עדכונים מהבית - יום 95 - 17/2

Princess Lotta

New member
אין בעיה, נעיף אותה שניה לפני הגמר, שתלך

לנגב חומוס, כי זה מה שהיא יצאה! (אם זה נכון)

טוטיקית

New member
פותנה לא הצביעה גם לא הצביעה לאלין - צאו מזה!

לפותנה חשוב הכבוד יותר מהכול. היא בחיים לא הייתה מצביכה למישהי שכל ה3 חודשים היא מחבשקת ועושה לה נעימים. אלין בשבילה היא כמו בת והעלבון ממנה בהתאם אבל אין כוח בעולם שתעלה להדחה את אלירז או את אלין. פותנה הצביעה ארז ואיילה. מכאן אי הנעימות כי עד עכשיו שמרה על ידידות וחברות גם עם סער ואיילה אבל מה לעשות שהגיעה העת לנקוט עמדה?! היה ברור שהיא תבחר באיילה על פני סער, כיוון שפותנה היא אשה עם מנטליות מזרחית ויש לה "כבוד לגבר" , יהיה לה קשה יותר לעשות כזה דבר לסער מאשר לאיילה. בקיצר, המועמדים היום: סער, איילה, אלין, גואל. יעופו או סער או גואל. מקווה שנתגייס למען גואל , גם מי שלא אוהב אותו, אז לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן (סער)

עפריטה

New member
טוטיקית תגייסי את עצמך ביחד עם אוה אתן 2 ....

אני את פותנה את גואל אגייס אחרי היציאה מהבית לנקות ת'מחראות בצה'ל............. "ככה יעשה לאיש אשר העם חפץ ביקרו" אני מכירה 2 שיקרים לי !! אלירזון השזון השקסי ההורס אלין המרשמלו!!!

עפריטה

New member
טוטיקית תגייסי את עצמך ביחד עם אוה אתן 2 ....

אני את פותנה את גואל אגייס אחרי היציאה מהבית לנקות ת'מחראות בצה'ל............. "ככה יעשה לאיש אשר העם חפץ ביקרו" אני מכירה 2 שיקרים לי !! אלירזון השזון השקסי ההורס אלין המרשמלו!!!

Princess Lotta

New member
כבוד לגבר? איזה שטויות! מה עם ארז?יוסף?

זו ממש לא הסיבה שלה. וסער לא גבר בפעם האחרונה שבדקתי. הוא גג חמוס.

עפריטה

New member
תיקון, קצת רע ,משמע אלין ,,,,,,,זה היה ברור ש

שזה מה שיקרה מהדפקה הזאת!! עאלק ,אני לא יכולה להסתכל לאנשים בעיניים ............ מה בדיוק עשית 3 חודשים ,אני תוהה (בעצם לא ממש) אני בעיקר מרגישה ת'קיא עולה לי ..........בעעעעעעעעע

זהר77

New member
אם כך-זה הפרצוף האמיתי של פותנה: נחש צפע

בוגדני, שאין להאמין לו לעולם - שיכניס לך את הסכין בגב בשעת האמת.

shouldistay

Active member
מישהו יודע על מה סער ואיילה רבים הפעם?

בטח עוד ריב מבויים שסער תיסרט במוחו. רק שכח לעדכן את איילה שזה משחק....

shouldistay

Active member
מיום ליום אני יותר משוכנעת שהריבים הם

מבויימים על ידי סער שבטוח שזה האקשן שהקהל אוהב.

לכול אוהבי סער ואילה,לא אהבה ולא שנאה....

הכול בימויי,למען הריטינג, רק חבל שהם הראשונים יביטו במעשיהם כאשר יצאו מהבית עם מיליון או בלעדיו. התמונות קשות לצפייה,וחבל שלכך הגיעו הדברים. אני מקשיבה ורואה בין המילים שלהם את הפחדים ביום שאחרי... גם ארז מבין שעשה הרבה טעיות וראה זה פלא מזה שבועיים,,,הוא לא אמר ולו פעם אחת..... "יש לי אינטואיציות" רק אני מבין, מבין מבין.. ועדיין לא מבין.... ועוד אמרו על הקולוסיאום ברומא העתיקה ששם זרק אנשים לארית. אלירז ואלין עשו את זה....עם או בלי המליוןן.

ביטניקט

New member
פותנה לא העמידה את אלירז להדחה ../images/Emo124.gif

פותנה אמרה כרגע לגואל: אתמול איזה קטע.... בחדר של האח הגדול, הוא שאל אותי: פותנה את מי את מעמידה להדחה, ואמרתי לו: דבר ראשון לא אלירז, ובזה תהיה בטוח.

למעלה