עדכונים מהבית- ליל 96 ה13/3

הבעיה שגם נופר מכשפה

ג'קי - הפך לסמרטוט ליעוז - נכלולי ליהיא - אמריקקית פרחה סיון - עציץ לא לגמרי בקו השפיות עמיר נשאר ברירת מחדל הכי שפויה. למרות שגם לו לא מעט חסרונות.

אני מתתי על דנה ואני בעד עמיר../images/Emo13.gif

רוב מי שאהב את דנה שאני מכירה מסמס לעמיר. ובסודי סודות אגלה לך שגם דנה בעד שעמיר יזכה.

Over The Limit

New member
אחרי שדנה יצאה אמרה שהיא בעד עמיר

אבל כשבאה לתוכנית בשישי של אלירז וגואל היא אמרה שהיא בעד נופר שתיקח

בארוע שהיא נכחה ושדיברו איתה היא נאמנה לעמיר

עד הסוף. היא גם מחבבת את נופר ללא ספק. נופר מבחינתה הקונטרה לפרידה. עמיר מבחינתה בלב לזכיה.

ליאורי79

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifכמה דברים:

הסקרים זה חרטה וכל מי שמבין במחשבים קצת יודע על מה אני מדברת.... אם הייתי רוצה הייתי יושבת ומצביעה 300 פעמים לג'קי אבל זה קישקוש 2 ההוכחה היא שיגאל,התאומות,עתי ודנה תמיד היו חזקים בסקרים את הודחו 3. הייתי בנווה אילן בעונה הקודמת נסעתי עם הבת של חברה שלי לשם הקהל מורכב רובו ככולו מנערות בנות 16 צרחניות וכמה בנים ג'קי מקבל את אותם צעקות 4.אחרי אין סוף עריכות חיוביות לנופר ו3 עריכות שליליות ברצף לג'קי הנשמה הטובה איך את רוצה שצופי ערוץ 2 ידעו את האמת האמיני לי שאם היו מציגים את נופר באור שלילי כמו שהיא לרב בערוץ 20 היא היתה בבית כבר מזמן זק וקופרמן מריצים אותה וכל עיוור רואה את זה!

ליאורי79

New member
תן לי לחשוב... ברור שהיה כמו כל פרק בחודשיים

האחרונים היא יצאה "חברה טובה" שעומדת לצד ג'קי היא אמרה לו שלא היא פוצצה את המשימה ולא היה אשמה(תסריט של זק לאחר שיצאה מחדר האח) היא ברקע כאשר סיוון וג'קי מנהלים שיחה בסלון כאילו שהיא מקנאה ו"בודדה" על אף שכל השבוע התגופפה עם עמיר והתחבקה איתו היא מדברת על מה לא עשתה 3 חוד'(וואו כמה "מעניין") איפה הצעקות על ג'קי? איפה הנשיכה והבעיטה כלפי אלעד? איפה ההתפרצויות שנעלמות אחרי שהאח הגדול קורא לה לחדר? לאן זה נעלם? אה...למרתפי חדר העריכה....

Over The Limit

New member
מצחיק שהכל את מבינה הפוך ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ואין סיבה שיראו התפרצויות של נופר אם לא מראים את של המכשפה

ליאורי79

New member
גם של פרידה וגם שלה מצידי ששתיהן יעלו במדרגות

ביום רביעי ויהיה לנו נעים להביט במסך סוף זוף מה ? לא ככה?

ליאורי79

New member
א.אני בת ב.ג'קי פייבוריט הקהל וזה בא

לידי ביטוי בחוץ בשיחות עליו התעניינות בו כל יום מצטרפים עשרות ומאות לדף הפייסבוק הרשמי שלו שמונה 90.000 איש כמעט מכל המגזרים והגילאים מוציאים עליו שירים והוא הכי מדובר לטובה ג'קי היה ונשאר אהוב הקהל!

webguy

New member
אם להיאי תעוף - פרידה בעמדה מצוינת ..!!

ככה הקולות של מחנה פרידה יתרכז בה .. הקולות של מחנה נופר - גקי יתפצל ...

רק בישראל

אהמ. ארז טל כיכב שם לצד מי המכונה לימור בימי ערוץ 2 העליזים. עכשיו הוא מבדר אותנו בדרך אחרת... איך עבר הזמן?!

למעלה