עדכונים מהבית - יום 96 - 18/2

להזכירך מיקי במשימה חילקו מכנסים קצרות מאוד

אלין אמרה לאיילה:"אני הולכת להחליף זה לא צנוע" החליפה לארוך ואיילה נשארהעם הקצרצר. נכון גם אל יןלובשת קצר אבל היא לא שרלילה כמו איילה תיכנסי ברשת ותראי מלא תמונות של איילה שרואים לה הכל אז די להשמיץ סתם הקהל רואה הכל

מיק50

New member
אלין תפסה תחת והפכה להיות רעה ומגעילה

בחורה בת 19 שלא יודעת מי היה הנשיא הראשון וראש הממשלה הראשון ואיפה נמצאת יבשת אוסטרליה לא נקראת חכמה... ולמרות זאת, לא אכפת לי שתזכה. העיקר לא המהמר אלירז

שירוש 110

New member
נו באמת אלין האחרונה שיגידו עלייה רעה.

אז באותו רגע לא ידעה אז בגלל זה לפסול אותה, ממש לא יפהולא מתאים. אלירז לא מהמר זה הייתה תקופה והוא אמר שלא יעשה זאת . רק לטובים מגיע להיות בגמר.

ענתי72

New member
שירוש110 תתחילי להסתכל בעיניים זו לא פזילה

זה רוע ,ספוג בתככנות,היא למדה זאת היטב בריקוד על המוט איך לסובב את החבילה של הגברים אליה,ויותר מזה בזמן ההעמדה להדחות היא עשתה פוזות מכוערות עם הרגליים למעלה הוצאת הישבן החוצה,לחיצות על הציצים,נכון אלין לא הייתה כזו בהתחלה עכשיו רואים את אופייה האמיתי אי אפשר לשרד 3 חודשים בצביעות וההוכחה לכך היא הפגיעה בפותנה

מיק50

New member
לאלירז יש גן של מהמרים לא יעזור לכם

בהימורים אין תקופות מי שמהמר יהמר כל הזמן זה זורם בדם שלהם זה הדבר היחיד שמקפיץ להם את האדרנלין!!!! הוא חמום מח ופועל מתוך הרגש זה בא לו מהבטן (כך אמר) ויוצא לו מהבטן גם כשהוא יודע שהוא טועה. הנה תעודת הזהות שלו לרעינון הזיכרון http://www.mako.co.il/tv-bigbrother/season2-housemates/eliraz-sade/Article-5fbaab8f8509421006.htm

w i n n e r r r

New member
תגידו תומכי איילה אתם עד כדי כך נואשים?

לפתוח ניקים חדשים שתראו רבים אתם פתאטים כמו הפיבוריטית שלכם תשלימו עם העובדה שהיא יוצאת וזהו תחסכו גם כסף ככה על הדרך חבל אתם במיעוט מטורף אם רק הייתם יודעים כמה שלחו לאלין שבוע שעבר וכמה לאיילה לא הייתם טורחים בכלל...

bamby18

New member
ים של מעריצי ארז ,וסער וכמובן של איילה SMS

מתוסכל אההה! כל מה שנותר לך להתחרבש להשמיץ ולהסית ,רדוד שפת ביבים לא נותר אלא להכתיר אותך כמלך הביצות (פרכלנד) שיהיה בצלחה לכולםםם! וסוף שבוע נפלא מחזקים את איילה ,את ארז וסער השלישיה המובילה צוות לעניין אוהבים אתכם ... BAMBY

miracle8dl

New member
הם נואשים המסכנים. יודעים כמה איילה שנואה על

העם אז הם פותחים מיליון ניקים מרחמת עליהם

eave1

New member
אני ראיתי בטלויזיה סקר בסמינר למורות שענו על

השאלה מי זה ז'בוטינסקי ?שזה רחוב זה יותר חמור בעיניי, מה היא במבחן פסיכומטרי אז היא לא ידעה נכון זה לא בסדר אבל עדיין האח הגדול היא לא תכנית טלויזיה של משרד החינוך. עדיף להיות קודם כל בנאדם ערכי וחבר, וזה מה שאלין ואלירז כן.

מיק50

New member
אלין נאמנה?? הצחקת אותי היא בגדה בפותנה

זו שהרעיפה עליה אהבה וחום כמו אמא על מה את מדברת?? וגם אני ראיתי את הסקר בסמינר למורות וזו בושה וחרפה תעודת עניות למשרד החינוך. היות ואני באה מהתחום , אני יכולה להגיד לך שהיום אין דבר כזה שמורה לא תעבור את הסמינר למורות + תואר ראשון בחינוך.

צופה2020

New member
אלירז הימר בבורסה וגם אני מהמרת שם וגם הנהלת

הבנק שלך מהמרת שם. גם הבוס שלך מהמר שם. זה לא הימורים בבתי קזינו. להמציא דברים זה אחחחחלה אבל זו לא רמה. אם יש עובדות ממה שאנו רואים זה בסדר. ניתן לרדת אם לא מוצא חן. להמציא סיפורים גם אני יכולה: לדוגמא מיקא 50 ילדה מאומצת. יספרו לה זאת רק כאשר תגיע לגיל 16. איך זה??? דברים לא בדוקים זו לא חכמה להפיץ......

למעלה