט רע חסרת תרבות 0 לא מכבדת אנשים אחרים) קרת רוח מדברת בגסות הרבה פעמים כשהיא מתימרת להיות נקיית לשון יש עוד המון אבל אין לי כוח לפרט עוד

בוקר אור תאנה

"אבל אנשים ששונאים כל כך את הבובלילים שלא אכפת להם לאהוב את שיפרה....." את טועה. ובגדול. לא שונאת את הבובלילים כלל. לעתים מצחיקים אותי, לעתים מגעילים אותי בהתנהגותם, אך המרחק בין זה לשנאה תהומי. לא חייבים לאהוב אף דמות, זו לא חובה, זו תכנית וכל אחד מתחבר למעמד אחר, אישית אני מתחברת לשיפרה, גם אם יש לה התנהגויות או אמירות שאני לא מסכימה איתן, בלי שום קשר ליוסי. אני מבינה שקשה לך לחשוב שאנשים אוהבים את שיפרה, כמו שלי קשה לחשוב שהמליכו את יוסי, אך תתפלאי, זו לא אמורה להיות משוואה מתמטית. יום טוב,

קפרי

New member
עוברת אורח123-אני כמעט מוטשת מהעיוורון שיש

כאן ומהפרסומים על הפילוג העדתי שנוצר עקב תגובות עינב (צרת אופקים ולכן) ומההערצה העיוורת הבלתי מוסברת שמובילה להכפשות נאורות. הריאליטי עשה שרות הכי גרוע לעם שהיה גם כך מפולג ומה גיליתי? המזרחיים (אני חצי טריפוליטאית חצי צ'כית ונשואה לטריפוליטאי מלא), שחשו נחותים לפני שנים החליטו לנקום ובגדול ע"י שהם דורסים, משמיצים, מכפישים ושונאים ומרימים בקול את הדגל. מביש לאור מוצאי המעורב. אפילו בעלי וחמותי המומים מזה. כן יש הבדל בתגובות, תראי את שלך-לעולם לא מתלהמת (הדגמתי את ההבדל בבית) ותראי את הצדדים המתלהמים, מקומם ודורש תגובה בהתאם.

היי קפרי - התכנית הזו, כמו כל תכנית

תשכח כחודש לאחר סיומה, מטבע הדברים. אף אחד לא ינהל שיחות על גזענות וכו'. אנשים פה איבדו כל פרופורציה לדעתי, עובדים הזדהות מלאה עם הדמויות כאילו הם עצמם שם בבית (מתעצבנים, כועסים, צועקים, שמחים, צוהלים....) מזכיר לי את הבת שלי כשהייתה בוכה עם מרקו שלא מצא את אמא שלו בכל פרק מחדש..... אני אומרת... ניחא... לאהוב דמות מתכנית... סבבה לגיטימי נפלא... אך בין זה לבין לשנוא אחרים כי הם חושבים אחרת, או לשנוא משתתף אחר עד כדי קללות, השמצות, ושמחה לאיד כשמישהו אחר יוצא. מוגזם. גם אני מעדות המזרח, אין פה בכלל קטע גזעני בתכנית הזו, יש שם אדם מבוגר יחסית, שמצחיק (לא תמיד, וגם אם ישנם כאלה שתמיד צוחקים, זו עדיין לא סיבה להעריץ בצורה כזו מישהו שבתכלס, לא מכירים בכלל...), הוא דמות של מזרחי שגדל בלי כלום ועבד קשה, הוא מושך אמפתיה בקטע של לכאורה קיפוח, כי בתכלס, הוא לא מקופח. אז אנשים החליטו לתת לו את המיליון. אולי כסמל. לא יודעת. אני לא חושבת שההערצה אליו היא רק מעדות המזרח כאות הזדהות. יכולים גם אשכנזים לאהוב אותו כי הוא סוג של מסכן במידה מסוימת. לא מפותח. הבובלילים חיים בבועה שלהם. כבר לא מדברת על כך שעינב לא יודעת מה זה וינדוס, או לא יודעת מי כתב את רומן רוסי, (אם תשאלי אותה בטח גם לא מכירה את הסיפור 'מעשה בחמישה בלונים' או 'המפוזר מכפר אזר'), אבל אפילו שש בש היא לא יודעת ברמה מינימאלית של משחק, או למה חמש שש = שש בש... אז ישנם אנשים שמתחברים לזה.... וחושבים שהתמימות הזו מקסימה... ויאללה, בוא ניתן להם את הכסף, מגיע להם, הם אנשים פשוטים, לא תופסים מעצמם (אולי כי אין מה לתפוס... אבל זה לא רלוונטי בעיניי המתבונן), הצופים כנראה אוהבים שמסתכלים עליהם בגובה העיניים. ואנשים כמו יוסי ועינב, שאין להם מה לתפוס מעצמם, לכאורה מסתכלים בגובה העיניים. הם לא מושכים אליהם אש. את שיפרה קל לא לאהוב, כי היא בחורה שמחזיקה מעצמה (ולדעתי יש לה הרבה על מה) היא מכירה בערכה, יש לה דעה מגובשת על כל נושא, היא יודעת לבחור את מי היא רוצה או לא רוצה לידה, היא לא מרגישה צורך להתרפס או להתחנף, היא גם לא מרגישה צורך להסתדר עם כל אחד. מי שאין לו בעיה עם זה, כמוני כמוך, (אישית אני דווקא מעריכה יותר אנשים כמוה, שנוהגים מבחירה ולא מחוסר ברירה) יודע להעריך את זה ואוהב אותה. ובמקביל, לא מפתח כעסים על היתר, מאחר וכל אחד ינהג כפי שהוא נוהג. העולם לא דיכוטומי. אנחנו לא שופטות אנשים אחרים. אך גם לא חייבות לשנוא אם הוא לא חבר של מי שאנחנו אוהבות. מגעיל לקרוא כאן את ההתלהמות, לא מובן לי כלל מה גורם לאנשים לשנוא כל כך אנשים שהם לא מכירים כלל, גם אם הם לא מסתדרים עם משתתף בתוכנית שהם אוהבים, כי אין קשר בין הדברים. (כאילו שאשנא את השכנה שלך כי אני מחבבת אותך...) אל תקחי ללב, וחבל לך לעתים על ההסברים.... מי שלא מסכים איתך לא קורא אותך, אלא רק יודע את דעתך וחולק עליה..... יום נפלא

צאטמן14

New member
../images/Emo152.gifהפנתרים השחורים ../images/Emo152.gif

בעקבות התוכנית ובעקבות מה שעשו ליוסי ועינב שהם "הפנתרים השחורים" המודרניים ניראה לכם שסתם אנשים אוהבים אותם ? ניראה לכם שמשעמם לנו בחיים? הגזענות מעולם לא כבתה בלב הפרידמנים, היא פשוט הרכינה ראש וכעת זה יצא במלוא מערומיו,, הן מאנשי הפורום, והן מאנשי דיירי הבית **** גיוס מלא לפנתרים השחורים ***

האמת? נראה לי

שמשעמם לך..... מעדיפה לחשוב ככה מאשר לחשוב שההודעות שלך והדעות שלך אמיתיות.... לא נראה לי הגיוני. בטח לא בגילך. אתה סתם משתעשע פה ומעביר את הזמן. יום טוב

למעלה