עדכונים מהמלון - יום ה-62 - 7.2

../images/Emo41.gif עדכונים מהמלון - יום ה-62 - 7.2 ../images/Emo41.gif

אמש הגיעו למלון בר רפאלי שעוררה עניין רב אצל הדיירים, אסי עזר שהצטרף אליה לארוחת הערב ופותנה שצפתה במשחק הדרבי התל אביבי יחד עם אלעד. הדיירים מתכוננים ליום נוסף של אורחים במלון. כל העדכונים
 
../images/Emo27.gif עדכוני הבוקר הראשונים מהבית:

היום ה-62: האורחים ממשיכים להגיע למלון האח הגדול אמש הגיעו למלון בר רפאלי שעוררה עניין רב אצל הדיירים, אסי עזר שהצטרף אליה לארוחת הערב ופותנה שצפתה במשחק הדרבי התל אביבי יחד עם אלעד. הדיירים מתכוננים ליום נוסף של אורחים במלון. כל העדכונים העדכון האחרון: פרידה יושבת עם ליהיא בקבלה ומארחת לה חברה. השתיים מדברות על עתי ופרידה שואלת את ליהיא אם הייתה חוזרת בזמן הייתה עושה שוב את מה שעשתה עם עתי. ליהיא משיבה כי היה לה מאוד כיף איתו, אבל אומרת שלפני שהייתה מתחילה איתו יחסים אינטימיים הייתה דואגת להבהיר שהקשר בינה לבין אבירם נגמר והיא רוצה לפרק את האירוסין. בהמשך פרידה מספרת על אביו של בנה ועל תקופת ההריון שלה. ---- מה קרה אתמול: הדיירים קמו לשבוע חדש לאחר ההדחה של יואב ועתי, ולליהיא היה קשה במיוחד להסתגל לשגרה החדשה. לדיירים לא היה הרבה זמן לשקוע בגעוגעים, מכיוון שבשעות הבוקר המאוחרות הם כבר קיבלו את המשימה השבועית. הדיירים גילו שבית האח הגדול הפך לבית מלון, ותומר הקריא את המכתב מהאח הגדול - בית האח הגדול יהפוך השבוע למלון בוטיק יוקרתי שעובדיו יהיו לא אחרים מאשר הדיירים בעצמם. אורחי המלון מצפים לשקט, פרטיות ושירות של 24 שעות. על צוות המלון לשמור על מצב רוח טוב של אורחי המלון ועליהם לעשות הכל על מנת להנעים את שהותם של האורחים ובין היתר לרקוד ריקודי רכבת ברחבי הבית עם שרשראות פרחים ורעשני קרקס. חלוקת התפקידים: אנשי קבלה-ליהיא, הילה ומרב. בל בוי- לי עוז, שפים- דנה ופרידה, מלצר- רם, ברמן- תומר, אנשי ביטחון- נופר ואלעד, מציל ומאמן כושר- ג'קי, מנהל משק הבית ואחראי נקיון- עמיר, ולבסוף החדרנית-סיון. הדיירים התרגשו לקראת המשימה וניסו לנחש אילו אורחים מצפים להם. בשעות הצהריים נפתח המלון, והאורחת הראשונה הגיעה - הדיירים הנרגשים הופתעו לראות את בר רפאלי. הארוחת המכובדת התרגלה מהר לחיים בבית, דיברה עם כולם ואף התרחצה הבוט טאב. בערב הצטרף לבר אסי עזר, שנכנס לבית המלון כחבר של בר, ואכל עימה ארוחת ערב. בתום הארוחה נפרדה בר מהדיירים, ואורחת חדשה הגיעה - פותנה. האח הגדול מארח את פותנה ומקרין בפניה את משחק הדרבי התל אביבי, בעוד אלעד, אוהד מושבע של הפועל תל אביב, נדרש לעמוד במסדרון ולשמור של הדלת.
 
בוקר טוב לכולם,ולדנה המקסימה../images/Emo140.gif

בסביבות 10 הבוקר תגיע גודי ניר מוזס שלום.
 
אתמול באמצע הלילה הם קיבלו שיחה...

טלפון,והם הצליחו לנחש שזאת גודי ניר מוזס שלום. שיחת הטלפון הייתה בסביבות שתיים וחצי בליילה.
 

קיי 2007

New member
את בטוחה? כמה זמן כבר לוקח לעשות פן בימינו?

תודה, בכל אופן.
 

RIVALDO111

New member
מעניין מתי מירב

תתחיל את הליקוק היומי שלה. עוד דקה?חצי שעה?שעה? בטח בעלה מאושר שהיא יודעת ללקק טוב.
 
שומי,אם הבנתי נכון דנה וגודי שלום מתנדבות....

באותו אירגון יחד. מעולם לא שמעתי את דנה המקסימה אומרת אני ואני.. החוכמה בלתרום זה שלא צריך לנפנף בזה.
 
כנראה היא למדה את זה מפרידה

שתי התורמות הדגולות החליטו לפתוח בתחרות ייחצון למעשי החסד שלהן.
 

שירה 1005

New member
דנה מתנדבת?????היא רואה רק את עצמה

מדברת רק עצמה ויריב .את הילדים שלה היא מזכירה בכלל. ויריב זה זהיא מברברת עליו מכוער בדיוק כמוה.
 

Mierky

New member
דנה לא מתנדבת בשום ארגון-יריב עוזר לג'ודי

בהפקת אירוע התרמה.
 

jaycom

New member
פרידה מצאה טיפול טוב לנפילה במקלחת

לעשן סיגריה
 
../images/Emo27.gif העדכון האחרון מהבית:

העדכון האחרון: הדיירים מושכמים לצלילי שיר הקלאבים הצרפתי "C'est bon pour le moral" והתור למקלחת מתחיל. דנה מתלוננת על עייפות והילה מבקשת ממנה אם תוכל להיכנס לפניה למקלחת מכיוון שהיא צריכה ללכת לקבלה להיות עם ליהיא. בינתיים הדיירים מתחילים להכין את המלון לקראת בואה של האורחת ג'ודי ניר מוזס שלום.
 

שוקולד10

New member
ג'די ניר מוזס הזמינה חדר ל10 בבוקר

הם היו צרכים לרקום את השם שלה על כובע
 
למעלה