עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

טוטיקית יקרה , לפני שאכתוב את דעתי

תדעי לך שאני מחבב אותך מאוד ולא משנה במי את תומכת, , אני לא מרבה בכתיבת מגילות, אין לי כוחות להקלדות, אבל אם אלין הדיחה את פותנה , פותנה היתה מעלה לגריל את אלין, למרות שלא ידעה שאלין העמידה אותה להדחה, אבל אחרי המריבות המרובות שהיו לפונתה עם אלין, פונתה היתה עושה חושבים בהדחה הזאת, מצד שני, פותנה היתה חייבת לעלות את סער על הגריל, מפני שעם סער יש לה הרבה פחות מאשר יש לה עם איילה, תפנימי, ( זה זה קללה)

אולי שיעמידו להדחה בפלזמה בסלון לפני כולם

אם מדברים חופשי על העמדות להדחה מה הטעם בכל המשחק??

לזה אין הוכחה

אולי שיצעקו גם לפותנה: 'אלין העמידה אותך להדחה' לאלירז: 'ארז העמיד אותך להדחה' לאיילה שוב: 'גואל העמיד אותך להדחה' הרי כל הרעיון במשחק זה החשאיות של ההעמדות להדחה

D h a l i a

New member
היא לא סיפרה לה

שתיהן ישבו אתמול בלילה בחוץ, והאוהדים צרחו בחוץ: "איילה תיזהרי מפותנה, היא העמידה אותך להדחה". מביך ביותר...

הבנתי... זו פעם ראשונה שצעקה כזו פוגעת במטרה

אני מבין מדוע האח הגדול מתיר לדבר על כך

Good 2b Me

New member
אוף. אוהדים מפגרים. למה לצעוק בקשר להדחות../images/Emo35.gif

זה הכי הורסת משחק
שיצעקו דברי אהדה מילא אבל מי העמיד את מי, זה מוגזם
וואוו איך איילה הגיבה מה פותנה אמרה
פרטייםםם מיש'וו

Good 2b Me

New member
מה../images/Emo35.gif היא רצינית../images/Emo35.gif למה היא אמרה לה?../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

ומה איילה הגיבה???

Doda da da

New member
בסוף השבוע נהיה עדים לכוח הקניה של משפ רשף

הבת המוצלחת שלהם משתמשת במיניות כאקט של הפגנת כוח, תעוזה והשגת השפעה, לאורך כל הדרך היא הוכיחה שהיא: חסרת מוסריות חסרת ביטחון אמוציונאלי קנאית אומללה נצלנית חסרת ערך עצמי אגואיסטית יהירה חסרת אמפתיה מספיק ודי מאיילה רשף!! שתעוף מהמסך!!!!!!!!!

כי לגברים נותנים יותר כבוד כשהם מתנהגים מגעיל

מאשר לנשים. פותנה לא מעריכה את ההתנהגות הזולה של איילה (בין היתר).

ela501

New member
../images/Emo243.gif../images/Emo243.gifלכל אוהדי איילהבמידה והיא מודחת ב

בגללשתומכי אלירז הצביעו לאלין ,אני מציעה שכנקמהושאלירז יפסיד נצביעה כולנו לאלין העיקר שהגמד לא יקח

את בחורה מתוסכלת וממורמרת

אם הגעת למצב שאת מדברת במושגים של "נקמה" אז את פסיכית בעליל..

למעלה