עדכונים מהבית - יום 95 - 17/2

ש ט ו ץ

New member
שימי לב פותנה אחראית גם על הניקיון כרגע

מנסה לתת הוראות מי יעבוד ואיפה כאילו עובדים אצלה

נמישקה

New member
הזוג הכי מקסים בבית אלירז ואלין. תענוג לצפות

בהם. לאח הגדול יש מזל שיש לו אותם אחרת לא הייתה תוכנית.

אסתי69

New member
את אומללה ברמות זה מדהים

כמה את עיוורת. אה אבל אדם לא רואה את הגיבנת של עצמו ושל מי שהוא מעריץ בעיוורון מוחלט.

לא נשארו עוד הרבה תוכניות להתעצבן על עריכה

מגמתית. עוד 5-6 תוכניות והעסק נגמר...

זהר77

New member
גם אני בדעתך,שריף. איילה בימים האחרונים משחקת

באושר ומצחקקת כל הזמן מול המצלמות - עוד יותר מתמיד. קוטעים לנו חלקים שבהם רואים אותה בעליבותה - וגם לצופי ערוץ 20 מראים כל הזמן את איילה בכל הפוזות האפשרויות, מאושרת מתמיד. זאת כי איילה בטוחה לגמרי שהמצלמות עליה, ושהיא תוצג כנפלאה וכמנצחת. קופרמן בפירוש דחף והריץ אותה לאורך כל הדרך לחמישיה - הפעם הוא כבר עושה זאת ללא כל בושה - גם לצופי ערוץ 20. הוא יורק לציבור בפרצוף ואומר בעצם: ככה אני רוצה שאיילה תיראה ותהיה.

../images/Emo45.gif

לדעתי אמרו לה בפירוש: אם שרדת עד עכשיו (עלק נגד הילה..) נשאר לך רק להעביר את הזמן בסבבה. גם היה עדכון כזה במאקו,אחרי הדחת הילה: "איילה תפסה שינוי (הערה שלי מי סופר כמה..) והחליטה להעביר את הזמן בכיף".משהו כזה. גם הגאונה עצמה פלטה משהו דומה בכוון... מבחינתם (=ההפקה)-העבירו אותה את כל שינויי התדמית הנחוצים, שטיפת המוח המניפולטיבית דרך המצלמות חייבת לעשות את שלה, כנ"ל מה שמכניסים לצופים בערוץ 2 עם כפית לגרון בכח כמו בפיטום אווזים--וזהו. הפרחים לליבי.

מהמם, איילה שלנו מלכת היופי החיצוני והפנימי

תככב שוב הערב , איזה יופי, מלכה נישארת מלכה, באש ובמים עם איילה עד הגמר

טוטיקית

New member
שומבי, ראיתי אתמול ששלחת לאיילה סווצ'רט חדש

ירוק וג'ינס ממש יפה. ישב עליה בול. רציתי להחמיא לך על הבחירה. וגם בגד ים- היא החליפה היום פעמיים כי לא קיבלה מחמאות מהסובבים אותה על הסטרפלס. הדבר היחיד שאפשר לזקוף לזכותה הוא שהיא יפה.!

איילה יפייפיה, מצפה לה מתנה מאוד יפה ממני

אחרי הגמר, המשפחה שלה רוצה לפגוש אותי, את האוהד השרוף שלה, בכל מקרה אני אגיע לעבודה שלה, עם מתנה יקרת ערך, היא העבירה לי שלושה חודשים של שיכרון חושים,, מרוב יופיה הלא ידוע, חוכמתה , האייכותיות שלה ושפת הדיבור הגובהה שלה, היא שבתה את ליבי,

טוטיקית

New member
שומבי קבל טיפ:ההודעות הקצרות שלך משעשעות יותר

כשאתה מתחיל לפרט אתה סתם נשמע הזוי. קצר וקולע+ מקסימום בסוף קודו קידה 5555. למה בעצם שלא תפתח בלוג לכבוד מלכתך?

למעלה