עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

idanoosh17

New member
../images/Emo41.gif עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2 ../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif

איך יעבור היום אחרי הכרזת המועמדים מאתמול? את הכל- לכאן!

ronenvbo

New member
ארז החמוד כהרגלו בבישולי הבוקר../images/Emo42.gif

בהצלחה ארז - אוהבים אותך

דנואלה

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifגם אני עם ארז עד הסוף ויהי מה

אין כמו ארז. הכי הכי באח הגדול.

Rינגטון

New member
תדעו שאם אלין בגמר ואיילה הולכת

הסיכויים של ארז לנצח גוברים. אני כבר מזמן התראתי שיש להדיח את איילה, כי אחרת היא עוד בסוף תגנוב את הפרס.

אני דווקא חושבת שאלין מאוד מסכנת את אלירז

ואני אוהבת אותה אבל האנשים בעם גם מאוד אוהבים אותה.

Rינגטון

New member
אלין תחליש את אלירז בגמר, ותסלול את הזכיה

לארז או איילה. אבל אלין מותק, ולדעתי מגיע לה גמר.

אני עושה חשבון כזה - גואל שהכי לא מגיע לו

יהיה בחמישיה (אלא אם יקרה נס ואנחנו נהיה אלו שמחליטים על החמישיה) ולכן, אם גואל בגמר - אלין חייבת להיות שם ולגבור עליו. זה יהיה צדק פואטי, הוא רמס את נפשה בדרך פסיכולוגית מכוערת לאורך כל שלושת החודשים, סחט את הרגישות שלה ואת החמלה שלה אליו כשאף אחד לא ירק לכיוון שלו אבל בין לבין סינן ביטויי שיטנה כלפיה. מי שלא יודע להעריך חברות ותמיכה אמיתית, מגיע לו לראות את זו שהוא הכי זילזל בה, חולפת על פניו בגו זקוף ובפרצוף קורן ומשום כך אני אצביע לה והרבה.

טוטיקית

New member
תגידו השתגעתם לגמרי? פותנה יצאה מלכה!

אלירז כועס על פותנה וגואל על שהם לא מחזקים אותו, הוא מאוד רוצה וצריך לשמוע מילים חמות עכשיו אבל פותנה וגואל מרגישים שעשו בשבילו הכול, בעצם העובדה שמצפונם נקי. המשחק הגיע לשלב שבו כל אחד לעצמו והם לא מתכנסים סביב החששות של אלירז גם משום שלהם זה נראה כו"כ מובן מאליו שלאלירז יש הכי פחות סיבות לדאוג (פותנה אמרה אתמול לגואל שברור לה שהפייט לא על אלירז בכלל, אלא בין שתי הבנות. פותנה חכמה ויש לה אינטואיציות בריאות). חמישיית הגמר שלנו היא בדיוק כמו שאני לפחות, ואני בטוחה שרבים כאן בפורום, רצו אותה: גואל, ארז, פותנה, אלין, אלירז. וזה גם סדר ההדחה שבו הם יצאו מהבית! פותנה וגואל קנו ביושר ובחברות אמת!!! את מקומם בגמר. הגמר שלנו יורכב רובו ככולו ממחנה אלירז, להוציא ארז שבמילא לא היה ממש במחנה איילה-סער-תומר-שרה. בחלומות הכי ורודים שלי לא העזתי לקוות לכזה גמר. הכל יצא רק לטובה! מה שנשאר עכשיו זה רק לקוות שאלירז לא יתמוטט נפשית עד שבת בלילה,צריך לעודד אותו לפחות פעם ביום בקריאות ורצוי גם לומר לו שארז הדיח אותו כדי שלא יצא על פותנה וגואל, זה רק יהיה בעוכריו. אני מקווה לפחות שארז טל יאמר בתחילת התוכנית בשבת שאלירז נשאר וישאיר את המתח בין שתי הבנות- תכלב זה יהיה הכי חכם מבחינת ההפקה לעשות כדי להרוויח ים באסמסים. ברור כשמש שאיילה הולכת הביתה, אין לה שום סיכוי על ענקים כמו אלין ואלירז, היא יכולה הייתה לשרוד הדחות מול גואל, סער, ארז , לא מול שניים כאלה.סער יודח בשבוע שאחרי. יותר טוב מזה אין!

Rינגטון

New member
לא היה אכפת לי גמר כזה, אבל לדעתי אלין תודח

בשבת, וארז יהיה מול אלירז ואיילה או סער. ארז אלירז איילה או סער הם השלישיה הראשונה. פותנה רביעית וגואל חמישי.

רזלה2

New member
ו-2 לאלין. התחרות הפעם בין אלין לאיילה. סמסו

אלירז ואלין. כל מי שלא מסמס לאלין מעצים את איילה

וכל מי שמסמס לאלין ../images/Emo233.gif

מחזק את סער ומחליש את אלירז. המודחים הבאים צריכים להיות אלין וגואל. ככה אלירז יזכה בוודאות במיליון.

McFLy AnNuShKa

New member
בסוף מרוב שכולם בטוחים שהתחרות היא בין הבנות

לא יצביעו לאלירז "כי גם ככה כולם כבר יצביעו לו" והוא יודח....

למעלה