עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

ORIANESTER

New member
עם מי סער רב:

גי'-תקף אותה אביב -חנק אותו וצעק עליו אלירז ניסה להרים יד וקילל הילה-השפיל והתעלל נפשית עדנה-עשה לה רצח אופי איילה הסרטון המדובר... אלירז אומר לאנשים את האמת בפנים אבל הוא עושה זאת בצורה שתעזור להם להבין את טעותם-לטובתם! נמאס לו להסכים כל הזצמן שישפילו אותו!

אלירז בחור חכם אבל מנוצל על ידי פוטנה ואלין

ומנוהל על ידי גועל ופה הטיפשות שלו הוא נהפך לרכלן לא קטן לעצם השידור אלירז עם פתיל קצר ומה שפוטנה עשתה לו במקלחת זה יותר חמור ממה שהיה לו עם סער אז למה הוא לא העמיד את פוטנה להדחה דרך אגב בכל המריבות הוא תמיד פתח אותם עם סער עם איילה עם אביב מאחל לאלירז לזכות רק אם ארז לא זוכה

bmtl2004

New member
נקווה שהאוהדים של פותנה ראו את מה שחושבים

עליה ה"חברים" שלה ואיך כל המעריצים שלהם פה בפורום קיללו אותה וקראו לה בוגדת, הבייתה!!!

24שעות1

New member
אלירז בעצבים על גואל ולמה? כי הוא לא חושב

כמוהו שסער דרק, מכריח אותו להגיד שסער האויב מספר 1 שלו וגואל אומר לו ארז האויב מס' 1 שלי ואלירז מעוות כולו וממשיך

ליהי142

New member
איילה..אל תשכחי במוצאי שבת לקבוע תור לניתוחים

1. ליישור שיניים 2. ליישור רגליים 3 .לקיצור אף 4. להורדת שומות 5. לשאיבת שומן מהישבן. הכי חשוב ודחוף: שיעור עם מורה לתיקשורת(שתלמד אותך לא לדבר עם פה סגור)

xxxka8xxx

New member
אסתר!אני תופסת את הפינה הימנית בצומת גלילות

מחר מדפיסה שלטים בבית הדפוס הממשלתי.

22zivziv

New member
זה ברור ארז קורא שפתיים והמצלמות יודעות מתי ל

לעבור מאיילה סער וארז הרי רוב הזמן רואים רק אותם כאילו רק הם בבית וזה לא בעיה לתאם מתחת לסמיכה כשהם מתחבקים והצעקות לאלירז ואלין הם אלו שפוצצו את איילה וסער כי הם יודעים בבירור שאלין ואלירז הם פיבוריט של הקהל איילה בוכה עכשיו רק בגלל זה היא מפחדת לעוף אבל מחר בבוקר היא לא תעזוב את המצלמות עד שבת וחבל מאוד שההפקה משתפת פעולה עם אנשים שלא הציבור בוחר

שן22

New member
y איילהממש מגזימה ממש טרגדיה יוונית אלירז

ולייני לוקחת את זה הרבה יותר גזעי ממנה די כבר קלטנו שהכל משחק תזכי בפרק אופיר שתצאי לא במליון תקדמי... לא בא לנו לראות אותה את סער וארז הצבוע...

Saladin

New member
האמת שאתה צודק לדעתי.

למרות שמהניסוחים שלך אני מבין שאתה לא אובייקטיבי, אבל גם אני חושב שאיילה מגזימה בתגובה שלה. היא היתה יכולה להתמודד עם זה יותר "כמו גבר", במיוחד לאור העובדה שהיא הדיירת המודחת ביותר בבית. אני חושב שהיא פשוט לא חושבת, נמצאת במצב של הלם שכזה, ועצם העובדה שהגיעה אליו קצת מעורר תמיהה ואומר דרשני ביחס לבגרותה. אני חושב שהיא קצת עושה לסער את המוות עכשיו, וסער הוא לא הבן אדם שידע איך להתמודד עם דבר כזה.

למעלה