עדכונים מהוילה יום-34 18.12

webguy

New member
דווקא הוא לא נראה לי כזה ... ../images/Emo70.gif

אלירז נראה בחור מיושב ..לא מפגין מצואיזם .... לא נראה לי אחד שישתמש בבחורות כחפץ מיני ...

ערסחבק

New member
שרה מבשלת...

"..... תקצוץ לי תעביר לי תטגן לי תערבב לי צריך לאסוף כלים מכל הבית לא נוגעת בעוף של בנצי - כי זה שיטת בישול של בנצי.... אני אשים לי את הפסטה במים....."

Yarin BB

New member
לא ראיתי

אבל אני יכול לשים כסף שהיא אמרה לו (בפקודות) מה לעשות

ואיילה אוכלת פסטה מהסיר...אחרי שאמרה

שזה לא טעים עם רוטב של בצל. אוכלת עם הידיים ישר מהסיר. מה זה הקטע הזה? זה מגניב כאילו?

workitout

New member
על מי גואל אמר עכשיו שלא מנהל שיחות

עמוקות יותר ? ואגב למה איילה לא שוטפת כלים? רק אלירז וסער מנקים אחרי כולם?

igor p1

New member
הוא מדבר על שרה הוא מנסה להרעיל את ההבית

נגדה ברמות קשות והיא תועמד להדחה בגלל התקציב , כי בכיף אפשר להאשים את שרה במחסור של אוכל. איילה ילדה מפונקת אני במציאות אנשים כמו איילה לא מכבד ,כבוד לאנשים כמו איילה לא מגיע. הפכו את שניהם להיות סנג'רים

sivan1237

New member
על שרה ובנצי..

טוען שהיא הצביעה לבנצי שבוע שעבר בגלל שאמר לה שלא נראה שהיא אוהבת חיות..זה נאמר בשיחה שלהם לפני שבוע וחצי הבן אדם מעלה דברים מהאוב... ועכשיו יש לו הוכחה שהיא הצביעה לבנצי כי היא כבר לא מנהלת איתו שיחות עומק

ניצנץ63

Well-known member
הוא רמז ששרה כבר לא מתעניינת מקרוב במצב של

בנצי, לא מדברת אליו ושואלת אותו ישירות מה קורה או מנסה לעודד, כי כנראה שבתוך תוכה היא רוצה שהוא יתנדב ללכת ובכך יחסוך לה ולעוד כמה אחרים את ההדחה של השבוע הקרוב. כמה דקות קודם לכן הוא עמד ליד הכיור והתכוון לשטוף את הכלים והיא מיד עמדה לידו והתחילה לחפור לו על בנצי, ובגלל זה הוא עזב את הכלי שהיה לו ביד והתרחק.

אני לא מתה על שרה אבל ...

למה היא צריכה לנחם את בנצי ? מה הוא ילד קטן ? הוא ידע בדיוק לאן הוא נכנס הוא ידע שאין משימות כל רבע שעה. כל מה שמעניין אותו זה האוכל והסיגריות והיו קטעים שהדיירים השתעממו גם בעונות הקודמות. פתאם משעמם לכולם פה כולל סער איילה וגואל. מה הם חשבו? ושרה לא צריכה להיות המאמא הלאומית. בנצי הוא בן אדם מבוגר שיעסיק את עצמו.

igor p1

New member
אם לדרה יש שכל היא צריכה לקלוט שגואל

נגדה ומנסה להרעיל את אלירז נגדה מה שכן גואל הולך להעמיד את שרה ויוסף כנראה להדחה

איילה וסער בוכים שאין אוכל

יש מצב שהם יגיעו למצב של קניבליזם ? למשל שאחד הדיירים יגיע למצב שהוא יחשוב לבשל את השני ? האח יסכים לזה נראה לכם ?

למעלה