עדכונים מהבית- ליל 96 ה13/3

../images/Emo39.gif מחזקת את דברייך.

מקווה שהטוב ינצח והאסמסים לג'קי יגברו על הכל.

מתמללת

New member
שלושה סרטונים - יכולים לתרום המון ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

חשובים מאד 1. הסרטו בו נופר יושבת על הספסל ואומרת "מה עושה שערה של האח הגדול עלי" - כך כתב/ה אחת ממשתתפות הפורום (אני מקווה שאני לא טועה וזה לא היה אחד הטוקבקים, אבל אני כמעט בטוחה שמדובר בפורום) 2. הקטע שראיתי בוודאות בו ג'קי אומר האח הגדול אמר לי את מי להדיח ולא הסכמתי. (כלומר כיוון אותו). 3. ואם מישהו ממש יכול ומוכשר ויש לו את החומר הדרוש אוסף של כל הצרחות והאגרסיביות של נופר, כל הירידות של על ג'קי כל ההתרברבויות, זה עשוי להיות קונטרה נעימה להשחרת ג'קי היום בערב.

ג'קי הנסיך: "לא פשוט להיות פשוט"- איזה קסם של

ילד!! כ"כ מקסים בפשטות שלו. שובה לב, מיוחד, מרגש, מצחיק! ג'קי שאתה גורם לנו לחייך מהלב!!!!

יש בו קסם אך עם זאת - מיצה שלום

וחייבת לצטט מהשיר המדהים שהוא תמיד ממלמל לא נכון "It's hard to get by just upon a smile..." כל הקשקושיאדה שהוא מאכיל את הצופים וגם את עצמו דיי נמאסה, אצלי כבר מהתחלה. הוא לא העלה אצלי שום גיחוך בזמן פטפוטיו ההבלים עם "סקולי" וכל הדיבורי סרק לעצמו-למצלמה מההתחלה לא קנו אותי. זה לא בחור שאני ארצה לחלק לו מיליון ש"ח. הוא בחור פשוט, חמוד,יש לו קסם אבל הוא לא מלוטש. הוא בחור צעיר ויש לו עוד ללמוד הרבה. זה לא בחור שאני ארצה לחלק לו מיליון ש"ח. אבל כמובן יש צופים שיחלקו על דעתי וכמובן ישאירו אותו בטח עד לגמר

מאיה431

New member
רעיון מעולה סטודנטית, שתישאר בבית האח עוד

חודשים רבים... ביחד עם האח מ' שבו היא מאוהבת...

למעלה