עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

מדהים כמה קשה לאנשים להבין חשבון פשוט

שלושת המועמדים עם הכי הרבה הדחות נכנסים. לא קשור כמה העמידו אותם. אם יש תיקו, כל אלו שנמצאים ביחד במקום השלישי מועמדים ביחד עם השאר.

לא התנסחתי טוב. שוב.

שלושת המועמדים שהכי הרבה העמידו אותם להדחה נכנסים לרשימה. לא קשור אם העמידו אותם שלושה, ארבעה או שניים. אם יש תיקו, כל אלו שנמצאים ביחד במקום השלישי מועמדים ביחד עם השאר.

שרת האור בוקר טוב../images/Emo42.gif

כישמך את! בין הבודדות שמכניסה אור לפורום והכי חשוב א מ ת!!! כל מה שאת אומרת כל כך נכון...מה שאני במשך תקופה ארוכה זועקת בפורום...יישר כח!!!!!!! ושיהיה לך אחלה יום ושבוע קסום

ראיתי את השיחה של אלירז ואיילה, ואני רק רוצה

לפנות בתיקווה אל מי שעורך את התוכנית בערוץ 2. אלירז אמר דברים נכונים ונוגעים ללב, והוא לא היה חייב לעשות את זה. איילה לא קרובה לליבו בלשון המעטה, ובכל זאת הוא הבן אדם היחיד בבית שהביע דאגה אליה ועימת אותה עם המציאות הלא נעימה, עד דמעות. לא להראות את הקטע כמו שהוא היה ולהוציא ממנו משפטים תפורים בתפר עריכה יהיה עוול לאמת, ויותר מזה לדרמה האמיתית שהתחוללה בקטע. אל תפספסו.

מה יוצא לו מזה? הוא במילא מועמד.

קשה לראות את האמת שאלירז מצליח לנהל שיחות על רגשות עם איילה בצורה מעולה יותר מאשר סער, שרק יודע לצרוח שתניח לו לנפשו.

CRAZYxNUTS

New member
חחח ההפקה שולחת למיחזור את הפקסים שלך וזה

הןפך לנייר טואלט.

זהו אחד הקטעים היפים והמרגשים של העונה

קופרמן מטורף, אם הוא לא יגע בו. עם זאת, אני אבין אם הוא ישמיט את האזכור של הטישיו. הרי אי אפשר להזכיר משהו, שמעולם לא הוצג בתוכנית.

וחבל. אבל אפשר לוותר על זה.

אפשר להבין גם בלי עניין הטישו, הדוגמה לא רלבנטית, הוא מתייחס אליה באופן כללי בצורה בוטה ומשפילה.

רמי180

New member
חמודה תהיא 6 פעמים מועמדת להדחה ותביני...

שמה שאת עושה לא בסדר ולאיילה זה קשה לחשוב שמי שהיא מדברת איתו תוקע לה סכינים קצת כואב

רזלה2

New member
צודקת, ועל רקע הדברים שכתבת פשוט להעריץ את

אלין, הילדה הנבונה והבוגרת, איך היא מתעלה ולא מאבדת צלם אנוש ברגעי משבר. אולי בגלל שהיא לא חושבת רק על עצמה ודואגת לחברים וגם לכאלה שאינם חברים

אסתי69

New member
הכל עדיף על הערס והנחש ועכשיו הנחשית

והשקרנית שהצטרפה הלו היא פוטנה וכן הזוג הזה עדיף על הנעל והסוליה

למעלה